سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

نظرسنجی: نظرتون در مورد این تاپیک
خوب
بد
[نمایش نتایج]

بهترین انجمن ؟ کدام ارسال ؟ کدام کاربر؟
سلام 
من بعد قرن ها با یک تاپیم جدید اومدم اگر این تاپیکم هم مثل بعضی های دیگه حذف نکنن  22 16

خب بریم سر موضوع اصلی : محبوبترین تاپیک گذار انجمن کیه و چرا؟  و تاپیک های عالی از نظر شما چه محتوایی داره؟ 
مهم هم نیست که اون فرد یک تاپیک  22 یا هفتصد تاپیک 35   داشته باشه ! 
نظرتون بگید ! به این سوالات پاسخ بدید:

با دیدن تاپیک های کی هیجان زده  و مشتاق خوندن و دیدنشون میشید؟ 

چه محتوایی در تاپیک ها بیشتر براتون جذاب اند ؟ عکس؟ کلیپ؟ خبر؟ طنز؟ داستان؟ معما؟ اطلاعات عمومی؟ چی؟

محتوای تاپیک براتون مهمتره یا گذارنده اش؟ اگر هر دو به چه نسبتی؟

بهترین و محبوبترین تاپیک گذار انجمن کیه و چرا؟ (چرا ش مهمه  22)

بهترین و جذابترین تاپیک انجمن کدومه و چرا؟ ( این میتونه از صاجب اسم سوال قبلی باشه و میتونه نباشه  22

موافقید کدوم کاربر به خاطر تاپیک /های عالی یه رتبه ارتقاع بگیره؟

دوست دارید کدوم کاربری که تا حالا تاپیک نذاشته / بذاره و چجور تاپیکی؟ و چرا؟! 

به سوالات با حوصله جواب بدید و بورد بازی درنیارید  22 4
شرلوک شرلوک شرلوک  شرلو ..شرل..شر ش ش ش ش ش 32

اینجا از موریارتی میگم !
پاسخ
 سپاس شده توسط risen ، joker ، Aida ، Mr.Benedict ، محمد۲۲۱ ، Emiko ، شر‎ل ، Milad
خیلی خیلی خیلی نامرت و تنبل و شومپتید که اومدید دیدید سپاس هم دادید و شرکت نکردید  22 14 22

اینجا از موریارتی میگم !
پاسخ
(2018/02/18، 01:08 AM)Gema Moriarty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام 
من بعد قرن ها با یک تاپیم جدید اومدم اگر این تاپیکم هم مثل بعضی های دیگه حذف نکنن  22 16  : نترس حذف نمیکنیم  11

خب بریم سر موضوع اصلی : محبوبترین تاپیک گذار انجمن کیه و چرا؟  و تاپیک های عالی از نظر شما چه محتوایی داره؟ نظر من تاپیک های میلاد عزیز و Nila هستش که جفتشونم نیستن چن وقتیه  4  تاپیکای آیدا هم با نمکن  4

با دیدن تاپیک های کی هیجان زده  و مشتاق خوندن و دیدنشون میشید؟ تاپیک های Rend

چه محتوایی در تاپیک ها بیشتر براتون جذاب اند ؟ عکس؟ کلیپ؟ خبر؟ طنز؟ داستان؟ معما؟ اطلاعات عمومی؟ چی؟ بخش خبری که قبلا فعالتر بود رو خیلی دوس داشتم . اینکه از یه دید جدید به یه چیز جدید نگاه کنی رو کلا دوس دارم . معما و طنز رو هم اگه تو قالب کارآگاهی باشه دوس دارم 10

محتوای تاپیک براتون مهمتره یا گذارنده اش؟ اگر هر دو به چه نسبتی؟ محتوا 80 و گذارنده 5 درصد . 15 درصد هم شکل و شمایل تاپیک و رنگ و لعاب  4

بهترین و محبوبترین تاپیک گذار انجمن کیه و چرا؟ (چرا ش مهمه  22) به نظرم Rend . چراش هم نوع بیان صمیمی و نوع موضوعات تاپیکاشه

بهترین و جذابترین تاپیک انجمن کدومه و چرا؟ ( این میتونه از صاجب اسم سوال قبلی باشه و میتونه نباشه  22همون تاپیک اخبار  4

موافقید کدوم کاربر به خاطر تاپیک /های عالی یه رتبه ارتقاع بگیره؟ ارتقاء ! به نظرم میلاد ژون . که اونم قبول نکرد ارتقاء بگیره 

دوست دارید کدوم کاربری که تا حالا تاپیک نذاشته / بذاره و چجور تاپیکی؟ و چرا؟! یه کاربری بود خیلی وقت پیش اینجا به نام ponyo یا یه همچین چیزی . اندر کفِ این بشرم من هنوز که فقط میومد آن بود برا یه ساعتی و میرفت 

29
? What is the Most resilient Parasite? Bacteria? A Virus? An Intestinal worm
;An idea
... Resilient, Highly contagious
.Once an idea has taken hold of the brain it’s almost impossible to eradicate 
...An idea that is fully formed, fully understood,That sticks, right in there somewhere
پاسخ
 سپاس شده توسط Nila ، Gema Moriarty ، Milad
با دیدن تاپیک های کی هیجان زده  و مشتاق خوندن و دیدنشون میشید؟ Nilla

چه محتوایی در تاپیک ها بیشتر براتون جذاب اند ؟ عکس؟ کلیپ؟ خبر؟ طنز؟ داستان؟ معما؟ اطلاعات عمومی؟     اطلاعات مفید و بدرد بخور و البت طنزم
پاسخ
 سپاس شده توسط Nila ، Gema Moriarty
سلام دوباره و مرسی از استقبال بی حدتون که مجبور شدم فقط 2 کامنت مدیران به عنوان نمونه نگهدارم بقیه ر حذف کنم صفحه انجمن بتونه بیاد بالا از شدت حجم کامنت ها نپکه  22 44
و اما یه سوال مهم که بعد این پست و دقت در صفحه اول انجمن به ذهنم رسید 22 
چرا کاراگاه منتخب انتخاب نمیشه؟ 7 22 4 

اینجا از موریارتی میگم !
پاسخ
(2018/04/12، 09:35 PM)Gema Moriarty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوباره و مرسی از استقبال بی حدتون که مجبور شدم فقط 2 کامنت مدیران به عنوان نمونه نگهدارم بقیه ر حذف کنم صفحه انجمن بتونه بیاد بالا از شدت حجم کامنت ها نپکه  22 44

شاید هنوز کسی به اون حد در دقت وریز بینی و کاراگه بازی نرسیده؟
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcTfESlw5efFGbqLIiPk7pu...otBSVQHOCg]
پاسخ
 سپاس شده توسط Gema Moriarty
(2018/04/13، 12:11 PM)OCTUPUS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2018/04/12، 09:35 PM)Gema Moriarty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شاید هنوز کسی به اون حد در دقت وریز بینی و کاراگه بازی نرسیده؟

شاید ولی با این سیر نزولی انجمن و خلوت شدن بیش از پیشش به نظرتون دیر نیست؟ 22

اینجا از موریارتی میگم !
پاسخ
22 37

اینجا از موریارتی میگم !
پاسخ
(2018/02/18، 01:08 AM)Gema Moriarty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام 
من بعد قرن ها با یک تاپیم جدید اومدم اگر این تاپیکم هم مثل بعضی های دیگه حذف نکنن  22 16

خب بریم سر موضوع اصلی : محبوبترین تاپیک گذار انجمن کیه و چرا؟  و تاپیک های عالی از نظر شما چه محتوایی داره؟ 

با دیدن تاپیک های کی هیجان زده  و مشتاق خوندن و دیدنشون میشید؟ 

چه محتوایی در تاپیک ها بیشتر براتون جذاب اند ؟ عکس؟ کلیپ؟ خبر؟ طنز؟ داستان؟ معما؟ اطلاعات عمومی؟ چی؟

محتوای تاپیک براتون مهمتره یا گذارنده اش؟ اگر هر دو به چه نسبتی؟

بهترین و محبوبترین تاپیک گذار انجمن کیه و چرا؟ (چرا ش مهمه  22)

بهترین و جذابترین تاپیک انجمن کدومه و چرا؟ ( این میتونه از صاجب اسم سوال قبلی باشه و میتونه نباشه  22

موافقید کدوم کاربر به خاطر تاپیک /های عالی یه رتبه ارتقاع بگیره؟

دوست دارید کدوم کاربری که تا حالا تاپیک نذاشته / بذاره و چجور تاپیکی؟ و چرا؟! 

خودمو تاپیکای خودم?
دو سال نبودم بالاسرتون شاخ شدین ی سلامم نمیکنین ی خوش آمدم نمیگین?
البته دور از شوخی تاپیکای آقا میلاد خیلی مفیده
My name is Wikipedia  26
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد