سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

اتاق اعتراف
اعتراف میکنم آدم چرتیم
اعتراف میکنم حتی اگه نخوام دارم دائماً گند میزنم به همه چی
اعتراف میکنم اعتراف میکنم وقتی از بهترین دوستم جدا شدم یکی از آشنا ترین دوستامو که باهام اومده بود مدرسمون رو به عنوان یع دوست انتخاب کردم ولی متاسفانه اخلاقش گند شد و منم بهش گفتم دیگه نمیتونم باهات دوست باشم و گند زدم به زندگیش(البته از این ناراحت نیستم من از اول سال بهش میگفتم اخلاقش عوض شده اونم میگفت من چیکار کنم خب؟)
اعتراف میکنم بد ترین نمرم ۱۲ از بیست بوده برای اجتماعی
اعتراف میکنم بد ترین نمرم از ده چهار و نیمه واسه ریاضی(باور کنید ریاضیم عالیه فقط جزوشو ننوشته بودم مثه دیوونه ها اصن یادم نمیومد اون سوالارو)
اعتراف میکنم پنج شیش تا کاریکاتور کشیدم از معلم دینیمون(عاخه نامرد اندازه ریاضی با ما دارع? هم قرآن هم دینی هم تفکر تازه تفکر هم نیست باید بشینیم سوره لقمان و تفسیرش رو حفظ کنیم 22 )
اعتراف میکنم حد اقل یکبار ادای همه معلمامون رو در آوردم
اعتراف میکنم خیلی راحت راز هامو به دوستام میگم ولی ابدا بع مامان و بابام نمیگم
اعتراف میکنم از معلم دینی و هنر و اجتماعیمون متنفرم
اعتراف میکنم یه سری از کار های اشتباهمو میندازم گردن داداش کوچیکم
اعتراف میکنم یه بار نزدیک بود داداشمو بکشم)فک کنم خیلی ها بدونن ماحرا چیع)
تا اعترافات بعدی خدا یار و نگهدارتون 103
شاید باورتون نشه ولی
.
.
.
.
.
زمین لکه ای لاجوردی است 22
پاسخ
 سپاس شده توسط Am.A
(2018/03/06، 08:50 PM)Naromi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2018/03/06، 03:49 PM)Masoa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اعتراف میکنم ک بدترین نمرم 25 صدم از 10 و 1 از بیست بوده

5  21

خجالتم نده دیگ
22
پاسخ
(2018/03/06، 09:11 PM)Masoa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2018/03/06، 08:50 PM)Naromi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2018/03/06، 03:49 PM)Masoa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اعتراف میکنم ک بدترین نمرم 25 صدم از 10 و 1 از بیست بوده

5  21

خجالتم نده دیگ
22
ببخشید 1 ما 0 هم داشتیم از 20 اشکال نداره
پاسخ
دوستانی ک ومپایر دایریزو دیدن میدونن تو یه فصل یه خون آشام اصلی داستان با یکی از خون آشام های مهم دیگه اسیر شده بودن بعد آدمای عادیو شانسی انتخاب میکردن گناهاشونو میپرسیدن بعد اونایی ک گناهاشون بزرگتر بودو با شکنجه و بدترین نحو ممکن میکشتن:/ کل درو دیوارا خون بود از همه جا گوشت بدن آدمیزاد آویزون بود:/
پاسخ
خب کو اعترافش؟
پاسخ
شما اول اون دلنوشتتو بردار بعد باهم صحبت میکنیم:/
پاسخ
نمیخواد خودم منظورت گرفتم 21
بر نمیدارم
پاسخ
(2018/03/06، 05:40 PM)OCTUPUS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اعتراف میکنم اگه دست خودم باشه با اب و سیب تا سالها میتونم زندگی کنم ...اعتراف میکنم تو خوابگاه برنامم دست دوستمه و بهم میگه کی و کجا کلاس دارم ...
هعی گراویتون خودت وضعت اینه همش به من میگی بی خاصیت.... 20 20 20

اگه من بی خاصیت باشم تو خودِ خودِ گاز آرگونی، من باز به یه چی واکنش نشون میدم 22

resim
پاسخ
فک کنم آرگون تر از من نباشه

دیروز اومدم از یه کنننندرو رد شم تصادف کردم
الانم با پای شکسته در خدمتتون هستم کلی هم بیهوش بودم تازه 22 22 22 22 22 22
پاسخ
اعتراف میکنم اگر گربه بودم، از نه تا جونم فقط چهار تاش باقی مونده بود!!!یکبار سوزن چرخ خیاطی کل انگشتم را سوراخ کرده و ازش رد شده.(بچه بودم یادم نیست خدا را شکر) یکبار از بلندی افتادم و زیر چونم کلا توی دهنم باز شده. الان خطش هست. یکبار تا کمر افتادم توی چاه ولی اختاپوس گرامی نجاتم داد. یکبار یک سکه ی ده تومنی (دوسه سالگیم) خوردم ، نزدیک بوده خفه شم. بعد مثل لباس تکوندنم. زنده موندم!یکبار توی پنج سالگی فکر کنم ، تصادف درست حسابی کردم، باقی زندگیم را هم یا ازین دیوار به اون دیوار میخوردم یا از مشکلات معده  رنج میبردم! خو اینم شد زندگی؟؟  22
با این حساب احتمالا 40 سالگیم بمیرم!خب...بدم نیست.

resim
پاسخ
 سپاس شده توسط کارآگاه مرده

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد