سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

مبارزه در شرلوک
سلام خب من میخوام اینجا چند تا فن کوچیک ازمبارزه ی شرلوکا براتون بگم خب رابرت داونی اول یه بار محکم میزنه توگوش یارو اگه باکف دست یک بار محکم به گوش یه نفر بکوبیم باعث  برهم زدن تعادلش میشیم واگه همزمان با دوتا دست اینکارو انجام بدیم باعث بیهوشی موقت طرف میشیم .تو صحنه ی بعدی یه ضربه به جلوی گردن یارو میزنه که این نقطه یه نقطه ی خیلی حساس وضربه به این ممکنه که باعث ایجاد خفگی ومرگ و در صورت زنده مودن باعث پارگی تارهای صوتی یارو بشه خب بعدشم که یه مشت میزنه تو شکمش وبا نگهداشتن پشت پای مبارزش یه مشت هم به زانوش میزنه که باعث اسیب دیدن زردپی زانوش میشه تو صحنهی مبارزه ی دیگه ای یه ضربه بالای گردن میزنه که ضربه به این قسمت باعث مرگ آنی یا بیهوشی وقطع نخاع میشه(من موندم چطوری طرف هیچیش نشد 22 )یه بارم میزنه روی شاهرگش که اونم باعث قطع خونرسانی به مغز وبیهوشی میشه  ولی بازم یارو هیچیش نمیشه   
ببخشید اگه طولانی شد تجربه ی اولمه 1
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcTfESlw5efFGbqLIiPk7pu...otBSVQHOCg]
پاسخ
 سپاس شده توسط گراویتون ، شرل
کدوم قسمتش؟  7
,The fact is when some thing is wrong with me, theyblame the computer. But when some thing is wrong with the computer, they blame me...
پاسخ
(2018/01/12، 07:34 PM)OCTUPUS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خب من میخوام اینجا چند تا فن کوچیک ازمبارزه ی شرلوکا براتون بگم خب رابرت داونی اول یه بار محکم میزنه توگوش یارو اگه باکف دست یک بار محکم به گوش یه نفر بکوبیم باعث  برهم زدن تعادلش میشیم واگه همزمان با دوتا دست اینکارو انجام بدیم باعث بیهوشی موقت طرف میشیم .تو صحنه ی بعدی یه ضربه به جلوی گردن یارو میزنه که نقطه یه نقطه ی خیلی حساس وضربه به این ممکنه که باعث ایجاد خفگی ومرگ و در صورت زنده مودن باعث پارگی تارهای صوتی یارو بشه خب بعدشم که یه مشت میزنه تو شکمش وبا نگهداشتن پشت پای مبارزش یه مشت هم به زانوش میزنه که باعث اسیب دیدن زردپی زانوش میشه تو صحنهی مبارزه ی دیگه ای یه ضربه بالای گردن میزنه که ضربه به این قسمت باعث مرگ آنی یا بیهوشی وقطع نخاع میشه(من موندم چطوری طرف هیچیش نشد 22 )یه بارم میزنه روی شاهرگش که اونم باعث قطع خونرسانی به مغز وبیهوشی میشه  ولی بازم یارو هیچیش نمیشه   
ببخشید اگه طولانی شد تجربه ی اولمه 1

سلام علیکم
ببین ضربه با دست به گوش سبب بی هوشی نمیشه بلکه با تغییر ناگهانی فشار هوا و مایع درون گوش تعادل رو تا حدودی مختل میکنه و گوش صوت میکشه .
ضربه به ناحیه گردت اگر مستقیم به نای بخوره و قدرت لازم رو داشته باشه بله باعث مرگ میشه اما مناطق دیگه گردن باعث گردندرد شدید حاصل از فشار به مهره ها ایجاد میشه .
ضربه پشت گردن هم باید خیلی دقیق و دقیقا به بخش مخچه وارد بشه وگرنه تاثیری نداره.
ضربه به شاهرگ هم زمانی باعث بیهوشی میشه که اونقدر ضربه قوی باشه که برای چند ثانیه مسیر شریان به هم بچسبد و خون رسانی برای 3تا4 ثانیه متوقف شود وگرنه فقط درد و گیجی به همراه دارد
میدونی اگه از خانوادم نبودی مجبور بودم بدم بچه ها دخلتو بیارن! 
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط شرل
(2018/01/13، 02:33 PM)Parsa.SH نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام علیکم
ببین ضربه با دست به گوش سبب بی هوشی نمیشه بلکه با تغییر ناگهانی فشار هوا و مایع درون گوش تعادل رو تا حدودی مختل میکنه و گوش صوت میکشه .
ضربه به ناحیه گردت اگر مستقیم به نای بخوره و قدرت لازم رو داشته باشه بله باعث مرگ میشه اما مناطق دیگه گردن باعث گردندرد شدید حاصل از فشار به مهره ها ایجاد میشه .
ضربه پشت گردن هم باید خیلی دقیق و دقیقا به بخش مخچه وارد بشه وگرنه تاثیری نداره.
ضربه به شاهرگ هم زمانی باعث بیهوشی میشه که اونقدر ضربه قوی باشه که برای چند ثانیه مسیر شریان به هم بچسبد و خون رسانی برای 3تا4 ثانیه متوقف شود وگرنه فقط درد و گیجی به همراه دارد

خب من که میگم اگه با یه دست بزنی تعادل به هم میخوره با دودست ومحکم بیهوشی البته توفیلم محکم ضربه میزد ولی فایده نداشت 4
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcTfESlw5efFGbqLIiPk7pu...otBSVQHOCg]
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد