سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

ثبت نام براي مسابقه كاراگاهان برتر
Wink 
سلام من اومدم بايه مسابقه ديگه 4 4 4 خب بريم سراغ اصل مطلب 1 1 1 مسابقه به اين شكله كه شما يا به صورت گروهي يا انفرادي در مسابقه شركت مي كنيد . هر هفته يك پرونده در اختيار شما قرارميگيره و شما بايد اون پروند رو در زمان داده شده حل كنيد! اين بازي به صورت حذفي اتفاق مي افته و يعني اگر كسي نتونه پرونده رو حل كنه مي بازه و از بازي بيرون ميره! 2 2 2 و در نهايت پرونده ها سخت تر ميشه و فقط 4 نفر به عنوان كاراگاهان برتر رتبه بندي ميشن و ميشن بهترين كارا گاهان سايت! 16 16 16 16 گروهي و انفرادي يك هفته در ميون گذاشته مي شه يك هفته انفرادي 1 هفته گروهي 1

شرايط ثبت نام گروهي
1-حداقل 2 نفر - حداكثر 4 نفر مي توانند نام نويسي كنند.
2-يك نفر به عنوان سر گروه اسم اعضا را وارد مي كند.

شرايط ثبت نام انفرادي
1-فقط بگو منم هستم 21 21 21 24 24 24 24

اگه سوال ديگه اي بود به پرسيد! 4 4 4 1 1 1 1
[تصویر:  no_one_ever_got_to_me.png]
پاسخ
 سپاس شده توسط Am.A
من مي خوام شركت بكنم 4 4 4 4
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
امضات من رو كشته 24 24 24 24 24 24 24 24 24 24 24
پاسخ
منم هستم
L.B
پاسخ
منم هستم 4
"My LORD, "Thank you very much, I enjoyed my self
Richard.P.Feynman
پاسخ
خوبه خيلي خوبه! 4 4 4 4 4
پاسخ
منم هستم 1
I maybe on the side of the angels but don't think for a second that I'm one of them
پاسخ
من هستم
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcSaMIQ1hPkvrxVP_cHfWOA...xUYJpzkp3g]
پاسخ
اوه چي شد زياد شديد! 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4

در ظمن شما تا پنچ شنبه شب وقت داريد كه ثبت نام كنيد و از ان به بعد هيچ ثبت نامي صورت نمي گيره و از فرداي ان يعني جمعه مسابقه براي اولين نفر شروع ميشه 4 4
پاسخ
خوب محلت ثبت نام تموم شد 1 1 1 1 1 1 1 1
ترتيب مسابقات به اين صورت هستش:
1-
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/b]

96/11/13
2-
96/11/20[b]LORD BRAIN[/b]
-[/b]
4-
[/b]
[url=http://baker-forum.ir/member.php?action=profile&uid=587][/url]
5- مرد اهني
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد