سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

مسابقه كاراگاهان برتر
خب مسابقه از همين لحظه شروع ميشه! 4 4 4
شركت كننده گراويتون
قوانين
1-شما تا شب ساعت 9 وقت داريد كه پاسخ دهيد.
2-شما حدااقل 2 سوال و حداكثر 5 سوال مي توانيد از من بپرسيد.
3-شما تنها 2 بار مي توانيد در مكان ها مختلف حضور پيدا كنيد و از انجا اطلا عاتي كسب كنيد.
4- 2 مورد بالا انجام ندادنش امتيازي كم نمي كند ولي براي مطمن شدن از جواب و همينطور كسب امتياز واجب شرايط است.
5- اگر تا 3 روز پاسخي داده نشود شما حذف مي شويد.

پرونده1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

**نكته** از سايرين اعضا خواسته مي شود كه پيام هاي بي خودي ندهند و جواب را به شركت كننده نرسانند.
**نكته**درصورت هرگونه سوال از مسابقه(چه شركت كننده و غيره ) در پروفايل من گذاشته شود.
[تصویر:  no_one_ever_got_to_me.png]
پاسخ
 سپاس شده توسط Am.A ، Milad ، فازی - ری
سوال اول: چقدر از آشنایی و ازدواج زهرا بهاری و مقتول میگذرد و اشناییشون به چه صورت بوده؟؟
سوال دوم: دار و ندار همسر مقتول چه بوده و از چه زمانی در رستوران کار میکند؟؟
"My LORD, "Thank you very much, I enjoyed my self
Richard.P.Feynman
پاسخ
 سپاس شده توسط Am.A
جواب سوال 1= حدود 1/5 باهم ازدواج كردند.
سوال 2= او 100مليون تومان پول و  از پدرش كه تنها فرزندش او بود به ارث برده بود كه با كلاهبرداري مقتول انها را از همسرش گرفت.
تنها 3سوال باقي مانده
پاسخ
 سپاس شده توسط Am.A
سوال سوم : لطفا زهرا بهاری دوباره بازپرسی شود که انگیزه اش از اشتی با مقتول در حالیکه تصمیم به طلاق داشته چه بوده و چه چیزی نظر او را عوض کرد؟؟
Richard.P.Feynman
پاسخ
 سپاس شده توسط Am.A
جواب سوال سوم = او در مكان حضور ندارد و بايد به خانه اش در خيابان لاله شماره پلاك 23 برويد و در انجا ازاديد كه هر چه قدر مي خواهيد باز پرسي كنيد.
2 سوال باقي مانده.
پاسخ
 سپاس شده توسط Am.A
2 اگه میدونستم سوال یکم از خودش میپرسیدم... 10
خب من الان در خیابان لاله پلاک 23 هستم...دینگگگگ دینگگگگ....
Richard.P.Feynman
پاسخ
 سپاس شده توسط Am.A
در را باز ميكنه ميري تو خونه شيك و تميزي روي ميز نهار خوري بود.

[تصویر:  IMG_0008.JPG]
شما مي توانيد سوالا تتان را بپرسيد
 يك مكان باقيست
.
پاسخ
 سپاس شده توسط Am.A
بعد از سلام و احوال پرسی و معرفی خو به عنوان یکی از بازرسین پرونده ی مقتول...
مرگ همسرتون را تسلیت عرض میکنم...حتما خیلی ازین بابت ناراحت شدین.(پاسخ مظنون چگونه است؟اگر امکان بررسی رفتار شناسی بر حسب زبان بدن هست ، اطلاعات قید شود)
(به دور و بر نگاه میکنم) چه خونه ی زیبایی! ایا همون خونه ایه که با همسرتون درش زندگی میکردین؟؟(پاسخ چگونه است؟)
من یک سری سوالاتی درمورد همسر متوفی تون و چگونگی مرگشون ازتون دارم . همکاری شم درین پرونده نقش بسزایی داره ، ایا مشکلی با کمک به بنده درین مورد ندارین؟؟(پاسخ چیست؟ چه رفتاری از خود نشان میدهد؟)
حتما در جریان هستید که شما هم یکی از مظنونین پرونده اید؟(عکس العمل چشم هایش چیست؟؟) (ادامه میدهم) براتون بهتره به خاطر رفع اتهام از خودتونم شده پاسخ های سوالاتم را با دقت بدین.
1-دقیقا چند وقت از ازدواج شما میگذره؟
2- اشنایی شما و همسرتون به چه صورت بود و تا ازدواج چقدر طول کشید؟
3-ایا چند وقت از اشنایی شما و بهنام دوست همسرتون میگذره؟
4-از نظر همسرتون بهنام چطور ادمی بود؟
5-از نظر شما بهنام چطور ادمی بود؟
6_دارایی های همسرتون اعم از خونه و ماشین و حساب های بانکی و هرچه میدونید را لطفابگید.
7-رابطتون قبل ازین که بفهمید همسرتون زنی در گذشته داشته به چه صورت بود؟
8- چطور شد که تصمیم گرفتید همسرتون را ببخشید و دوباره با اون اشتی کنید؟
9- ایا کسی از مشاجرات بین شما و همسرتون خبر داشت؟چه کسی ؟ ایا نظرات اون شخص برای اشتی  شما اثیر گذار بود؟؟
10-ایا شما میدونید همسر سابق شوهرتون کیه؟
11-چند وقت است که رستوران اکبر جوجه را میشناسید و ایا قبلا هم با همسرتون اونجا رفته بودید؟چرا انجا قرار گذاشتید؟چه غذایی خوریدید و کدام یک از این کارکنان(عکس کارکنان که عکس همسر سابق هم دران است نشان میدهم)غذا را اورد؟(تند پاسخ میدهد یا کند؟)
12-همسرتون وقتی ادرس قرار یعنی ادرس رستوران را بهش گفتید چطور عکس العملی نشون داد؟
13-گویا بهنام به همراه شما به رستوران امد. علت حضور بهنام در رستوران چه بود؟ عکس العمل همسرتان چه بود؟
14-نظرتون درمورد اینکه بهنام یکی از مظنونین پرونده س چیست؟ شما چه نظری درمورد او دارید؟فکر میکنید امکان دارد او به همسرتان سو قصدی داشته باشد؟؟
ببخشید زیاد شد. اینا باید پاسخ داده بشن تا باقی سوالات را برحسب پاسخها بپرسم. هنوز از خونش خارج نشدم...(میدونم زیاده سوالام )
Richard.P.Feynman
پاسخ
 سپاس شده توسط Am.A
(2018/02/04، 11:10 AM)معما گو نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در را باز ميكنه ميري تو خونه شيك و تميزي روي ميز نهار خوري بود.

[تصویر:  IMG_0008.JPG]
شما مي توانيد سوالا تتان را بپرسيد
 يك مكان باقيست
.

شخص احساساتیه تصميم داشته که رو دستخطش کار کنه ولی وسط راه پشیمون شده . طرف چرا نیاز به مرگ موش داره ؟  ایا طرف رسیم داره که ماست کم چرب می خوره ؟
متاسفانه اونقدر تو اشپزی وارد نیستم ببينم چی می خواد درست کنه! 
با عرض پوزش
R.B
پ.ن : یه بار دیگه اگه میشه معما رو بگو  چون من طرح اصلی رو نمی دونم
ما از جنس دختران سلاخ و پسران هیولاییم 
پاسخ
معما گو....من منتظرم...نکنه سوالاتم زیاد بود . قانون را درست متوجه شدم که هرچقدر بخوایم میتونیم از اون اشخاص بپرسیم ؟؟
Richard.P.Feynman
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد