سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

مسابقه كاراگاهان برتر
خوب رحيمي مياد بيرون حالا مي تونيد ازش سوال بپرسيد! 4 4 4

پاسخ
رحیمی جان ببین تو دانش اموز خوبی هستی و نمره هات هم نسبتا خوب بوده ولی خب ریاضی 15 شدی و معدلت رو خراب كرد ب خاطر اینكه معدلت درست شه یادته بهت گفتم اگه تو این 4 هفته پایانی سال كوییز هارو كامل بشی نمره ت رو میكنم 19؟؟

خب الان یه فرصت خوبیه تا درباره این مختصات ها یه توضیح خوب ب من بدی و سه نمره رو همین الان بگیری چون این كوییز ها خیلی خیلی سخت هستن....فرصت خوبیه نه....خود دانی....میتونی توضیح هم ندی و كوییز های فوق‌العاده سخت رو كامل شی و نمره بگیری....اما اگه نتونی معدل پایانی ت هم خراب میشه
I maybe on the side of the angels but don't think for a second that I'm one of them
پاسخ
اون 15 من يه اشتباه بود كه انجام دادم.ميخواهيد اينو براي شما توضيح بدم؟اگه بگم من خودم اين رمز رو براي شما گذاشتم تا باهتون يكمي بخنديم چي.حاضريد به من چه نمره اي بديد؟اگه شما بتونيد اين رمز رو براي من تبديل كنيد به متن خودم قول مي دم بدون كمك شما معدلمو 20 كنم.نظر شما چيه؟

**راهنمايي**شما حتي مي توانيد فرد را تنبيه كنيد يا به دفتر ببريديا از او راهنمايي بخواهيد!

پاسخ
ببین من خیلی هم خوشم اومد از این حركته برام خیلی جالب بود خب با ریاضی از این حركات زدن خیلی جالبه شكی توش نیست..... حالا هركی این كارو كرده مهم نی كاریش ندارم تازه مثبت هم شاید دادم بهش.....خب حالا یه راهنمایی بكن ببینم
I maybe on the side of the angels but don't think for a second that I'm one of them
پاسخ
شما فرد بسيار جالبي هستيد! خوب به عدد32 دقت كنيد ياد چي مي افتيد؟و يه راهنمايي ديگه =بخونيد!

پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد