سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

میراث ! فیلمی برای علاقه مندان بازی های اندرو اسکات -Legacy - Andrew Scott
خب همونطور که در عنوان گفتم در این تاپیک به معرفی فیلم میراث Legacy محصول 2013 با بازی اندرو اسکات می پردازم 

resim

البته برای اسپویل نشدن داستان و عدم کاهش جذابیت های فیلم برای شما الان چیزی از فیلم نمیگم و بعد چند روز تحلیلم از فیلم ر اضافه میکنم ! 22 4

فیلم اینجا میتونید ببینید و اگر خواستید دانلود کنید => دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زیرنویس انگلیسی فیلم هم اینجا میتونید داشته باشید  =>دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

( با این توضیح که اگه جایی چیزی ر متوجه نشدید گوگلش کنید 22 21 4

فقط همین قدر توضیح بدم که:
 اندرو در این فیلم نقش یه جاسوس روس بازی میکنه با لهجه ای روسی شده و با این قیافه ... سیبیل باش22 21

resim

امیدوارم از فیلم لذت ببرید 

--------------------------------------------------------------

خب از اونجایی که مدت نسبتا زیادی از معرفی فیلم گذشته کمی از تحلیل ام بدون لو دادن داستان ارایه میکنم  22

شخصیت ویکتور کوزلف  (اندرو اسکات ) کارمند سفارت شوروی در انگلستان هست که با همسرش به انگلستان اومده و دختری داره که در مسکو مونده . او بدون اجازه و اطلاع کشورش با یه زن دیگه هم ارتباط داره  22 (شما فکر کن اندرو اسکات هم زن داره هم بچه هم دوست دختر  22 21)
البته چنان که خواهید دید یا دیده اید این روابط در فیلم خیلی کم و خیلی سرد به نمایش در میان  22 4

کلا اندرو در این فیلم اصلا احساسی عمل نمیکنه که این البته به نظرم تا حدی مربوط به محتوای نقشش به عنوان یه کارمند روس هست ! ولی احتمالا دلایل دیگه ای هم داره  39

لهجه اندرو همونطور که گفتم عجیب شده  22 4 یه جا خوندم یا شنیدم که گفته بود برای یادگیری لهجه روسی سخنرانی های چند روس مشهور ر بارها گوش داده و تمرین کرده ! برای اینکه متوجه بشید چی میگم این دو قطعه ر میذارم  خودتون با صداش تو سریال شرلوک مقایسه کنید:

ویدیو یک => دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یدیو دوم => دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تا بعد ...
resim

کلیپ مخصوص جشن دو سالگی انجمن ( با kmplayer ببینید واضحتر است)

http://s9.picofile.com/file/8333611684/tawalod_anjoman_baker.wmv.html
پاسخ
 سپاس شده توسط گراویتون ، SH.B.N ، Aida ، ~~ƧЄƬƛƦЄ~~
سیبیلا تو حلقم 21
تشنج کنم یا چی 22
شاید باورتون نشه ولی
.
.
.
.
.
زمین لکه ای لاجوردی است 22
پاسخ
 سپاس شده توسط Rend
اصلا یه وضعی 4 لهجه اش هم جالبه  22 21
resim

پاسخ
یعنی قشنگ معلومه اول میخواستن نقش رو بدن به جانی دپ 21
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Rend ، شرل
24 قشنگ بود  4
resim

پاسخ
21 آره شبیه دپه و شبیه دارتانیان  22 4
resim
پاسخ
منم موافقم!خیلی شبیه جانی دپ شده22
پاسخ
 سپاس شده توسط Rend
حیف که به تازگی اینترنتو از فیلم دیدن ته کشیدم  وگرنه می دیدمش
خداوند مجهز ها رو فرا نمی خونه 
بلکه فراخونده ها رو مجهز می کنه 
پاسخ
ها؟!!
resim

پاسخ
(2018/02/08، 05:06 PM)REND نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ها؟!!

منظورش اینه که از بس فیلم دانلود کردم نتم در شرف تموم شدنه و نمیتونم دانلودش کنم
resim
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد