سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

جرمی هولمز به روایت تصویر
resimresim
resim
Oh please ... Killing me . That's so two years ago
پاسخ
 سپاس شده توسط Sepideh. Holmes ، شرل ، Milad ، Emiko ، مایکرافت
resim

resim

resim

resim

resim

resim
پاسخ
سلام. خب در واقع امکان نداره شرلوک هلمز رو با تصویر کسی جز آقای برت مجسم کرد. برای تحصیل به لندن میرم. آیا واقعا آرامگاهی برای ایشون نیست؟ چه منبعی تایید میکنه سوزانده شده؟ قابل درک نیست!:۲۳:
پاسخ
(2016/09/04، 11:26 PM)Sherlockpedia نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جرمی برت را خیلی ها می شناسند ولی به اسم شرلوک هلمز قدیمی و خب ، بین طرفدارای امروزی هلمز ، جرمی برت سهم کمتری رو به خودش اختصاص میده ، چون ... چراش رو واگذار می کنم به خودتون . فقط برای اینکه طرفدارای واقعی شرلوک هلمزی که من عاشقشم و هیچ وقت از یادم نمیره امیدوارم با فعالیتم تو این بخش انجمن بتونن دوباره دور هم جمع بشن ، برای شروع موضوعی رو ایجاد کردم که هدفش پست تصاویر جرمی برت در قالب شرلوک هلمزه ... ولی نه تصاویری که همه جا دیده شده اند و با یک جستجوی ساده در گوگل میشه پیدا کرد ، تصاویر کمتر دیده شده ، تصاویری که از گوشه و کنار اینترنت پیدا می کنیم و به نظرمون میتونن حس خاص بودن رو القا کنن . خودم شروع می کنم 

resim 

جرمی عزیز**

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

انسان زمانی که دیگر آرزو نمی کند ،پیر شده است...
پاسخ
امیدوارم خوشتون بیاد
resim

resim

resim

resim

resim

resim

21 13  78
پاسخ
تو این اخریه انگار جونیور میخاد با ارنج بکوبه تو صورت بندیکت 21 بندیکتم انگاری برگشته بهش گفته تو خیلی احمقی 
اون یکیم تو دلش میگه گیر دوتا بچه افتادیم این وقت روز ... 21 این بنز ابیه کجاست ...؟
پاسخ
 سپاس شده توسط Marsh_chem ، مایکرافت

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد