سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

اتاق اعتراف
منم نظرمو گفتم به نظرم پاسخ داد دوباره نظرمو گفتم  4
کاملنم خون سردم داداچ آبجی نمیدونم چیی 21؟!
پاسخ
 سپاس شده توسط Am.A
(2018/03/05، 07:46 PM)OCTUPUS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2018/03/05، 05:44 PM)Reynard. Bas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چرا ما باید اعتراف کنیم ؟
چه سودی می بریم ؟
و ایا اگه نشون بدیم که چه قدر کار های بی مفهومی کردیم احترام ارزش یا اطلاعاتمون رو بالا می بریم ؟
معلومه که هیچ فایده ای نداره !
البته با شما نیستمدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عزیز
بلکه جنبه ی عقلانیش رو در نظر گرفتم
نه فقط مزاح بودن تاپیک رو
[/b]
22 22 22 14چیکار داری بچه رو ... زدی نابودش کردی که

(2018/03/05، 07:07 PM)marshal m3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فکر کردی اینجا کجاست؟ فک میکنی اینجا قاتل ها و جانی ها میان به جرمهای وحشتناکشون اعتراف میکنن؟ما تهه تهش یا مدرسه ایم یا دانشگاهی فکرم نمیکنم کسی اینجا قتل کرده باشه یا جرم سنگین داشته بلشه خیلی جدی نگرفتی؟ حتما ک همه چی نباید منطقی باشه یکیم میخواد روخشو سبک کنه اشکالی داره مگه؟
اهرم فشار اونم تو دنیاییی ک با خاموش کردن مودم به کل از رندگیت حذف میشه؟.....

حالا تو خونسردی خودتا حفظ کن.... نظرشا گفت خب....

شما فقط دعوت به خونسردی کن همه رو 21...به عنوان اختاپوس همین ازت انتظار میره...

اعتراف میکنم اگه دست خودم باشه با اب و سیب تا سالها میتونم زندگی کنم ...اعتراف میکنم تو خوابگاه برنامم دست دوستمه و بهم میگه کی و کجا کلاس دارم ...اعتراف میکنم امتحان آزمایشگاه  شیمی را چون کلاسم باهم اتاقی ذکر شده یکسان نبود یادم رفت برم امتحان بدم. اعتراف میکنم ادم خیلی بد اخلاقیم، هر روز تصمیم میگیرم ادم شم ولی درنهایت طرف مقابل را باخاک یکسان میکنم. اعتراف میکنم با اینکه نهایت تلاشم برای دسته گل آب ندادن را میکنم ولی درنهایت مسئول 90% دسته گل های اطرافم( اعم از خراب کردن وسایل شکستن ظروف گم کردن اشیا دور انداختن اشیای ضروری و نیز کوفته و شور شدن غذاها) منم. هرچند که اگه کسی ازم نپرسه از زیر نصفش در میرم. اعتراف میکنم دوست دارم مخترع اتو را خفه کنم(لباس تمیزیش مهمه نه چروک بودنش). اعتراف میکنم  بچه که بودم همه بهم زور میگفتن.از همه میترسیدم و قدرت نه گفتن نداشتم. اعتراف میکنم بچه که بودم یه وصیت نامه نوشتم قایمش کردم پشت آینه چون همیشه خدا مشکلات گوارشی داشتم و فکر میکردم میمیرم.البته بعدا سوزوندمش .اعتراف میکنم دزدان دریایی کارائیب را که دیدم یه دیوار اتاقم از بالا تا پایین پر برگه A4هایی بود که روش عکس انواع کشتی و قایقهای بادبانی را  کشیده بودم.. کل رنگ دیوار کنده شد......جو گیری بودم برای خودم... 22

resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Am.A ، آرتا ، کارآگاه مرده
اعتراف میکنم ما دربی رو بردیم 
11
ربطی هم نداره کلا ولی حالا بردیم دلم میتونم میگم
میتونی بگو 2
شهر پُرِ از مَرداى عَزَب 
كه رحم نكردن حتى به درياى خزر
////////////
پروانه شده پاره از پيله ، تو بازار هرچى كاره تعطيله

همه وِزِّه ، بِزَن در رو ، پرچم ، نه پایه داره نه ميله
///////////
پُرِ اَشكه حمّامه ما ، دروغ رفت زيرِ عَمّامه‌ها

بَدَل زد معما به ما ، نمیندازیم حتى به فردا نگاه

resim

کمک!
پاسخ
منم میتونم بگم ک اختلاف امتیاز پرسپولیس با استقلال بیشتر از انگشتای دستته مستر 21 21 21
پاسخ
 سپاس شده توسط Honey ، marshal m3
اعتراف میکم اگه فاصله پرسپولییو استقاالو تو جدول با اسنپ بخوای بری پونزدهو مونصد کرایت میشه 24
پاسخ
 سپاس شده توسط Masoa ، Rend
اعتراف میکنم کلاس سوم بعد از جر دادن امتحان ریاضیم جعلش کردم 21
پاسخ
 سپاس شده توسط Am.A
اعتراف میکنم ک بدترین نمرم 25 صدم از 10 و 1 از بیست بوده
پاسخ
اعتراف میکنم کل فامیل فک میکنن من قراره ریاضی کنکور بدمو همش نصیحت میکنن برو تحربی گاهی اوقات اینقد شدت میگیره قیافشون قرمز میشه و رگاشون میزنه بیرون و من تو دلم بهشون میخندم :/

اعتراف میکنم یبار کفش شاخ کلاسو چهر ساعت قایم کردم مصه چلاقا شده بود دو طبقرو نمیتونس بیاد پایین بعدم انداختم گردن دوستاش ی دعوای حسابی با هم گرفتن اونام واسه اینکه ثابت کنن کار خودشون نبوده یه مدرسرو زیر و رو کردن و هنه جاوخرف کفش ایشون بود از معلما گرفته تا دفتر منم پیشش نشسته بودم میگفتم غصه نخور پیدا میشه 24
پاسخ
 سپاس شده توسط Am.A

اعتراف میکنم اگه دست خودم باشه با اب و سیب تا سالها میتونم زندگی کنم ...اعتراف میکنم تو خوابگاه برنامم دست دوستمه و بهم میگه کی و کجا کلاس دارم ...
هعی گراویتونخودت وضعت اینه همش به من میگی بی خاصیت.... 20 20 20
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcSaMIQ1hPkvrxVP_cHfWOA...xUYJpzkp3g]
پاسخ
 سپاس شده توسط Am.A
(2018/03/06، 03:49 PM)Masoa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اعتراف میکنم ک بدترین نمرم 25 صدم از 10 و 1 از بیست بوده

5  21
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد