سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

معمای ادرنالین
خب فکر می کنم تعدادی از شما با معلم زیست پنجشنبه ی ما اشنایی دارید که طرفدار جاستین و تیلوره و... اون واسه ی درس ادرنالین  این معما رو به ما گفت
البته من حلش کردم و اسون بود و مطمعینا می تونین حلش کنین
معما از این قراره :
یه قاتل زنجیره ای هست که به تازگی خیابون های تهران رو نا ارام کرده . کالبد شکافان و پزشکی قانونی متوجه شدند که زمان مرگ همه ی مقتولین  ادرنالین در خون ترشح شده به جز مقتول اخر که راننده ی تاکسی  بوده  و زمانی اونو پیدا می کنن که توی  رادیوی ماشینش داشته خبر همون قاتل پخش می شده . خب بگید چرا اون زمان مردن ادرنالین ترشح نکرده ؟ قاتل کی بوده ؟
خداوند مجهز ها رو فرا نمی خونه 
بلکه فراخونده ها رو مجهز می کنه 
پاسخ
به نظر من قاتل خودش بوده  22 
وقتی می فهمه چی کار کرده ناراحت می شه و بعد خودکشی می کنه 22
پاسخ
 سپاس شده توسط kiarash
خود راننده تاکسی قاتل بوده خبر رو که شنید خودشو کشت چون آدرنالین هورمون هیجان یا تعقیب وگریزه که هیچ کدوم واسه خودش پیش نیومد 
جاااااان؟من نظر ندم که غلطه؟ 7
باااااش 37
پاسخ
حرفت در مورد ادرنالین درسته و اون نترسیده اما چرا نباید می ترسیده؟ شاید فکر کرده که اینا همش یه شوخیه اما چرا؟
خداوند مجهز ها رو فرا نمی خونه 
بلکه فراخونده ها رو مجهز می کنه 
پاسخ
قاتل آشنا بوده که اون نترسیده و استرسی بهش وارد نشده
پاسخ
(2018/01/28، 06:05 PM)?R.B? نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حرفت در مورد ادرنالین درسته و اون نترسیده اما چرا نباید می ترسیده؟ شاید فکر کرده که اینا همش یه شوخیه اما چرا؟

همزمان با پخش خبر یه مسافر داشته که مسافره با خنده گفته ااااا میدونی این قاتله کیه؟
منم 21 یاروم فک کرده شوخیه قاتلم زده ترکوندتش 4
نتیجه گیری اخلاقی: قاتلین را جدی بگیرین اعصاب ندارن
ولی جدا از شوخی وقتی رانتدرو پیدا کردن داشته خبر پخش میشده یعنی همون لحظه که طرف مرده پیداش کردن
اگه پلیس پیداش کرده باشه ینی قاتل پلیسه؟
اینجوری با عقلم جور در میاد طرف فک نمیکرده که پلیس بخواد قاتل باشه پس فک کرده شوخیه
اصن واقعا که همه دارن برف بازی میکنن ما داریم معما حل میکنیم  32
پاسخ
Rainbow 
(2018/01/28، 06:48 PM)kiarash نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2018/01/28، 06:05 PM)?R.B? نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همزمان با پخش خبر یه مسافر داشته که مسافره با خنده گفته ااااا میدونی این قاتله کیه؟
ولی جدا از شوخی وقتی رانتدرو پیدا کردن داشته خبر پخش میشده یعنی همون لحظه که طرف مرده پیداش کردن
اینجوری با عقلم جور در میاد طرف فک نمیکرده که پلیس بخواد قاتل باشه پس فک کرده شوخیه

همه کجا بود شیراز یه قطره بارونم نیومده چه برسه به برف 37 45
پاسخ
(2018/01/28، 07:54 PM)Masoa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2018/01/28، 06:48 PM)kiarash نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همه کجا بود شیراز یه قطره بارونم نیومده چه برسه به برف 37 45

آخیششش دلم خنک شد  4 
بدجنس نیستما منتها اینقدر دوستان پایتختی با استوریای برفیشون تو اینستا زخمیمون کردن دلم هوای انتقام گیری داره
چون رشتم برف چندانی نیومده ولی از هیچی بهتر بود در کل موج برفی به ما میرسه پرپر میشه 37
پاسخ
یا قاتل اشنا بوده یا طرف از پشت سر راننده را کشته. درین صورت باید مرگ خیلی سریع باشه که ادرنالین فرصت نکنه بره توی خون. شایدم طرف داروی خواباور مانندی خورده و مرده بعد قاتل شواهد را مثل قبلیا چیده. شایدم طرف بیماری داشته که ادرنالین خونش ترشح نمیشده. من ربط خبر را نفهمیدم. وقتی پیداش میکنن که ممکنه کلی از مرگ راننده گذشته باشه...

resim
پاسخ
به نظرم قاتل با مقتول همکار بوده یعنی راننده تاکسی بوده
پس تو این مقتولا فقط راننده میشناختتش
واس همین فکر کرده شوخیه و ادرنالین ترشح نشده 22
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد