سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

اولین کریسمس بعد از شرلوک ... بی شرلوک !
فایل ببینید : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اولین کریسمس بدون شرلوک 2 مبارک  22 4
نظرتون راجع به آینده ما و اینجا و شرلوک چیه؟
resim

کلیپ مخصوص جشن دو سالگی انجمن ( با kmplayer ببینید واضحتر است)

http://s9.picofile.com/file/8333611684/tawalod_anjoman_baker.wmv.html
پاسخ
 سپاس شده توسط شرل ، آرتا ، Safoura ، Fawtimah
نظردرباره آینده شرلوک 22 :کاملا نا مشخص,بنظر من حتی اگه قرار باشه شرلوکی ساخته شه 2020,21 خواهد بود.
نظر درباره ما و اینجا 22 : واقع گرایانه بخوایم بگیم اعضای فعال انجمن هی کم تر و کم تر میشن,انجمن خلوت میشه..خیلی ها میرن.......هعی....
به شخصه برای من که اینجا یه انجمن مجازی نیست..خاطره های خوب زیادی ازش دارم...واقعی خندیدیم..حرف زدیم..وقت گذروندیم...مشاعره کردیم...من که واقعا دل بسته اش شدم 22
22 تا خون در رگانم جاری است انجمن را تنها رها نمیکنم.شما هم نکنید 22
من آن تو ام مرا به من باز مده....... 
پاسخ
 سپاس شده توسط Rend ، Aida ، Mahdy_nvs ، Nila ، Milad ، Safoura
اولندش من با کم شدن اعضا مخالفم 
مگه من کشکم؟ 
دومند شرلوک همیشه هست فقط از حالتی به حالت دیگر منتقل میشه و ما فقط باید بدونیم که ما تا ابد می تونیم با یه کاراکتر زندگی کنیم! پس مایوس نشید 
من خودم هیچ وقت تنها نیستم چون کاراکتر های زیادی رو با خودم این ور و آن ور می کنم
خداوند مجهز ها رو فرا نمی خونه 
بلکه فراخونده ها رو مجهز می کنه 
پاسخ
 سپاس شده توسط Rend ، گراویتون ، شرل ، Milad ، آرتا ، صبا افشاری
(2017/12/25، 05:54 PM)?R.B? نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مگه من کشکم؟ 
دومند شرلوک همیشه هست فقط از حالتی به حالت دیگر منتقل میشه و ما فقط باید بدونیم که ما تا ابد می تونیم با یه کاراکتر زندگی کنیم! پس مایوس نشید نه..منم اگه اینطور گفتم فقط منظورم شرلوک بی بی سی بوده وگرنه بقول خودت یه لشکر کاراکتر تو ذهنمه که عمرا تنهام بزارن...شرلوک هم که دیگه گل سرسبدشونه و هیچوقت فراموشش نمیکنم.ولی درباره اعضا واقعا همینطوره.همین الانم.اعضای خوب و فعال زیادی هستن که دیگه کلا نمیان انجمن..
من خودم هیچ وقت تنها نیستم چون کاراکتر های زیادی رو با خودم این ور و آن ور می کنم
پاسخ
 سپاس شده توسط Rend
دکتر جان واتسون در این نسخه معاصر از داستان های خبری سر آرتور کانن دویل، یک جنگنده جنگی است که فقط از افغانستان می باشد. او با هولمز درخشان اما غولپیکر ملاقات می کند وقتی که دومی، که به عنوان یک مشاور به اسکاتلند یارد خدمت می کند، برای یک همسر تبلیغ می کند. تقریبا به محض این که واتسون به خیابان بیکر حرکت می کند، آنها در اسرار گنجانده می شوند و به نظر می رسد که موریتی، شرلوک هلمز، دست در جنایت ها دارد.21
پاسخ
22 21 مترجم گوگل پس از این ترجمه به مدت سه دقیقه از دسترسی جهانی خارج شد!
resim

کلیپ مخصوص جشن دو سالگی انجمن ( با kmplayer ببینید واضحتر است)

http://s9.picofile.com/file/8333611684/tawalod_anjoman_baker.wmv.html
پاسخ
 سپاس شده توسط Milad ، شرل
(2017/12/25، 04:05 PM)شرل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نظردرباره آینده شرلوک 22 :کاملا نا مشخص,بنظر من حتی اگه قرار باشه شرلوکی ساخته شه 2020,21 خواهد بود.
نظر درباره ما و اینجا 22 : واقع گرایانه بخوایم بگیم اعضای فعال انجمن هی کم تر و کم تر میشن,انجمن خلوت میشه..خیلی ها میرن.......هعی....
به شخصه برای من که اینجا یه انجمن مجازی نیست..خاطره های خوب زیادی ازش دارم...واقعی خندیدیم..حرف زدیم..وقت گذروندیم...مشاعره کردیم...من که واقعا دل بسته اش شدم 22

آفرین شرل 4 41
این متن کاملا قابلیت اینو داره که اگر روزی انجمن از حد بحرانی که الان داره بهش نزدیک می‌شه خلوت تر شد تو مقر سازمان ملل خونده بشه 12
resim
این منم وقتی قیمت دلار رو می‌بینم 21
پاسخ
 سپاس شده توسط M1F9 ، شرل ، Milad
(2017/12/25، 10:18 PM)Mahdy_nvs نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017/12/25، 04:05 PM)شرل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آفرین شرل 4 41
این متن کاملا قابلیت اینو داره که اگر روزی انجمن از حد بحرانی که الان داره بهش نزدیک می‌شه خلوت تر شد تو مقر سازمان ملل خونده بشه 12

24 12 برای برانگیختن احساسات عمومی کارساز باشه فک کنم.
پاسخ
 سپاس شده توسط M1F9 ، Mahdy_nvs
(2017/12/25، 08:58 PM)شرل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017/12/25، 05:54 PM)?R.B? نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مگه من کشکم؟ 
دومند شرلوک همیشه هست فقط از حالتی به حالت دیگر منتقل میشه و ما فقط باید بدونیم که ما تا ابد می تونیم با یه کاراکتر زندگی کنیم! پس مایوس نشید نه..منم اگه اینطور گفتم فقط منظورم شرلوک بی بی سی بوده وگرنه بقول خودت یه لشکر کاراکتر تو ذهنمه که عمرا تنهام بزارن...شرلوک هم که دیگه گل سرسبدشونه و هیچوقت فراموشش نمیکنم.ولی درباره اعضا واقعا همینطوره.همین الانم.اعضای خوب و فعال زیادی هستن که دیگه کلا نمیان انجمن..

یادشان بحیر و یادشان گرامی باد
خداوند مجهز ها رو فرا نمی خونه 
بلکه فراخونده ها رو مجهز می کنه 
پاسخ
من تا ابد این انجمنو ول نمیکنم
شرلوک هم تا ابد یاد و خاطره ش زنده مییمونه 14 14 14
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد