سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

معرفی بازی ( غیر مجازی)
خب از اونجایی که من مرجع بازی های غیر مجازی خانواده ام ( و البته کشته مردشون)
گفتم که هم من بازی هارو به شما معرفی کنم هم شما به من بازی جدید معرفی کنید
خب اولین بازی
CLUEDO
[تصویر:  42011866-1-f.jpg]
خب این یه بازیه که شما توی یه خونه هستید که توی اون یه قتل اتفاق افتاده
یکی از شما مستر بلک رو کشته
شما سه دسته کارت دارید که یه دسته مکانه یه دسته قاتله و یه دسته آلات قتاله
باید دکارت هارو بر بزنید و از هر دسته یه کارت جدا کنید و توی پاکت بذارید
به هرکدومتون یه سری کارت میدن که اون کارتا مشخص میکنه که مستر بلک با اون شرایط کشته نشده
حالا باید برید توی اتاقا و نظریه بدید اگه نظریتون اشتباه باشه یه نفر که نقضش رو داشته باشه کارتش رو یواشکی بهتون نشون میده حالا شما انقد باید بفهمید که این کارت هست و اون کارت نیست تا بالاخره جواب درست رو پیدا کنید
resim
میدونم حالا ک واستون تعریف کردم به نظرتون سخت و مسخرست ولی خیلیییییییییییییییییی باحاله
این بازی در ورژن های مختلف(از جمله شرلوکی ) وجود داره
resim
یه توصیه بهتون میکنم
روی جعبه نوشته هشت سال به بالا ولی شما 12 سال ب بالا فرضش کنید

شما هم بازی هایی ک خودتون دارید رو معرفی کنید
شاید باورتون نشه ولی
.
.
.
.
.
زمین لکه ای لاجوردی است 22
پاسخ
 سپاس شده توسط Milad ، Mahdy_nvs ، Rend ، Am.A ، شرل ، Glenn_TM
ما فقط منچ داریم 
ک همه هم بلدن احتیاج ب معرفی نداره

پاسخ
 سپاس شده توسط SH.B.N ، Milad ، Am.A ، شرل
(2017/12/18، 04:34 AM)Mr.RF نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ما فقط منچ داریم 
ک همه هم بلدن احتیاج ب معرفی نداره

اینطوری ک تو گفتی انگار باهاش حالم نمیکنین
ما ک چند تا گروه میشیم دونفر دونفر برنده ها صعود میکنن تا این که فقط چهار نفر بمونن بعدشم نفر اول دوم سوم معلوم میشه
شاید باورتون نشه ولی
.
.
.
.
.
پاسخ
 سپاس شده توسط شرل
لازمه به شاه دزد وزیر اشاره کنم؟ 21
resim
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط Milad
(2017/12/18، 01:32 PM)Mahdy_nvs نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لازمه به شاه دزد وزیر اشاره کنم؟ 21

چیه؟؟
شاید باورتون نشه ولی
.
.
.
.
.
پاسخ
شاه، دزد، وزیر یک بازی گروهی است.
این بازی با ۴ بازیکن انجام می‌شود. ابتدا تکه‌های هم‌شکل و کوچکی از کاغذ تهیه می‌شود و روی هر کدام کلمات شاه، وزیر، جلاد و دزد نوشته می‌شود و سپس کاغذها به شکل یکسان تا می‌شود تا کسی از داخل آن خبردار نشود، سپس هر یک از بازیکنان کاغذی را برمی‌دارند.
وقتی همه کاغذها را برداشتند، هر یک کاغذ خود را پنهان از دیگران می‌خواند تا از سِمَت خود آگاه شود. فعلاً غیر از شاه کسی نامش را لو نمی‌دهد.
شاه رو به دیگران می‌گوید: «وزیر من کیست؟» آنگاه وزیر هم با نشان دادن کاغذ، خود را به شاه معرفی می‌کند. سپس شاه می‌گوید: «دزد را از میان این دو پیدا کن.»
وزیر باید دزد را از میان دو نفر باقیمانده پیدا کند. بالاخره وزیر یک نفر را به عنوان دزد معرفی می‌کند که دو حالت در پی خواهد داشت. اگر حدس وزیر درست بود، شاه فرمان شکنجه‌ای را به جلاد صادر می‌کند و جلاد هم دزد را شکنجه می‌کند.
اما اگر حدس وزیر اشتباه بود و جلاد را به اشتباه به عنوان دزد معرفی کرده بود، معمولاً جلاد بلافاصله پس از حدس وزیر و معرفی او خواهد گفت: «چرا به جلاد توهین کردی؟» و سپس شاه شکنجه‌ای را به جلاد می‌گوید تا جلاد وزیر بخت برگشته را تنبیه کند.
resim
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
مونوپولی رو هم که همه میشناسن
So good

3
پاسخ
اسم شهر هم که آوازه جهانی داره21 من یادمه حتی زنگ های هنر هم توی مدرسه اسم شهر بازی میکردیم 39
[تصویر:  17.3.png]
پاسخ
بازي اتاغ فرا كه اولين بار شب تولد برادرم در 16 اذر بازي كرديمش. 4 4 4 4 من يه سري معما براشون اماده كردم و5000تومان هم جايزه گذاشتم.دقيقا عين تو سايت.اعلان هم دارم يه سري مراحل جديد اماده مي كنم تا براي شب چله بازيش كنيم. 21 21 21 21 21

پاسخ
(2017/12/19، 04:15 PM)miss.Rahimi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مونوپولی رو هم که همه میشناسن

جسارتا من نمیدونم 22
شاید باورتون نشه ولی
.
.
.
.
.
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد