سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

مسابقه كاراگاهان برتر
خانم حبیبی ممنون که به سوالاتم پاسخ دادید. مطمئن باشید ما قاتل را پیدا میکنیم.
همسر سابقتون عادت خاصی هنگام خوردن جوجه داشتن؟ مثلا استفاده از ادویه ی خاصی؟؟راستی شما روی میزاتون توی رستوران فلفل و سماق و نمک و اویشن...کدومشا میذارین؟
میز ایشون چه نوشیدنی ای سفارش داد؟
 اوه راستی نمیخواید باز شکایت کنید؟ احتمالش هست که اموالتون بهتون بازگردانده بشه.(عکس العمل ها چک شود.ناامید؟ تعجب زده؟ چطوره؟)
رئیس رستوران:بعد از معرفی
1- خانم حبیبی چه مدتیست درینجا کار میکنن؟
2-ایا شما مقتول و دوستشون بهنام را میشناسید؟ ایا در طول سال سوم پیش ازین اینجا میومدن؟
3- اگه بله باکی؟
4- ایا این خانم را میشناسید؟(تصویر خانم بهاری)
5-چه زمانی و چطور فهمیدید متوفی ممکنه مشکلی داشته باشن؟چه کسی پلیس خبر کرد؟
6-ایا درطول سال سوم گذشته(یعنی اون موقعی که مقتول با حبیبی زندگی میکرده) ، متوفی(عکس) را با بهنام(عکس) و بهاری(عکس) اینجا دیدین؟
معما گو ببخشید. ولی یا معمای خیلی اسونه یا خیلی سخت...من درنهایت میگم از نظر من قاتل کدومه بعد احتمالات دیگه را هم میگم.ممنون
"My LORD, "Thank you very much, I enjoyed my self
Richard.P.Feynman
پاسخ
(2018/02/07، 06:36 PM)گراویتون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خانم حبیبی ممنون که به سوالاتم پاسخ دادید. مطمئن باشید ما قاتل را پیدا میکنیم.
همسر سابقتون عادت خاصی هنگام خوردن جوجه داشتن؟ مثلا استفاده از ادویه ی خاصی؟؟راستی شما روی میزاتون توی رستوران فلفل و سماق و نمک و اویشن...کدومشا میذارین؟ببخشيد تا بحال دقت نكردم.اكثرا هر چيزي كه با غذا بخوان بخورنو براشون مياريم.وچيزهاي عادي مثل نمك و فلفل هميشه روي ميز هست.
میز ایشون چه نوشیدنی ای سفارش داد؟ نميدونم
 اوه راستی نمیخواید باز شکایت کنید؟ احتمالش هست که اموالتون بهتون بازگردانده بشه.(عکس العمل ها چک شود.ناامید؟ تعجب زده؟ چطوره؟) من ديگه نه پولشو مي خوام نه چيز ديگه! (تقريبا عصباني)
رئیس رستوران:بعد از معرفی
1- خانم حبیبی چه مدتیست درینجا کار میکنن؟ بعد طلا قشون.
2-ایا شما مقتول و دوستشون بهنام را میشناسید؟ ایا در طول سال سوم پیش ازین اینجا میومدن؟ نه از كاكنان شنيده بودم. نه.
3- اگه بله باکی؟
4- ایا این خانم را میشناسید؟(تصویر خانم بهاری)فكر كنم قبلا ديده باشم شون .مشتريمون بودن.
5-چه زمانی و چطور فهمیدید متوفی ممکنه مشکلی داشته باشن؟چه کسی پلیس خبر کرد؟زماني كه يكي از كاركنان به اسم جاويد ديد يكم اونجا كصافت كاري شده و با كمي تقلا فهميد يه نفر اونجا مرده و من هم رفتم ببينم چيه كه مردم ازدحام كردن.
6-ایا درطول سال سوم گذشته(یعنی اون موقعی که مقتول با حبیبی زندگی میکرده) ، متوفی(عکس) را با بهنام(عکس) و بهاری(عکس) اینجا دیدین؟گفتم اره 2 و3 باري ديدم به جز اون عكس (بهنام)
معما گو ببخشید. ولی یا معمای خیلی اسونه یا خیلی سخت...من درنهایت میگم از نظر من قاتل کدومه بعد احتمالات دیگه را هم میگم.ممنون
راستي اينو يادم رفت بگم شما 2 بار فرصت داريد جواب بديد و قاتل رو مشخص كنيد.
[تصویر:  no_one_ever_got_to_me.png]
پاسخ
(واااای وای...جالب شد...خب. خب. )ادامه:
ایا خانم حبیبی قبل ازینکه اینجا کار کنن به اینجا میومدن؟ مثلا مشتری پرو پا قرص باشن؟؟
 پس کارکنان از کجا متوفی را میشناختن؟ توی گزارش اومده کارکنان اومدن متوفی را به خانم حبیبی متذکر شدن...اونا از کجا میدونستن ان دو نفر همسر همن. درحالیکه خانم حبیبی بعد از طلاقشون درینجا مشغول به کار شدن؟؟
Richard.P.Feynman
پاسخ
(2018/02/07، 07:14 PM)گراویتون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(واااای وای...جالب شد...خب. خب. )ادامه:
ایا خانم حبیبی قبل ازینکه اینجا کار کنن به اینجا میومدن؟ مثلا مشتری پرو پا قرص باشن؟؟نه
 پس کارکنان از کجا متوفی را میشناختن؟ توی گزارش اومده کارکنان اومدن متوفی را به خانم حبیبی متذکر شدن...اونا از کجا میدونستن ان دو نفر همسر همن. درحالیکه خانم حبیبی بعد از طلاقشون درینجا مشغول به کار شدن؟؟ما قبل از پذيرفتن كاركنانمون در بارهي اونا تحقيق مي كنيم. يكي از كار كنان تحقيق كرد و به من گفت  ادم خوبيه فقط طلاق گرفته .منم گفتم اشكال نداره.فكر كنم ايدا رحماني بين اونا پخش كرده.
پاسخ
دقیقا چه ساعت و چه دقیقه ای صورتحساب میز12 پرداخت شد؟؟این دو نفر بهنام و بهاری کی رستوران را ترک کردند؟
ممنون از پاسخاتون.
جاوید:بعد از سلام. ومعرفی
اقا جاوید شما دقیقا چطور متوجه اوضاع مشکوک شدین چه عکس العملی نشون دادید؟چه کسی با پلیس تماس گرفته بود؟ و قبلش میز12(میزمربوط به مقتول) چه کسانی پشتش بودن؟ (عکس زهرا بهاری و بهنام.)ایا اینا بودن؟؟
ایدا یا هر کارکن خانومی که درون زمان در رستوران بود:
 چه چیزی باعث شد خانم حبیبی بفهمه همسر سابقشون در رستورانه؟ (قید شده پچ پچ های همکاران)
پس چرا خود خانم حبیبی غذا را برای میز بردن؟ در حالیکه از پچ پچ های شما فهمیدن فلان میز ایشونه. ایا اتفاقی بود یا خودشون خواستن غذا را ببرن؟؟
Richard.P.Feynman
پاسخ
(2018/02/07، 07:33 PM)گراویتون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دقیقا چه ساعت و چه دقیقه ای صورتحساب میز12 پرداخت شد؟؟این دو نفر بهنام و بهاری کی رستوران را ترک کردند؟پرداخت نشد.انقدر اوعضا شلم شورپا شد همچي يادمون رفت
ممنون از پاسخاتون.
جاوید:بعد از سلام. ومعرفی
اقا جاوید شما دقیقا چطور متوجه اوضاع مشکوک شدین چه عکس العملی نشون دادید؟چه کسی با پلیس تماس گرفته بود؟ و قبلش میز12(میزمربوط به مقتول) چه کسانی پشتش بودن؟ (عکس زهرا بهاری و بهنام.)ایا اینا بودن؟؟من اول مديرو صدا زدم
يه خانوم و يه اقا .بله
.
ایدا یا هر کارکن خانومی که درون زمان در رستوران بود:بله
 چه چیزی باعث شد خانم حبیبی بفهمه همسر سابقشون در رستورانه؟ (قید شده پچ پچ های همکاران)
پس چرا خود خانم حبیبی غذا را برای میز بردن؟ در حالیکه از پچ پچ های شما فهمیدن فلان میز ایشونه. ایا اتفاقی بود یا خودشون خواستن غذا را ببرن؟؟نه مجبور شدن.دست همه بند بود.
پاسخ
استنتاجات بنده:
1- عدم تاثر و تاسف چندادن بابت مرگ همسر از سوی بهاری درحالیکه گفت رابطشون قبل ماجرای دوهفته پیش "عالی" بوده. بعد به خاطر همچین موضوعی درخواست طلاق داده.که رفتاری اغراق امیزه.بعد باز به پیشنهاد بهنام درخواست اشتی و مصالحه داده و مهمونی داده.(رفتار های متناقض و پارادوکس مانند)
2-زهرا بهاری و همسرش از دوران دانشگاه هم را میشناختن. یک سال و شش ماه است که ازدواج کردن شش ماه قبلشم به اشنایی میگذشته.میشه دقیقا دوسال. ( که خب دلیل نمیشه ولی امکان اینکه حتی کلاهبداری از حبیبی از سوی دسیسه های بهنام و زهرا بهاری باشه هست) میدونیم که بهنام و زهرا بهاری هم همدیگر را میشناختن و انچنان با نااشنا هم نبودن ...
3-در حالیکه همسرش مرده وقتی یاد خاطارت بهنام میافته خندش میگیره...عجیبه...انگار با بهنام صمیمی تر از همسرشه...اصولا اینطور مواقع باید با یاد همسرش گریه کنه...
4-از دارایی های همسرش چیزی نمیدونه.از ازدواج سابق همسرشم چیزی نمیدونه این درحالیه که از دوران دانشگاه باهم اشنا بودن و حداقل ازدواجش را اصلا نمیتونست انکار کنه...
5-سوال 9 را که پاسخ درست حسابی نداد و پاسخ ها را درست نمیداد.(ادامه دارد)

معما گو خونه زهرا بهاری کدوم طبقه س؟ همکف یا طبقه اول یا طبقه دوم به بالا؟؟

معما گو ایا اینکه خانم حبیبی گفته وقتی فهمید همسرش اومده که بهش گفتن غذا را ببره...در تضاده با اون قسمتی که قید شده بود از پچ پچ ها ی همکارانش فهمیده اطلاعات درستین.؟ منظورم اینه که اشتباه نشده؟ یعنی داره دروغ میگه...
Richard.P.Feynman
پاسخ
نظر بنده:
زهرا بهاری و بهنام جعفری به کمک هم قتل را صورت دادند و قاتل اصلی زهرا بهاری است.
میخواسته قتل طوری به نظر برسه که انگار توسط سکینه حبیبی صورت گرفته و همچنین مرگ موش استفاده شده چون علادم مسمومیت همونه. حتی میشه تحقیق کرد که ایا جدایی مقتول از همسر اول هم نقشه ای از سمت زهرا بهاری بوده یانه....کلی مسیر استدلالی پیمودمتا به این نظر رسیدم ولی الان  باید نظرتون را بشنوم تا بگم چطور این نظرمه...درسته؟؟
Richard.P.Feynman
پاسخ
كاملا درسته 41 41 41 41 41 41 41 41 41 41 درسته 11 دقيقه دير داديد ولي چون استنتاجاتون كاملا درست بوده اين 11 دقيقه رو بي خيال شما به مرحله بعدي دست يافتيد! 36 36 36 36 36 36 36 36 36 36
پاسخ
 سپاس شده توسط Am.A
ممنون. از این پرونده ی عالی. من فکر کردم ساعت خونمون ملاکه نه ساعت انجمن 22 ببخشید...
Richard.P.Feynman
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد