سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

اتاق اعتراف
Big Grin 
خب بچه ها به سرم زد که یه تاپیک بزنم تا همه مون داخلش به کار های اشتباهی که انجام دادیم ولی به کسی نگفتیم اعتراف کنیم!
خب اولین نفر خودم:
کلاس چهارم لوازم آرایش مامانم رو می بردم مدرسه نقاشی می کشیدم 22

بگید دیگه 22
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط Am.A ، Nerd_Girl
بدون اینکه داداشم بفهمه پولاشو تک میزدم و همچنان هم میزنم :///
و اون همچنان نمیفهمه 21
پاسخ
چرا ما باید اعتراف کنیم ؟
چه سودی می بریم ؟
و ایا اگه نشون بدیم که چه قدر کار های بی مفهومی کردیم احترام ارزش یا اطلاعاتمون رو بالا می بریم ؟
معلومه که هیچ فایده ای نداره !
البته با شما نیستمدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عزیز
بلکه جنبه ی عقلانیش رو در نظر گرفتم
نه فقط مزاح بودن تاپیک رو
[/b]
خداوند مجهز ها رو فرا نمی خونه 
بلکه فراخونده ها رو مجهز می کنه 
پاسخ
 سپاس شده توسط Am.A
آقا من دیگه غلط بکنم تاپیک بزنم.
این آخریش بود

من I AM SHERLOCKED نیستم.
این اسم رو خواهرم تغییر داده.
من همون آنابل هلمز هستم.
متاسفانه دیگه امکان تغییر نام ندارم.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط Am.A
شاید جوری رفع عذاب وجدان و سبک شدن باشه چون ک ما اینجا با هم خجالتی نداریم چون تو دنیایه واقعی همو نمیشناسیم  مجبور نیستیم به فکر آبرومون باشیم میتونیم راستشو بگیم خیلیم خوبه شما ب تاپیک زدنت ادتمه بده

من خودم یبار نوع حرف زدن ینفر که بعضی حروفو نمیتونس خوب تلفظ کنه وسط دعوا مسخره کردم بلافاصلم حالم از خودم بهم خورد معذرت خواهی کردم اش بعدا(ن همون لحظه لعنت ب غرور کاذب) ینی  تگه میگرفتم میزدمش اینقدر عذاب کجدان نمیگرفتم چون اون حرف زدنش دست خودش نبود مادرزادی بور :/ هنورم با اینکه از دلش در آوردم ناراحتم
پاسخ
 سپاس شده توسط Harley ، Am.A
عین من 2
یکی از دوستام گوشش مشکل داشت سمعک میزاشت
ما هم مسخره ش می کردیم
ولی تو درسا از من بهتر بود 20
پاسخ
 سپاس شده توسط Am.A
(2018/03/05، 06:20 PM)marshal m3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شاید جوری رفع عذاب وجدان و سبک شدن باشه چون ک ما اینجا با هم خجالتی نداریم چون تو دنیایه واقعی همو نمیشناسیم  مجبور نیستیم به فکر آبرومون باشیم میتونیم راستشو بگیم خیلیم خوبه شما ب تاپیک زدنت ادتمه بده

من خودم یبار نوع حرف زدن ینفر که بعضی حروفو نمیتونس خوب تلفظ کنه وسط دعوا مسخره کردم بلافاصلم حالم از خودم بهم خورد معذرت خواهی کردم اش بعدا(ن همون لحظه لعنت ب غرور کاذب) ینی  تگه میگرفتم میزدمش اینقدر عذاب کجدان نمیگرفتم چون اون حرف زدنش دست خودش نبود مادرزادی بور :/ هنورم با اینکه از دلش در آوردم ناراحتم

خب مثلا من برای مثال ممکنه فردا پس فردا از این چیزا به عنوان احرم فشار استفاده کنم اون موقع دیگه اصلا بک به نظر نمیاید !
البته با این نکته ی شما به تاپیک زدن ادامه بده کاملا موافقم 21 4
خداوند مجهز ها رو فرا نمی خونه 
بلکه فراخونده ها رو مجهز می کنه 
پاسخ
 سپاس شده توسط Am.A
فکر کردی اینجا کجاست؟ فک میکنی اینجا قاتل ها و جانی ها میان به جرمهای وحشتناکشون اعتراف میکنن؟ما تهه تهش یا مدرسه ایم یا دانشگاهی فکرم نمیکنم کسی اینجا قتل کرده باشه یا جرم سنگین داشته بلشه خیلی جدی نگرفتی؟ حتما ک همه چی نباید منطقی باشه یکیم میخواد روخشو سبک کنه اشکالی داره مگه؟
اهرم فشار اونم تو دنیاییی ک با خاموش کردن مودم به کل از رندگیت حذف میشه؟
ببین خوب فاز نصیحت میگیری اگه اعضای این فروم همه خواهر برادرن و تو انتظار دا ی ناراحت نشن ازت منم میخوام تو از من ناراحت نشی و روش فک کنی
ما همینجوریم تو این مملکت زودتر از موعد پیر میشیم دیگه خودتو بیشتر از این درگیر نکن و سخت نگیر نیازم نیست سعی کنی بزرگتر از سنت بفمی و حرف برنی واسه زدن حرفای قلمبه سلمبه وفت زیاد داریم ولی واسه بچگی کردن نه 
اون کسیم ک نصیحت میکنی شاید حالو حوصله بحث نداره الکی بهت یه اوکی میده ولی واقعا تو این سن عقاید نوحوونارو نمیشه با نصیحت عوض کرد تازه بهوآدم حس تنفر از نصیحت شنیدنم دست میده اگه بنظرت مغز شما از هم سنت کامل تره و منطقی تر فکر میکنی پس بزار دورشو طی کنه من خودم وقتی بچه تر بودم بهزاد لیتو گوش میدادم هرکیم میگف اینا چرته گوش نمیکردم بشون بعد ی ندت خودم فهمیدم بابا این یارو چرت میگه ولی با زور که نمیشه تو سن پایین ی سری اتفاقا میفته واسه آدم حالا ممکنه شما تو این فازا نرفتی یجور دیگه واست پیش اومده باشه  ولی بهش میگن بلوغ و بعد یه زمانی طرف خوب میشه اگه دوس داری میتونی راهنمایی بکنی ولی بزور سعی نکن طرفتو قانع کنی 
Take it easy ,let it go
ارادتمند kiarash :1
پاسخ
 سپاس شده توسط Aida ، Masoa ، Honey ، Am.A
پارسال بود یا دو سال پیش
رده بندی بازی های کشوری
با اصفهان بازی داشتیم میزبان هم رامسر بود
بازی کشید به ست پنجم
بازی 14_10به نفع ما بود که خلاصه نمیدونم چی شد همه چی دست به دست هم داد
14_14 برابر شد
پاس اخری گیر من اومد من قدرتی زن بودم و بازیکن عقب
بلند شدم از پشت یک سوم (خط وسط زمین والیبال اگر بازیکن عقب موقع حمله پاش بره روش خطاست)
چنان اسپکی زدم ک خودم باورم نمیشد
داور بالا تایید کرد داور خط تایید کرد داور پایین خطا گرفت و 16_14 باختیم 22 22 22 22
بزرگترین ضد حال و عذاب وجدان تا کنون
پاسخ
 سپاس شده توسط Honey ، Am.A
(2018/03/05، 05:44 PM)Reynard. Bas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چرا ما باید اعتراف کنیم ؟
چه سودی می بریم ؟
و ایا اگه نشون بدیم که چه قدر کار های بی مفهومی کردیم احترام ارزش یا اطلاعاتمون رو بالا می بریم ؟
معلومه که هیچ فایده ای نداره !
البته با شما نیستمدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عزیز
بلکه جنبه ی عقلانیش رو در نظر گرفتم
نه فقط مزاح بودن تاپیک رو
[/b]
22 22 22 14چیکار داری بچه رو ... زدی نابودش کردی که

(2018/03/05، 07:07 PM)marshal m3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فکر کردی اینجا کجاست؟ فک میکنی اینجا قاتل ها و جانی ها میان به جرمهای وحشتناکشون اعتراف میکنن؟ما تهه تهش یا مدرسه ایم یا دانشگاهی فکرم نمیکنم کسی اینجا قتل کرده باشه یا جرم سنگین داشته بلشه خیلی جدی نگرفتی؟ حتما ک همه چی نباید منطقی باشه یکیم میخواد روخشو سبک کنه اشکالی داره مگه؟
اهرم فشار اونم تو دنیاییی ک با خاموش کردن مودم به کل از رندگیت حذف میشه؟.....

حالا تو خونسردی خودتا حفظ کن.... نظرشا گفت خب....
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcSaMIQ1hPkvrxVP_cHfWOA...xUYJpzkp3g]
پاسخ
 سپاس شده توسط Am.A

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد