سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

نظرسنجی: شخصیت شما کدام رنگ بود.؟
نارنجی
زرد
آبی
سبز
[نمایش نتایج]

توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
شخصیت من چه رنگی است؟
خب دوستان با توجه به این که دیدم حال زیاد خوندن ندارید تصمیم گرفتم که این تیپ ها رو نسبتا خلاصه براتون توضیح بدم!  انشاءالله که مورد قبول درگاه حق تعالی و بچه های انجمن قرار گیرد  4
خب خب لوری مردم رو به چهار دسته ی مختلف با رنگ های مختلف تقسیم کرده که عبارت اند از :
نارنجی ها
زرد ها یا همان طلایی ها
آبی ها 
سبز ها
خب حالا من درمورد هر کدوم یه توضیح کوتاه میدم تا تشخیص بدید که متعلق به کدوم گروهید! 
نارنجی ها:
بسیار خوش مشرب بانشاط تجربه گرا و مدیر های ذاتی هستند. اما گاهی از شاخه ای به شاخه ی دیگر میپرند. برای آنان انتخاب مشکل است و آنان 35درصد جامعه را تشکیل میدهند آنان نسبتا از روی هیجان تصمیم می گیرند و شجاع و با جسارت اند. 
زردها یا همان طلایی ها :
منظم دقیق محافظه کار و طبقه بندی کننده ه هستند. آنان ریسک پذیری پایینی دارند و دوستان مناسبی برای نارنجی ها هستند.  آنان قبل از هر کاری همه ی جوانب آن را برسی می کنند و از انعطاف‌پذیری کمی برخوردارند.  آنان 35درصد جامعه را به خود اختصاص داده اند. 
آبی ها : 
آنان مردم دار مهربان از خود گذشته و صبورند.  آنان ممکن است سال ها با درد کسی زندگی کنند.  آنان آسیب پذیر و حساس اند و. تنها 15درصد جامعه آبی محسوب می شوند که جای تاسف دارد. 
سبز ها :
کنجکاو کتاب خوان و عاشق دانستن هستند و 25درصد جامعه جزو این گروه اند. شاید حتی از این دسته می توان به عنوان خرخوان ها یاد کرد (که اصلا درست نیست به نظرم) آنان عاشق دانستن اند و بسی کنجکاو.  آنان به دو دسته کنجکاو درون گرا و کنجکاو برون گرا تقسیم میشوند.  

خب شما جزو کدوم دسته هستید؟ 
من سبز و نارنجی ام!  
نظرات تجربیات و...  خودتون رو با ما در اشتراک بگذارید!  
4
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Masoa
قبلا تستشو داده بودم اول سبز15 بودم بعد طلایی (فکر کنم 11)بعد نارنجی8 بعد ابی با نمره ی 4 21
I don't care if no one likes me...
I wasn't created in this world to entertain every one....
پاسخ
کلا مهربانی تو چهره هامون موج میزنه مگه نه؟  21
ولی خب من پیش بینی می کنم اکثر بچه های انجمن سبز باشند 
دلیلش هم کاملا واضح و مبرهن است
resim
پاسخ
(2018/02/10، 05:12 PM)?R.B? نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کلا مهربانی تو چهره هامون موج میزنه مگه نه؟  21
ولی خب من پیش بینی می کنم اکثر بچه های انجمن سبز باشند 
دلیلش هم کاملا واضح و مبرهن است

خو کسی که سبزه از شرلوک خوشش میاد وگرنه یکی از اطرافیانم به شرلوک میگه فیلم خل و چلی 22 .
ازین تست برای هدایت تحصیلی و ارائه ی روش مطالعه استفاده میکنن.
I don't care if no one likes me...
I wasn't created in this world to entertain every one....
پاسخ
البته من واسه هدایت تحصیلی اینو ندادم بیش تر به خاطر علاقه تو ورک شاپ  ها و کلاس های این مدلی شرکت می کنم
resim
پاسخ
من فک کنم واس یه عده ای آبی باشم 22
بقیه ی شخصیتمم تو هیچ کدوم جا نمیگیره مث که... 2
پاسخ
یه خورده از خودت بگو تا کمکت کنم
resim
پاسخ
خب من فقط با یه عده ی خاصی کنار میام
یه مدت خیییلی اهل جلب توجه بودم الان نه اصلا خیلی منزوی هستم
از خونه تا مجبور نشم بیرون نمیرم بیشتر تنهایو دوس دارم
اهل خوندن اصللللا نیستم
دوست های زیادی هم ندارم یکی دوتا
خوش اخلاق بودم الان هیچ احدی باهام کنار نمیاد حتی مامانم 22
بیشتر اهل فعالیت بدنیم تا مغزی 
خیلی هم ریسک پذیرم
نصیحت اصللللا جواب نمیده
حتما خودم باید تجربه کنم حتی اگه اسیب جدی ببینم
21
پاسخ
مطمئن باش نارنجی هستی معصومه
resim
پاسخ
منانتخاب برام سخته
خیلی کنجکاوم و عاشق دونستنم ولی حوصلشو ندارم
خیلی هم مهربون و احساساتی ام
کدومم دقیقا؟؟ 7
فقط میدونم زرد نیستم 22
شاید باورتون نشه ولی
.
.
.
.
.
زمین لکه ای لاجوردی است 22
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد