سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

مسابقه كاراگاهان برتر
 خب مسابقه از همين لحظه شروع ميشه!! 4 4 4
شركت كننده
[b]LORD BRAIN[/b]
قوانين
1-شما تا چهار شنبه شب ساعت 9 وقت داريد كه پاسخ دهيد.
2-شما حدااقل 2 سوال و حداكثر 5 سوال مي توانيد از من بپرسيد.
3-شما تنها 1 بار مي توانيد در مكان ها مختلف حضور پيدا كنيد و از انجا اطلاعاتي كسب كنيد.
4-شما مي توانيد از 2 نفر باز جويي كنيد.
5- 2 مورد بالا انجام ندادنش امتيازي كم نمي كند ولي براي مطمن شدن از جواب و همينطور كسب امتياز واجب شرايط است.
6-شما فقط 2 بار مي توانيد جواب را بگوييد.
7- اگر تا 3 روز پاسخي داده نشود شما حذف مي شويد.

پرونده 2
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

**نكته** از سايرين اعضا خواسته مي شود كه پيام هاي بي خودي ندهند و جواب را به شركت كننده نرسانند.
**نكته**درصورت هرگونه سوال از مسابقه(چه شركت كننده و غيره ) در پروفايل من گذاشته شود.
[تصویر:  no_one_ever_got_to_me.png]
پاسخ
میخوام بدونم در زمان قتل چه کسی به غیر از مقتول در انبار بوده و رابطه اش با مقتول چطوری بوده و میخوام از فرد بازجویی بشه.
L.B
پاسخ
گفته ميشه امير جعفري احوالي انبار ديده شده و برادر مقتول كه طبق گزارش با لا شب در خانه نبوده و همينطور مدير كه هر روز صبح زود به انبار سر ميزند.
پاسخ
خیلی خب داره جالب میشه. 3
درخواست دارم از سه مزنون بازجویی بشه
مقتول در چه ساعتی مرده؟
L.B
پاسخ
خوب فكر كنم شما قوانين رو درست نخونديد.شما مي تونيد از 2 نفر بازجويي كنيد . به صورت جدا گانه در ظمن بايد اسم شخص رو بگيد و بعد سوالاتتون رو بپرسيد.
پاسخ
میخوام از آقای امیر جعفری بازجویی بشه یا اگه در دسترس نیست ادرسشو بگید تا برم و بازجوییش کنم.
L.B
پاسخ
نه در اينجا حضور داره و شما مي تونيد بريد به اتاق 2 تا از اون باز جويي كنيد.
پاسخ
وارد اتاق میشم و پشت میز باز جویی میشینممیشینم یه لیوان آب میریزم و  میزارم جلوش.
خب آقای جعفری من یکی از بازرسای پرونده قتل همکارتون هستم.
۱.شما در شب قتل در حوالی انبار دیده شدین میشه بگید اونموقع اونجا چیکار میکردید؟(عکس العملش چیه به کجا نگاه میکنه هول نمیشه؟)
۲.رابطه شما با مقتول چطوری بود تا چه حدی میشناختیدش؟
۳.مقتول هرشب تو انبار میموند یا فقط همون شب اونجا بوده؟
۴.زمانی که شما در حوالی ی انبار بودید متوجه هیچ چیز مشکوکی مثل صدا یا یه خودرو ی مشکوک نشدید؟؟(با دستپاچگی جواب میده یا خونسردی دستاش نمیلرزه یا مضطرب نیست)
۵.اونموقع شب شما با چی رفتین اونجا حتما پیدا کردن یه تاکسی اونموقع شب سخته.
L.B
پاسخ
(2018/02/11، 09:59 PM)LORD BRAIN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وارد اتاق میشم و پشت میز باز جویی میشینممیشینم یه لیوان آب میریزم و  میزارم جلوش.
خب آقای جعفری من یکی از بازرسای پرونده قتل همکارتون هستم.
۱.شما در شب قتل در حوالی انبار دیده شدین میشه بگید اونموقع اونجا چیکار میکردید؟(عکس العملش چیه به کجا نگاه میکنه هول نمیشه؟)ام....(فكركردن)من رفته بودم سر كارم 22 22 اين وظيفه من 22 22 من نگهبان انبارم 22 پس عجيب نيست كه من اونجا باشم 22
۲.رابطه شما با مقتول چطوری بود تا چه حدی میشناختیدش؟پسر خوبي بود.با هم صميمي بوديم.
۳.مقتول هرشب تو انبار میموند یا فقط همون شب اونجا بوده؟گفتم كه ما نگهبان انبار بوديم.
۴.زمانی که شما در حوالی ی انبار بودید متوجه هیچ چیز مشکوکی مثل صدا یا یه خودرو ی مشکوک نشدید؟؟(با دستپاچگی جواب میده یا خونسردی دستاش نمیلرزه یا مضطرب نیست)(مظترب نيست)نمي خوام كسي بفهمه.من سيگار مي كشم. رفته بودم سيگار بكشم.وقتي مي كشم تمركزم فقط به اينه كه سريع تمومش كنم برم سر كار تا مشكوك نشن.
۵.اونموقع شب شما با چی رفتین اونجا حتما پیدا کردن یه تاکسی اونموقع شب سخته.ما با ماشين يكي از همكارامون ميايم اينجا.
پاسخ
من میخوام در صحنه جرم حضور پیدا کنم و اونجارو بررسی کنم. (میشه جزئیات صحنه ی جرم رو بطور کامل برای من شرح بدین)
L.B
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد