سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

اتاق اعتراف
(2018/06/10، 08:34 PM)گراویتون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اعتراف میکنم اگر گربه بودم، از نه تا جونم فقط چهار تاش باقی مونده بود!!!یکبار سوزن چرخ خیاطی کل انگشتم را سوراخ کرده و ازش رد شده.(بچه بودم یادم نیست خدا را شکر) یکبار از بلندی افتادم و زیر چونم کلا توی دهنم باز شده. الان خطش هست. یکبار تا کمر افتادم توی چاه ولی اختاپوس گرامی نجاتم داد. یکبار یک سکه ی ده تومنی (دوسه سالگیم) خوردم ، نزدیک بوده خفه شم. بعد مثل لباس تکوندنم. زنده موندم!یکبار توی پنج سالگی فکر کنم ، تصادف درست حسابی کردم، باقی زندگیم را هم یا ازین دیوار به اون دیوار میخوردم یا از مشکلات معده  رنج میبردم! خو اینم شد زندگی؟؟  22
با این احتساب احتمالا 40 سالگیم بمیرم!خب...بدم نیست.

من از اون طرف دارم دعا می کنم لا اقل تا قبل 40 سالگی یه جاییم بشگنه تاحالا هر بلایی سرم اومده با مسکن و چسب زخم حل شده :21
خداوند مجهز ها رو فرا نمی خونه 
بلکه فراخونده ها رو مجهز می کنه 
پاسخ
تا کمر تو چاه ؟ 22 دهنه چاه کوچیک بوده یا عمقش کم ؟ چجوری میشه ؟
پاسخ
(2018/06/10، 08:55 PM)Naromi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ما یه زمین زراعی داریم، دو تا چاه داره توش، یه چاه سی متری برای اب، یه چاه چار پنج متری که با یک سری تونل های افقی متصله به اون چاه، که اصطلاحا بهش میگن چاه نفس کش، من نزدیک بود بیفتم توی چاه نفس کش.این چاه یه جایی بود دورش پر درخت بود و روش خالی بود. هم سطح زمین،بعد من در حال صحبت کردن با اختاپوس بودم که یکهو زیر پام خالی شد، ولی چون دستم توی دستش بود و دهانه ی چاه هم کوچیک بود،من فقط از چاه اویزون شدم داخلش، بعد به هزار بدبختی خودمو با کمکش کشیدم بیرون،  فکر میکردم اگر بزرگترها بفهمن بازم سر حواس پرتیم دعوام میکنن، ولی وقتی فهمیدن کلی عزیز شدم  4

(2018/06/10، 08:49 PM)لئون دا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من از اون طرف دارم دعا می کنم لا اقل تا قبل 40 سالگی یه جاییم بشگنه تاحالا هر بلایی سرم اومده با مسکن و چسب زخم حل شده :21

اینم دعائه میکنی 14 ؟اگر میخوای دعا کنی، برای من دعاکن که تا 40 سالگیم زنده بمونم.

resim
پاسخ
 سپاس شده توسط شرل

اعتراف میکنم فیلمای کمدی بیتربیتی 21 هالییوود نگاه کردم و از خنده جر خوردم ولی ب هیچکس پیشنهادشون نمیکنم   21

اعتراف میکنم سالهاست تصمیم گرفتم دونسته هامو آرزوهامو عملی کنم ولی فقط بیشتر و بزرگترشون میکنم

اعتراف میکنم اینقدر حواس پرتم ک برای اینکه چیزی تو حافظه کوتاه مدتم بمونه باید خیلی خیلی خاص باشه همین الان یکی از اعترافامو یادم رف

اعتراف میکنم ی وقتایی اینقدر نا امید میشم ک با خودم میگم حالا نشدم نشد تهش منم مث میلیاردها آدم دیگ بدون اینکه چیز با ارزشی تو زندگیم بدست بیارم میمیرم

اعتراف میکنم تا حالا بارها ( ولی ب مقدار کم) از سر تنبلی رژیم غذاییمو شکستم ولی کسی نمیدونه 

اعتراف میکنم قبلن همه ی همه ی آدما رو دوس داشتم ولی الان...

اعتراف میکنم از مردمم میترسم چون با معرفت ترین و بیرحم ب های دنیا با هم بُر خوردن
شهر پُرِ از مَرداى عَزَب 
كه رحم نكردن حتى به درياى خزر
////////////
پروانه شده پاره از پيله ، تو بازار هرچى كاره تعطيله

همه وِزِّه ، بِزَن در رو ، پرچم ، نه پایه داره نه ميله
///////////
پُرِ اَشكه حمّامه ما ، دروغ رفت زيرِ عَمّامه‌ها

بَدَل زد معما به ما ، نمیندازیم حتى به فردا نگاه

resim

کمک!
پاسخ
 سپاس شده توسط شرل ، کارآگاه مرده
(2018/06/10، 08:49 PM)لئون دا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا خب؟22
پاسخ
یه سوال: در مورد چی اعتراف کنم، بهتره؟؟ 22

(2018/06/10، 09:25 PM)گراویتون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2018/06/10، 08:55 PM)Naromi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ما یه زمین زراعی داریم، دو تا چاه داره توش، یه چاه سی متری برای اب، یه چاه چار پنج متری که با یک سری تونل های افقی متصله به اون چاه، که اصطلاحا بهش میگن چاه نفس کش، من نزدیک بود بیفتم توی چاه نفس کش.این چاه یه جایی بود دورش پر درخت بود و روش خالی بود. هم سطح زمین،بعد من در حال صحبت کردن با اختاپوس بودم که یکهو زیر پام خالی شد، ولی چون دستم توی دستش بود و دهانه ی چاه هم کوچیک بود،من فقط از چاه اویزون شدم داخلش، بعد به هزار بدبختی خودمو با کمکش کشیدم بیرون،  فکر میکردم اگر بزرگترها بفهمن بازم سر حواس پرتیم دعوام میکنن، ولی وقتی فهمیدن کلی عزیز شدم  4

اینم دعائه میکنی 14 ؟اگر میخوای دعا کنی، برای من دعاکن که تا 40 سالگیم زنده بمونم.

چه تجربه هولناکی!!!! 13
پاسخ
راحت دروغ میگم بدوون زبان بدن متتضاد
پاسخ
اعتراف می کنم اونی که توی اسفنج صندلی معلم سس قرمز و آب و دوغ و نوشابه تزریق می کرد من بودم 4 (از خنده جرررررررررر می خوردیم ینی 24 24 24 24 )
اعتراف می کنم من پای بلکی رو شکستم  4  (بلکی اسم سگ رفیقم بود نکبت خواب بودم اومد پرید روم هر چی آب دهن و تف بود پاشید روی من منم یه جوری لگد زدم زیرش فکر کنم همه ی دل و رودش اومد توی حلقش بعد محکم خورد توی دیوار پاش نابود شد طفلکی...ولی حقش بود)
اعتراف می کنم توی همه ی امتحانای نهایی سال ششمم با بچه های اکیپمون تقلب کردیم 4 (اکیپ ما شش نفره )
اعتراف می کنم من کسی بودم که مروارید ها رو دم دست گذاشت تا بعدا سر از سوراخ دماغ آبجی 4 ساله م در بیارن بعد بابام با سنجاق سر از توی دماغش درشون بیاره4
اعتراف می کنم کسی که توی مدرسه علیه ناظممون اعلامیه پخش می کرد من بودم 4 4
اعتراف می کنم یه جامعه ستیز باهوش و روانیم 4 4 4
اعتراف می کنم دوستام همه ی دنیای منن
اعتراف می کنم که......من سر یه آزمایش نا موفق باعث شدم برق کل محل قطع بشه 4 4 4
اعتراف می کنم کسی که سیستم مدرسه رو داغون کرد من بودم چون می خواستم از طریق کامپیوتر کلاسمون معلممون رو هک کنم(معلم بووووووووق ما خیلی فوضول تشریف داره. آخه به اون چه که من رو دستم چی نوشتم؟ 22 )
اعتراف می کنم کسی که زد وای فای خونه رو نابود کرد من بودم نه آبجی کوچولوم 4
اعتراف می کنم که...والا اعتراف هام ته کشید.
تا خرابکاری های بعدی و اعترافات بعد از آن بدرود!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط کارآگاه مرده
از اینترنت یه جایی روزی 8 گیگ فیلم دان میکنم
پاسخ
اعتراف می کنم عامل دعوای هونوادگی معلم موسیقیمون با شوهرش من بودم 4 4 4 4 4
آخه خیلی قمپز در می کرد هی می گفت شوهر من اینجور شوهر من اونجور...ما هم خواستیم ببینیم این شوهرم تاج سرم عزیز دلم کیه؟ رفتیم موبایل معلم موسیقیمون رو هک کردیم شماره شوهرش رو گیر آوردیم شوهرش هم هک کردیم دیدیم با یه نفر دیگه ارتباط عاطفی داره 22 22 22 22
هیچی دیگه از یه طرف معلم موسیقیم منو تحدید به مرگ می کرد از طرف دیگه می گفت نت های استثنایی یادت می دم دهن همه وا بمونه 4 4 4 4 4
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد