سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

افکارتان را به اشتراک بگذارید
(2019/05/16، 04:42 PM)morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2019/05/16، 04:29 PM)کارآگاه مرده نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2019/05/16، 04:16 PM)شرل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فکر میکنم هممون با مورف موافق باشیم
راجع به اون جمله ات که گفتی..هنر میتونه از دست بره ولی علم نه..توضیح میدی؟ چون من فکر میکنم امکان داره برعکسش رخ بده ولی این نه..البته از زاویه دید من...یمنظورم اینه امکان داره علممون دچار خطا بشه...مثل باورهای علمی ای که در طی زمان مردود شدن و نظر دیگه ای جاشون رو گرفت..ولی هنر..چطور از دست میره؟
همه با من موافقن  22  مطمئنین  32 ... اینا دیگه کین که با من موافقن 4
+منظورم از اینکه علم از دست نمیره این نیست که ممکنه دچاره خطا نشه منظورم اینکه مثلن وقتی من یکبار بتونم یک مسئله رو حل کنم دیگه حلش کردم اون مسئله دیگه از دست نمیره بازم میتونم حل کنمش ( رو این موضوع با بحثه حافظه و اینا سفسطه نکنین) وقتی تو علم به چیزی برسی دیگه داریش ولی هنر ... مثلن من یک ورزشکارم که خیلیم حرفه ایم حالا اگه بعد از 10 سال ورزش نکردن ( بازه ی زمانیش برای هنر خیلی فرق داره ) دیگه مثله اون موقع حرفه ای نیستم
راجبه خودم مثلن من پارسال روی یک موده خاص کلی نقاشی کشیدم که هرکدومشون به تنهایی خلاقانه بودنه خودش داشت و بااینکه فازشون یکی بود و لی مشخص بود که کپی نیستن ولی الان که موده اون موقع رو حفظ نکردم اگه دوباره نقاشی کنم فرقش کاملن با پارسالیا مشخصه اگرم بدونه گرفتن مودش سعی کنم عین اون موقع بکشم کپی وار بودنش کاملن مشخصه
جملمو کامل تر میکنم هنر میتونه از دست بره و دوباره به دست بیاد حفظ کردنشم نیازمنده حضور ذهنه همیشگی ؛ اگه شرلوک مدته زیادی استنتاج نکنه و حضور ذهن نداشته باشه طبعن دیگع حرفه ای نیست ولی اگه دوباره حضوره ذهنشو به دست بیاره دوباره حرفه ای میشه
اگه هنوز روش ابهامیه بازم میتونم توضیح بدم

خوب اون موده از کجا میومد؟
ینی میگی هنر فقط وابسته به تکرار و تمرینه؟
ما برای ایجاد هنر الان باس چ کنیم؟

اصلن بحث همینه
تکرار و تمرین برای ورزش خوبه ولی تو هنر هیچ تاثیری نمیذاره که هیچی اگه حساب شده نباشه بیشتر خرابکاری به بار میاره
من هنوز دارم رو ایده ی حضور ذهن و دیده چند بعدی و فعال کردن قسمتای مغز و اینا کار میکنم
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط morty ، شرل

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد