سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

مسابقه كاراگاهان برتر
(2018/02/04، 04:12 PM)گراویتون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بعد از سلام و احوال پرسی و معرفی خو به عنوان یکی از بازرسین پرونده ی مقتول...
مرگ همسرتون را تسلیت عرض میکنم...حتما خیلی ازین بابت ناراحت شدین.
بلخره همه ي ادم ها ميميرن.اي كاش قبل از مرگش يعني هفته پيش اون طور با هاش رفتار نمي كردم.
(پاسخ مظنون چگونه است؟اگر امکان بررسی رفتار شناسی بر حسب زبان بدن هست ، اطلاعات قید شود)
(به دور و بر نگاه میکنم) چه خونه ی زیبایی! ایا همون خونه ایه که با همسرتون درش زندگی میکردین؟؟(پاسخ چگونه است؟)بله.7 ماهي ميشه كه اينو خريديم
من یک سری سوالاتی درمورد همسر متوفی تون و چگونگی مرگشون ازتون دارم . همکاری شم درین پرونده نقش بسزایی داره ، ایا مشکلی با کمک به بنده درین مورد ندارین؟؟(پاسخ چیست؟ چه رفتاری از خود نشان میدهد؟)
به صورت عادي مي گويد: نه اشكا لي نداره. دوستانتون هم اونجا از من سوال هايي پرسيدند  . شايد چيزي در بارهي قاتل مي دونيد كه اينجا اومديد.
حتما در جریان هستید که شما هم یکی از مظنونین پرونده اید؟(عکس العمل چشم هایش چیست؟؟)
با تعجبي جزي مي نگرد. = من ! نمي دونم ! شايد ! اينرو شما بايد تش خيص بديد.
(ادامه میدهم) براتون بهتره به خاطر رفع اتهام از خودتونم شده پاسخ های سوالاتم را با دقت بدین.
1-دقیقا چند وقت از ازدواج شما میگذره؟ حدودا 1/5 ميگذره
2- اشنایی شما و همسرتون به چه صورت بود و تا ازدواج چقدر طول کشید؟ما از قبل هم رو مي شنا ختيم از دانشگاه. چون زياد فاميل نداريم تو 6 ما همه چي رو انجام داديم.
3-ایا چند وقت از اشنایی شما و بهنام دوست همسرتون میگذره؟بهنام! 21 21 21 ببخشيد ياد يه خاطره افتادم ! اونا رفيق فابريك هم بودن تو دانشگاه. بهنام چه طور بگم دلقك كلاس بود 21 21  من از وقتي با همسرم اشنا شدم با اونم اشنا شدم.
4-از نظر همسرتون بهنام چطور ادمی بود؟يه ادم باحال.ولي خوب اون از بد قلي خوشش نم اومد
5-از نظر شما بهنام چطور ادمی بود؟قبلا بهتون گفتم از اون ادماي دلقك كلاس.
6_دارایی های همسرتون اعم از خونه و ماشین و حساب های بانکی و هرچه میدونید را لطفابگید.من زياد تو كار هاي همسرم دخالت نمي كنم.
7-رابطتون قبل ازین که بفهمید همسرتون زنی در گذشته داشته به چه صورت بود؟عالي بود! بعد از اونم فقط عين يه زن و شوهراي پير جر و بحث مي كرديم.
8- چطور شد که تصمیم گرفتید همسرتون را ببخشید و دوباره با اون اشتی کنید؟بهنام پيش قدمي كرد.
9- ایا کسی از مشاجرات بین شما و همسرتون خبر داشت؟چه کسی ؟ ایا نظرات اون شخص برای اشتی  شما اثیر گذار بود؟؟شما چقدر سوالات تكراري مي پرسيد.من بايد به مراسم برسم.
10-ایا شما میدونید همسر سابق شوهرتون کیه؟نه! فقط مي دونماسمش اگه درست گفته باشم سكينه هستش.
11-چند وقت است که رستوران اکبر جوجه را میشناسید و ایا قبلا هم با همسرتون اونجا رفته بودید؟چرا انجا قرار گذاشتید؟چه غذایی خوریدید و کدام یک از این کارکنان(عکس کارکنان که عکس همسر سابق هم دران است نشان میدهم)غذا را اورد؟(تند پاسخ میدهد یا کند؟) (ملايم )بيش تر خاطرات و اشنايي هاي من بر مي گرده به دانشگاه. تو دانشگاه با دوستام مي رفتيم اونجا.فكر كنم 2 بار قبل از ازدوا جمون. جون ديگه وقتي براي ادم نمي مونه. از اسم رستوران معلومه .جوجه خورديم. به خاطر ندارم.چون اون موقعه بهنام داشت يه جوك مي گفت و من و همسرم داشتيم از خنده به گريه كردن مي افتاديم.
12-همسرتون وقتی ادرس قرار یعنی ادرس رستوران را بهش گفتید چطور عکس العملی نشون داد؟اون ادم سردي زياد چيزي ازش فهميد.
13-گویا بهنام به همراه شما به رستوران امد. علت حضور بهنام در رستوران چه بود؟ عکس العمل همسرتان چه بود؟بله.من اون رو به خاطر اينكه ما رو  اشتي داده بود دعوت كردم. خنديد.
14-نظرتون درمورد اینکه بهنام یکی از مظنونین پرونده س چیست؟ شما چه نظری درمورد او دارید؟فکر میکنید امکان دارد او به همسرتان سو قصدی داشته باشد؟؟فكر كنم همه شدن مظنون پرونده!فكر نكنم اون قاتل باشه.
ببخشید زیاد شد. اینا باید پاسخ داده بشن تا باقی سوالات را برحسب پاسخها بپرسم. هنوز از خونش خارج نشدم...(میدونم زیاده سوالام )
[تصویر:  no_one_ever_got_to_me.png]
پاسخ
15_-خب خانم بهاری، ایا شما دیدین که همسرتون بره دستشویی؟ اگه بله دقیقا چه زمانی؟ قبل غذا یا بعد غذا و یا وسط غذا؟؟
16-(اگر پاسخ به سوال بالا بله بود پرسیده شود)خب وقتی همسرتون نیومد چه عکس العملس نشون دادید؟ رفتین دنبالش؟؟
17-خانم بهاری احتمالا ازونجایی که رستوران براتون اشنا بوده ، کارکنان اونجا را هم بشناسید...خب بیایید فرض کنیم قاتل قطعا یکی از کارکنان اونجاست. به نظرتون کدومشون بیشترین احتمال را داره که قاتل باشه؟؟
خانم بهاری ببخشید وقت شما راهم گرفتم ، اما یک قتل صورت گرفته و ما امیدواریم بتونیم قاتل را پیدا کنیم. ایا توی فامیلتون و اشناهای خودتون و همسرتون کسی هست که دشمنی ای با همسرتون داشته باشه؟؟ایا کسی هست که شما بهش مشکوک باشین؟
18-نمیدونم اینکه این مورد را الان بهتون بگم درسته یا نه...ایا اطلاع داشتید که شوهر مرحومتون از همسر سابقشون کلاه برداری کرده و پرونده ی اون خانم در جریانه که اگر ثابت بشه ممکنه مقداری از اموال همسرتون به شما تعلق نگیره و به اون زن برسه؟( تک به تک عکس العمل ها چک شود.بسیار مهم)البته اون خانم خودشون مظنون اصلی پرونده اند..(بعد این جمله سکوت میکنم طوری که انگار نظر او را میخواهم. سوالی نگاه میکنم).(تک به تک عکس العمل ها چک شود)
خانم بهاری...ببخشید (سرفه) من کمی گلوم خشک شده...میشه یه لیوان اب بخورم؟(احتمالا میگه بفرمایید تا بیارم.منم سریع پاشدم میرم سمت اشپز خونه...) 19-(مشاهده گردد) (خانه طبقه اول یا همکف است؟ دیوار ها چگونه است؟نو یا کهنه؟اگر کوچکترین نشانه ای مبنی بر وجود موش در خانه است قید شودلطفا. ایا فاضلاب و لوله کشی فاضلابشان همه بی نقص است؟ اشپز خانه تمیز است ؟)
(لحن دوستانه. لبخند مهربانانه. جو صمیمی برقرار میکنم) خانم بهاری اصلا نگران نباشید ...من و همکارانم نهایت تلاشمون را جهت پیدا کردن قاتل میکنیم. پرونده ی چندان پیچیده ای نیست...در اصل همین الانشم قاتل را پیدا کردیم. فقط میخوایم 100%مطمئن بشیم.(عکس العمل چک شود که خوشحال میشود یا ناراحت یا ترسیده؟)من دیگه کاری با شما ندارم فقط اگه تشریف بیارید دم در یک سری فرم را پر کنید...(در حالیکه داریم میریم دم در برگه ی روی میز را برمیدارم با شوق میگم: ) عه...مرگ موش...خانم بهاری شما هم موش دارید؟ خونه ی ما به خاطر انبار همسایه دیوار به دیوارمون پر موشه...مرگ موش را از کجا خریدین؟ میشه ادرسش را بهم بدین؟  1
( وقتی جواب داد، میپرسم: ) خانم بهاری کی مرگ موش را خریدین؟این فهرست مربوط به دقیقا چه روزیه؟ (لحن سوال پرسیدن امری و دستوریه)

معما گو اگه میشه زد به زود انلاین شید که من برسم برم دیدار یکی دیگه...
"My LORD, "Thank you very much, I enjoyed my self
Richard.P.Feynman
پاسخ
(2018/02/05، 12:41 AM)گراویتون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
15_-خب خانم بهاری، ایا شما دیدین که همسرتون بره دستشویی؟ اگه بله دقیقا چه زمانی؟ قبل غذا یا بعد غذا و یا وسط غذا؟؟نه. من رفته بودم تا ماشينو چك كنم.
16-(اگر پاسخ به سوال بالا بله بود پرسیده شود)خب وقتی همسرتون نیومد چه عکس العملس نشون دادید؟ رفتین دنبالش؟؟
17-خانم بهاری احتمالا ازونجایی که رستوران براتون اشنا بوده ، کارکنان اونجا را هم بشناسید...خب بیایید فرض کنیم قاتل قطعا یکی از کارکنان اونجاست. به نظرتون کدومشون بیشترین احتمال را داره که قاتل باشه؟؟دارم بهتون ميگم من كاردارم. هر كسي مي تونه باشه!
خانم بهاری ببخشید وقت شما راهم گرفتم ، اما یک قتل صورت گرفته و ما امیدواریم بتونیم قاتل را پیدا کنیم. ایا توی فامیلتون و اشناهای خودتون و همسرتون کسی هست که دشمنی ای با همسرتون داشته باشه؟؟ایا کسی هست که شما بهش مشکوک باشین؟تو سولاي قبلي جواب دادم . ما زياد فك و فا ميل نداريم و زياد به كسي هم مشكوك نيستم.
18-نمیدونم اینکه این مورد را الان بهتون بگم درسته یا نه...ایا اطلاع داشتید که شوهر مرحومتون از همسر سابقشون کلاه برداری کرده و پرونده ی اون خانم در جریانه که اگر ثابت بشه ممکنه مقداری از اموال همسرتون به شما تعلق نگیره و به اون زن برسه؟( تک به تک عکس العمل ها چک شود.بسیار مهم)البته اون خانم خودشون مظنون اصلی پرونده اند..(بعد این جمله سکوت میکنم طوری که انگار نظر او را میخواهم. سوالی نگاه میکنم).(تک به تک عکس العمل ها چک شود)
(عصباني)داريد به شو هر من اتهام كلاه برداري ميزنيد.بفر ماييد بيرون مگر نه به پليس زنگ مي زنم.!
شما مي ترسيد و پس از خدا حا فظي از خانه خارج مي شويد.

خانم بهاری...ببخشید (سرفه) من کمی گلوم خشک شده...میشه یه لیوان اب بخورم؟(احتمالا میگه بفرمایید تا بیارم.منم سریع پاشدم میرم سمت اشپز خونه...) 19-(مشاهده گردد) (خانه طبقه اول یا همکف است؟ دیوار ها چگونه است؟نو یا کهنه؟اگر کوچکترین نشانه ای مبنی بر وجود موش در خانه است قید شودلطفا. ایا فاضلاب و لوله کشی فاضلابشان همه بی نقص است؟ اشپز خانه تمیز است ؟)
(لحن دوستانه. لبخند مهربانانه. جو صمیمی برقرار میکنم) خانم بهاری اصلا نگران نباشید ...من و همکارانم نهایت تلاشمون را جهت پیدا کردن قاتل میکنیم. پرونده ی چندان پیچیده ای نیست...در اصل همین الانشم قاتل را پیدا کردیم. فقط میخوایم 100%مطمئن بشیم.(عکس العمل چک شود که خوشحال میشود یا ناراحت یا ترسیده؟)من دیگه کاری با شما ندارم فقط اگه تشریف بیارید دم در یک سری فرم را پر کنید...(در حالیکه داریم میریم دم در برگه ی روی میز را برمیدارم با شوق میگم: ) عه...مرگ موش...خانم بهاری شما هم موش دارید؟ خونه ی ما به خاطر انبار همسایه دیوار به دیوارمون پر موشه...مرگ موش را از کجا خریدین؟ میشه ادرسش را بهم بدین؟  1
( وقتی جواب داد، میپرسم: ) خانم بهاری کی مرگ موش را خریدین؟این فهرست مربوط به دقیقا چه روزیه؟ (لحن سوال پرسیدن امری و دستوریه)

معما گو اگه میشه زد به زود انلاین شید که من برسم برم دیدار یکی دیگه...
پاسخ
22 مثل اینکه خوب پیش نرفت...من که به این خانم بهاری خیلی مشکوکم . همه ی حرفاش ضد و نقیضه...خب...سر خانم حصیبی جبران میکنیم.
زمانیکه خانم حصیبی در رستوران حضور داره میرم رستوران . من الان در رستوران اکبر جوجه هستم. (معما گو اینقدر بهم سخت نگیر، خانم حصیبی باشه تو رستوران لطفا...دارم ناامید میشم 2 ).
Richard.P.Feynman
پاسخ
شما اعلان در رستو ران هستيد  . مي پسيد و مي گن ايشون تو اشپز خونه هستن . ميريد اونجا. مي تونيد سوالا تتون رو بپرسيد.
پاسخ
من میتونم بجز خانم حصیبی از کس دیگری هم سوال کنم یعنی در یک مکان میتونم از چند نفر سوال کنم؟؟
Richard.P.Feynman
پاسخ
در رستوران. بعد از ترتیب مرخصی ساعتی با حقوق، از جیب خودم برای خانم حصیبی را دادن...
بعد از سلام و احوال پرسی و معرفی خود به عنوان بازرس پرونده.
مرگ همر سابقتون را بهتون تسلیت عرض میکنم.
یک سری سوال ازتون دارم و لطفا هر سوال را به طور کامل و با دقت شرح بدین.
1-اشنایی و ازدواج شما و همسر سابقتون مربوط به چند سال پیشه ؟
2- این درسته که همسر سابقتون مقداری از دارایی های شما را از طریق غیر قانونی بدست اورد؟
3- اون دقیقا چطور سر شما کلاه گذاشت و این کلاه برداری مربوط به چند سال پیشه؟
4-قبل از قضیه ی این کلاهبرداری رابطتون با همسرتون چطور بود؟ ایا ازش راضی بودین؟
5-دارایی های همسرتون درابتدای ازدواج چه بود؟ شغل همسرتون چه بود؟(یادم رفت اینا از بهاری بپرسم 2 )
6-ایا شما اطلاع داشتین که همسرسابقتون درست بعد از طلاق دادن شما اقدام به ازدواج دوم کردند؟
7- شما همسر دوم متوفی را میشناسید؟
8-شما دقیقا چه مدتی است که در این رستوران کار میکنید؟
9- ایا شما شبی که متوفی به قتل رسید در رستوران حضور داشتید؟
در گزارشات قید شده شما در ان شب در رستوران بودید.10-وقتی فهمیدین همسر سابقتون بایه خانم و یه اقا به رستوران اومدن چه کار کردین؟
11- چه کسی غذا را برای ان میز برد؟
12-چه موقع فهمیدید ایشان به قتل رسیدند؟
13-چه کسی ماموران اگاهی را خبر کرد؟
14-ایا شما از متوفی به خاطر کلاهبرداری شکایت کردین؟
(من هنوز در رستوران و در صحبت با مظنون هستم)
Richard.P.Feynman
پاسخ
(2018/02/05، 06:00 PM)گراویتون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در رستوران. بعد از ترتیب مرخصی ساعتی با حقوق، از جیب خودم برای خانم حصیبی را دادن...
بعد از سلام و احوال پرسی و معرفی خود به عنوان بازرس پرونده.
مرگ همر سابقتون را بهتون تسلیت عرض میکنم.
یک سری سوال ازتون دارم و لطفا هر سوال را به طور کامل و با دقت شرح بدین.
1-اشنایی و ازدواج شما و همسر سابقتون مربوط به چند سال پیشه ؟3 سال پيش  
2- این درسته که همسر سابقتون مقداری از دارایی های شما را از طریق غیر قانونی بدست اورد؟بله. ولي هيچ وقت شكايت من تاييد نشد.
3- اون دقیقا چطور سر شما کلاه گذاشت و این کلاه برداری مربوط به چند سال پیشه؟2 سال پيش.اون از قبل مي دونست پدر من پولداره.با احساساتم بازي كرد.گفت كه اون پولي كه به من ارث رسيده رو بدم بهش كه يه خونه بخره.من احمقم ريختم تو حسابش. بعد رفت منو طلاق داد.منم چون هيچ سندي نداشتم كه اين پولو من به اون قرض دادم
4-قبل از قضیه ی این کلاهبرداری رابطتون با همسرتون چطور بود؟ ایا ازش راضی بودین؟گفتم كه اون منو گول زده بود من عاشقش شده بودم.
5-دارایی های همسرتون درابتدای ازدواج چه بود؟ شغل همسرتون چه بود؟(یادم رفت اینا از بهاری بپرسم 2 )
اون يه كارمند ساده بود.مي تونست يه هزينه بخور نمير دراره.
6-ایا شما اطلاع داشتین که همسرسابقتون درست بعد از طلاق دادن شما اقدام به ازدواج دوم کردند؟
نه. من كلا رابطه مو با اون قطع كردم
7- شما همسر دوم متوفی را میشناسید؟نه.
8-شما دقیقا چه مدتی است که در این رستوران کار میکنید؟بعد از كلاه برداري اون از من.
9- ایا شما شبی که متوفی به قتل رسید در رستوران حضور داشتید؟بله
در گزارشات قید شده شما در ان شب در رستوران بودید.10-وقتی فهمیدین همسر سابقتون بایه خانم و یه اقا به رستوران اومدن چه کار کردین؟ من وقتي فهميدم كه گفتن اين غذا رو ببرم سر ميز شماره ي 12 رفتم اونجا بعد وقتي بهشون نز ديك شدم فهميدم  بله. اون زن دوم گرفته.
11- چه کسی غذا را برای ان میز برد؟گفتم كه خودم.
12-چه موقع فهمیدید ایشان به قتل رسیدند؟ عصباني بودم داشتمظرف ها رو مي شستم كه ديدم صداي هاي و هوي مياد رفتم ديدم اون مرده.
13-چه کسی ماموران اگاهی را خبر کرد؟نمي دونم.
14-ایا شما از متوفی به خاطر کلاهبرداری شکایت کردین؟قبلا جوابتون رو گفتم.
(من هنوز در رستوران و در صحبت با مظنون هستم)
پاسخ
15- خانم حبیبی ایا شما بهنام جعفری را میشناسید؟
16- اون یکی از دوستان دوران دانشگاه متوفی ست. ایا همسرتون همیشه باهاش رابطه داشت یا از مقطع زمانی به بعد؟
17- وقتی شما غذا را برای میز بردید همسرتون سر میز بود؟چه عکس العملی نشون داد؟
18- شما چطور فهمیدید اون زن همسر دوم ایشونن؟ ایا سر میز باهم خوب رفتار میکردند و به نظر باهم خوب بودن یا به نظر قهر یا همچین چیی؟
19-ایا همکاران شما همسر سابقتان را میشناختند؟ ایا این اولین بار بودکه شما دیدید همسرتان به ان رستوران میاید؟ قبلا باهم به ان رستوران رفته بودید؟
20-همسر سابقتان چه مقدار ازشما کلاه بردای کرد؟
21- ایا شما توی اشپزخونه موش دارید؟ 15 البته قول میدم به ماموران بهداشت نگم...
22-اگه بله...با مرگ موش اونا را دورمیکنین؟ چه کسی مرگ موش میخوره؟؟
(هنوز در رستورانم 22 )
Richard.P.Feynman
پاسخ
(2018/02/07، 12:33 AM)گراویتون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
15- خانم حبیبی ایا شما بهنام جعفری را میشناسید؟بله اون موقعي كه با من بود ميديدمش.
16- اون یکی از دوستان دوران دانشگاه متوفی ست. ایا همسرتون همیشه باهاش رابطه داشت یا از مقطع زمانی به بعد؟نه از قبل هم فكر كنم رابطه داشت
17- وقتی شما غذا را برای میز بردید همسرتون سر میز بود؟چه عکس العملی نشون داد؟هيچي هين همه كساي ديگه فكر كنم داشت از اين صحنه هم لذت مي برد.
18- شما چطور فهمیدید اون زن همسر دوم ایشونن؟ ایا سر میز باهم خوب رفتار میکردند و به نظر باهم خوب بودن یا به نظر قهر یا همچین چیی؟از كاركنان شنيدم.چون خبر جدايي من اون تو همجا پيچيده بود.به نظر خوب مي اومد.
19-ایا همکاران شما همسر سابقتان را میشناختند؟ ایا این اولین بار بودکه شما دیدید همسرتان به ان رستوران میاید؟ قبلا باهم به ان رستوران رفته بودید؟نه من خودم غذا درست مي كردم جواب سوال قبليتون رو قبلا دادم.
20-همسر سابقتان چه مقدار ازشما کلاه بردای کرد؟كل ارثيه پدريم رو حدود 100مليون.
21- ایا شما توی اشپزخونه موش دارید؟ 15 البته قول میدم به ماموران بهداشت نگم...درسته اين رستورا قديميه ولي بسيار تميز هستش.
22-اگه بله...با مرگ موش اونا را دورمیکنین؟ چه کسی مرگ موش میخوره؟؟
(هنوز در رستورانم 22 )
بدو داره دير ميشه!
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد