سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

خاطره بازی...
راهنمایی بودم
با یکی از دوستام رفته بودیم باغ ارم
بعد یه اقایی جوون تقریبا 25 داشت
کپیییی اروپایا
ما هم فک کردیم توریسته
بی فرهنگیمون شکوفا شد رفتیم هرررررررچی فحش بلد بودیم تو چشاش نگاه کردیم دادیم
بعد اون فقط لبخند میزد
بعد ما ک ساکت شدیم
گف خبببب بقیش 26
ما هم ای شکلی 19 9
دو تا پا داشتیم دو تا هم قرض کردیم و الفرار
پاسخ
 سپاس شده توسط Mustang ، morty ، Bahar8
خاطره در لحظه
مامانم و بابام ل خونه رو تمیز کردن فقط مونده خونه تکونی اتاق من!

حالا اتاق من منبع زباله خونه ست ینی!

امروز که از مدرسه برگشتم کیفم رو در نیاوردم مامانم پنج تا مشما مشکی سایز خیلی بزرگ گذاشت دم در گفت فقط با این کار میتونی کارایی که تو اتاقت کردی رو جبران کنی!
با یه بدبختی مشما زباله ها رو انداختم آشغالی سر کوچه،
برگشتم مامانم گفته حالا برو اینا رو بده خانم قربانی!
میگم مامان اینا چیه؟
میگه مال باباته فکر کنم مدارک دان 4 شه از صب ده بار زنگ زده که حتما بدیمش به قربانی.د برو دیگه!
حالا من رفتم دم در باشگاه،یه خوبیش اینه که باشگاه با خونه مون فقط یه کوچه فاصله داره.
ینی ده دقیقه تموم من با مشت میزدم به در ولی هیچکس در رو باز نمی کرد.
دست از پا درازتر برگشتم خونه.
حالا هم که تمرگیدم دارم اینو می نویسم!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط Honey
21
الان من در لحظه:
وقتی برسی سال کنکور با دو متر مو بخاطر اینکه وقتت تلف نشه(حالا نه خیلی اینجا وقتم تلف نمیشه)
یه حمام درست و حسابی نمیتونی بری
الان من بعد مدتها یه دوش تووووپ گرفتم
یعنی احساس میکنم وزن کم کردم :21
21
ولی خسته شدم
کنار بخاری زیر پتو درحال چرت ایز تایپینگ 4 4 4
پاسخ
من که موهام کوتاهه خیلی راااااااااااااااااااااحت!
یه ربعه میرم حموم برمیگردم 4
ولی من تو کف بابامم 7
چطوری پنج دقیقه ای کارش تموم میشه 7 7 7
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط Honey
مال من هم بلنده هم حالت داره
شستنش یه مصیبت
واکس زدنش یه مصیبت
شونه کردنش یه مصیبت
کلا مصیبته
نمیدونم چرا کوتاهش نمیکنم 
بابا ها میرن زیر دوش موهاشونو شامپو میزنن بقیشم فک میکنن با همو کف شامپو تمیز میشه واس همی 5 دقه میشه22
پاسخ
ما رفته بودیم اردو بعد توریستا اونجا زیاد بودن بعد من بدم میاد تا ی خارجی میبینن میرن جلوش بزور ک تک با ما حرف بزن این رفیقای مام دقیقا همینکارو ک  ن رفتیم جلو مرده یهو یکیشون با لهجه ناف نیویورکی به مرده گفت هلو مرده گفت سلام ! 21 21 ینی ما داشتیم میترکیدیم گویا یکی قبل ما بهس باد داده بود ینی دوستم جوری تابلو شده بود ک اصن محو شد و مکانو ب سرعت ترک کرد یعد مام دیدیم این توریسته خیلی باحاله بهش آلوچه با درار دادیم :// بعد اون نمیدونست باید چجوری بخوره آلوجرو با هسته میخورد(از اون آلوچه های نوبری ک هیتش نرمه تو دهن میترکا) بعد آلوچه ترش بود هستش تلخ درار شور تک تک شکلک های یاهورو میتونستیم تو قیافه مردا ببینیم ولی از رو نمیرفت مام بهش نمیگفتیم نباید اون هسترو بخوری فقط یکی بود مبگفت والیس(ینی لیس بزن) بعد ما همه میترکیدبم اینقدررر خورد همونجوری ک همه اتفاق نظر داشتیم اسهال میشه :1 تهشم داشتیم میرفتیم یکی بهش گفت گود بای اونم خیلی شیک گفت خداحافظ :1 کلا توریستا کرم دارن

دوستان درار یجور میکسی از سبزیاس ک نمیدونم توش نمک میزنن یا نه ولی شوره :/ فک کنم تهرانیا بش میگن نمک سبز البته مطمعنم شما به لا استعدادیه صاحب تاپیک نیستین 24 ولی از اونجایی که واسه اوشون سو تفاهم (اصن بگم بهتون نابود میشین) پیش اوند گفتم بگم ک این اون نیست  21 24
پاسخ
 سپاس شده توسط Honey ، morty ، Bahar8
یه بار من و دوستم اومدیم یکی از بچه های لوس کلاسمون رو اذیت کنیم.یهویی یادمون اومد نقطه ضعفش یه پسرست که از هم خوششون می اومد.  4
یه نامه نوشتیم سعی هم کردیم که دستخطمون مثل پسرا باشه توش کلی چیزای عاشقانه و از این جور چرندیات نوشتیم. 22
دوستم رفت نامه رو بهش داد و گفت که یه پسره اومده و این نامه رو داده و گفته که بدیم بهت. 19
فکر نمی کردیم باور کنه ولی باور کرد 21
رنگش شده بود عین زردچوبه 24
خیلی سخت بود جلوی خندمون رو بگیریم ولی خداروشکر تونستیم  24
زنگ کلاس دیدیم این بشر داره می میره  24
دلم نمی خواست بهش بگم ولی دیدم این تا زنگ آخر غش می کنه 24
رفتیم بهش گفتیم 22
واکنشاشو نگم دیگه 22
resim
پاسخ
(2018/03/05، 05:24 PM)marshal m3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ما رفته بودیم اردو بعد توریستا اونجا زیاد بودن بعد من بدم میاد تا ی خارجی میبینن میرن جلوش بزور ک تک با ما حرف بزن این رفیقای مام دقیقا همینکارو ک  ن رفتیم جلو مرده یهو یکیشون با لهجه ناف نیویورکی به مرده گفت هلو مرده گفت سلام ! 21 21 ینی ما داشتیم میترکیدیم گویا یکی قبل ما بهس باد داده بود ینی دوستم جوری تابلو شده بود ک اصن محو شد و مکانو ب سرعت ترک کرد یعد مام دیدیم این توریسته خیلی باحاله بهش آلوچه با درار دادیم :// بعد اون نمیدونست باید چجوری بخوره آلوجرو با هسته میخورد(از اون آلوچه های نوبری ک هیتش نرمه تو دهن میترکا) بعد آلوچه ترش بود هستش تلخ درار شور تک تک شکلک های یاهورو میتونستیم تو قیافه مردا ببینیم ولی از رو نمیرفت مام بهش نمیگفتیم نباید اون هسترو بخوری فقط یکی بود مبگفت والیس(ینی لیس بزن) بعد ما همه میترکیدبم اینقدررر خورد همونجوری ک همه اتفاق نظر داشتیم اسهال میشه :1 تهشم داشتیم میرفتیم یکی بهش گفت گود بای اونم خیلی شیک گفت خداحافظ :1 کلا توریستا کرم دارن

دوستان درار یجور میکسی از سبزیاس ک نمیدونم توش نمک میزنن یا نه ولی شوره :/ فک کنم تهرانیا بش میگن نمک سبز البته مطمعنم شما به لا استعدادیه صاحب تاپیک نیستین 24 ولی از اونجایی که واسه اوشون سو تفاهم (اصن بگم بهتون نابود میشین) پیش اوند گفتم بگم ک این اون نیست  21 24

اونا اسمش الوچه نیس 21 چاقاله بادوم بهش میگن که بعد ها هم تبدیل به بادوم میشه 21
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط morty
ما با خانواده سر بازی ایران_استرالیا...اونجایی که استرالیا گل زد...راستش زاویه دوربین عوض شده بود بعد من هنوز به پیراهن دوم تیم ملی عادت نکردن فکر کردم اون سفیده که به گل زد ما بودیم به اونا گل زدیم نگو اونا به ما گل زدن...من و پسر عموم عین این اوسکولا پریدیم بالا داد کشیدیم گــــــــــــــــــــــــــــــللللللللللللل!!!!!!!!!
همدیگه رو بغل می کردیم می رقصیدیم یهو دیدیم همه یه جوری به ما نگاه می کنن انگار نا از اون انسان های تازه به دوران رسیده ایم یهو بابام گفت:
-اوسکولا اونا به ما گل زدن.
هیچی دیگه...بد جوری ضایع شدیم... 22 22 22 22 22
پاسخ
من کم پیش میاد خاطره ای یادم بمونه ولی خب این یکی که اخیرا برام اتفاق افتاده و یکی از شادترین و بامزه ترین خاطره هامه رو میگم
چهارشنبه بود و من برای اولین بار میخواستم یکی از دوستامو ببینم(مشخصا معلومه که منظورم دوست مجازی21)
اولین بار بود که میخواستم یه نفر رو اینجوری ببینم21
یه جا قرار گذاشته بودیم و من هول و هوش اون ساعت اونجا بودم،جالب اینجا بود که قیافش رو هم یادم نمیومد:/ استرس عجیبی گرفته بودم هی از اینور به اونور میرفتم، به هر کسی که بهم نگاه می‌کرد نگا میکردم‌ و باخودم میگفتم ینی میتونه این باشه؟!
اصلااااا به این که وقتی دیدمش چی باید بگم نمیتونستم فکر بکنم21 وای خیلی افتضاح بود2124
بعد چن دقه الاف گشتن دیدم یکی خیره داره نگام میکنه25 خوف کردم21 خدا داند قیافم اون لحظه چ شکلی بود21 طرف هی نزدیک تر میومد و من به قدم رفتم عقب21
بعد یهو گفت مارش؟!7 3 دقیقا با همین قیافه:/
 و من هم اسمشو صدا زدم با همون قیافه://// و بعد مغزم تازه فهمید اوضاع از چ قراره و تازه ریکشن نشون دادم12
تا دقایق بعد هم همینطوری دستامو بهم گره کرده بودم و نگاش می‌کردم منتها از فاصله بگو نیم متری:/2124
بهم گفت یه جوری وایسادی انگار داری با رییس جمهور حرف می‌زنی21
خلاصه هر موقع یاد اون روز میوفتم قش قش میخندم21
پ ن: این ضعف ارتباط اجتماعی آدم رو میرسونه،مثل من نباشید12
resim
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد