سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

معرفی بازی ( غیر مجازی)
(2017/12/19، 04:15 PM)miss.Rahimi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مونوپولی رو هم که همه میشناسن
هاع؟؟!!!

آخ چرا باید بازی با اسم ب این سختی رو همه بشناسن؟+
!

ی بازی هم بود تو مدرسه انجام میدادیم فقط یکم اسمش ناجور بود نمیدونم الان چجوری بگمش 
هروقت ی سری کلمه جایگزین پیدا کردم براش مینویسمش

پاسخ
منم وقتی تنهام وحوصله ام سر میره همدمم مکعب روبیکمه 20 22
پاسخ
عه عه عه
منوپولی یا عمو پولدار ( 22 ) یه بازی صفحه ایه که هر کدوم از بازیکن ها توش نقش یه سرمایه دارو دارن و میتونن با پولاشون هر کاری خواستن بکنن و در اخر هرکس که پولا و املاک بیشتری داشته باشه برندست

resimاینم جعبشه خعلی بازی باحالیه . پیشنهاد میدم 
یادی هم از اتلو بکنیم 1
So good

3
پاسخ
 سپاس شده توسط Asal bano ، SH.B.N
من بازی کردم واقعا عاولیه 4
پاسخ
یه بازی هست برای بالا هفت هشت نفره برای بچه های خوابگاهی عالیه. اسمش مافیاست. یه بار بازیش کردم...استدلال ادم را قوی میکنه و خیلی هیجانیه...هیچ وسیله ای هم نمیخواد
بازی مافیا (که فیلم‌های گرگینه و آدمکش از روی این بازی ساخته شده‌اند) یک بازی گروهی است که نبرد بین یک اقلیت آگاه و یک اکثریت ناآگاه را شبیه‌سازی می‌کند. بازیکنان به‌طور مخفیانه تعیین نقش می‌شوند: یا مافیا، که همدیگر را می‌شناسند؛ یا شهروند، که تنها از تعداد افراد مافیا آگاه هستند. در فاز شب بازی، افراد مافیا به صورت مخفیانه یک شهروند را می‌کشند. در طول فاز روز، تمام بازیکنان بازمانده در مورد هویت‌های مافیایی بحث می‌کنند و برای حذف یک مظنون رای می‌دهند.
بازی ادامه می‌یابد تا زمانی که همهٔ مافیاها حذف شوند (برد شهروندان) یا تعداد مافیاها و شهروندان برابر شود (برد مافیا). یک بازی معمولی با ۷ شهروند (دکتر، کارآگاه، شهروند ساده، و غیره) و ۲ مافیا شروع می‌شود. این بازی به صورت آنلاین نیز قابل اجراست.
برای شرلوکی هاجالبه با یه سرچ ساده روش بازی را میاره
[تصویر:  my-life-what-what-i-think-can-what-i-say-15791041.png]

پاسخ
من که نون کباب ببر رو از همه بیشتر می پسندم چین این سوسول بازیا!!!

21 13  78
پاسخ
 سپاس شده توسط Mahdy_nvs
(2018/02/11، 10:16 PM)مایکرافت نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من که نون کباب ببر رو از همه بیشتر می پسندم چین این سوسول بازیا!!!

21 21 24 24 والا بخدا 4
resim
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
همش که سوسول بازی نیس
بی انصافی نکنین 37
پاسخ
(2018/02/11، 08:19 PM)گراویتون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه بازی هست برای بالا هفت هشت نفره برای بچه های خوابگاهی عالیه. اسمش مافیاست. یه بار بازیش کردم...استدلال ادم را قوی میکنه و خیلی هیجانیه...هیچ وسیله ای هم نمیخواد
بازی مافیا (که فیلم‌های گرگینه و آدمکش از روی این بازی ساخته شده‌اند) یک بازی گروهی است که نبرد بین یک اقلیت آگاه و یک اکثریت ناآگاه را شبیه‌سازی می‌کند. بازیکنان به‌طور مخفیانه تعیین نقش می‌شوند: یا مافیا، که همدیگر را می‌شناسند؛ یا شهروند، که تنها از تعداد افراد مافیا آگاه هستند. در فاز شب بازی، افراد مافیا به صورت مخفیانه یک شهروند را می‌کشند. در طول فاز روز، تمام بازیکنان بازمانده در مورد هویت‌های مافیایی بحث می‌کنند و برای حذف یک مظنون رای می‌دهند.
بازی ادامه می‌یابد تا زمانی که همهٔ مافیاها حذف شوند (برد شهروندان) یا تعداد مافیاها و شهروندان برابر شود (برد مافیا). یک بازی معمولی با ۷ شهروند (دکتر، کارآگاه، شهروند ساده، و غیره) و ۲ مافیا شروع می‌شود. این بازی به صورت آنلاین نیز قابل اجراست.
برای شرلوکی هاجالبه با یه سرچ ساده روش بازی را میاره

این بازیو میخواستم خودم توضیح بدم 22 
لامصب خیلیییییییی خوبه 25 25
شاید باورتون نشه ولی
.
.
.
.
.
زمین لکه ای لاجوردی است 22
پاسخ
حداقل با چند نفر میشه بازیش کرد؟ هف هشت نفر از کجا بیاریم
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcTfESlw5efFGbqLIiPk7pu...otBSVQHOCg]
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد