سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

تیپ شخصیتی افراد
#1
در لینک زیر می تونید ازمون MBTI رو بدید که یکی از معتبر ترین تست ها شخصیتی است . البته بهتون پشنهاد می دم که به تفسیر خود سایت توجه نکنید و زیر این پست تفسیرشو از من بپرسید ( دوره اش رو دیدم ) !
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ما از جنس دختران سلاخ و پسران هیولاییم 
پاسخ
 سپاس شده توسط Milad ، Am.A
#2
I N T P
۳۵% ۱۶% ۳۸% ۶۶%
شاید باورتون نشه ولی
.
.
.
.
.
زمین لکه ای لاجوردی است 22
پاسخ
 سپاس شده توسط گرد آفرید
#3
تیپ شخصیتی منم همینه !
تو شغل متناسبت خلق کردنه مخترع یا نویسنده شدن !
تو برون گرا هستی
و در دنیای خودت سیر می کنی خیال پرداز و خلاقی از تغییر لذت می بری و کلی نگری مثلا وقتی می خوای چیزی بخری اول یه تصویر کلی از اون توی ذهنت رسم می کنی بعد توی بازار به دنبال اون می گردی !
در اینده احتمالا نمی تونی توی یه شغل ثابت بمونی و یا این که یه شغل جدید می سازی!
تو انسان منطقی ای هستی و منظور ما اینجا این است که تو در صورت درست بودن دلایل حاظر به تعویض عقایدت هستی یا از روی این که از شخصی خوشت نمی اید با حرف درست او مخالفت نمی کنی !
تو نامنظمی و این چیز بدی نیست چون در واقع فلسفه ی تو از نظم با مردم متفاوت است . این یکی از دلایل دیگری است که تو پدید اورنده هستی. تو ریلکسی و با اتفاقات غیر منتظره کاملا کنار می ایی !
به هر صورت یکی از تفاسیر معتبر یکی از سایت ها این است:
ENTP ها (مخترعان)
resim
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ما از این پس ENTP ها را مخترع (Inventor) می نامیم. مخترعان ساخت ماشین ها و ابزارآلات را از همان دوران کودکی شروع می کنند و هیچگاه دست از این کار بر نخواهند داشت اگرچه زمانیکه وارد بزرگسالی می شوند ابداعات و اختراعات خود را تبدیل به انواع سازمان ها، مجامع و نیز دستگاه های مکانیکی می کنند. در جامعه مخترعان زیادی وجود ندارد شاید بتوان گفت حدود دو درصد از جمعیت جامعه، اما تأثیر بسزایی را بر زندگی روزمره تک تک اعضای جامعه دارند. مخترعان با ابداعات و روحیه کارآفرینشان همیشه به دنبال راه حل های بهتر هستند، پیوسته چشم به اجرای پروژه ها، سازمانها و فرایندهای جدید بسته اند. مخترعان به شدت عملگرا بوده و در راه اختراع مؤثرترین ابزارها در رسیدن به اهدافشان تبدیل به افرادی خبره می شوند. در میان تمام تیپ ها، اگر قرار باشد کاری انجام شود تنها به این دلیل که همیشه به همان روش همیشگی انجام می شده است، مخترعان بی میل ترین افراد در انجام آن کار خواهند بود. در نتیجه مخترعان همیشه راه حل های تازه و جالبی را در کار و بازی های خود ابداع می کنند. ENTP ها افرادی به شدت کنجکاو بوده و زمانیکه مشغول حل مسائل پیچیده هستند پیوسته به دنبال احتمالات و پیشامدها می گردند. ذهن مخترعان پر از ایده های گوناگون است، اما تنها به ایده هایی ارزش می گذارند که از فعالیت ها و اهداف مرتبط به آن اطلاع حاصل کنند. بنابراین هنگام طراحی یک محصول، به فرایند طراحی به عنوان هدف نمی نگرند، بلکه آنرا وسیله ای برای رسیدن به هدف در نظر خواهند گرفت، روشی برای اختراع یک نمونه اولیه که اولا کار کند و ثانیا قابلیت ارائه به بازار را داشته باشد. مخترعان به عملگرایی خود اطمینان کامل دارند، به جای آنکه نقشه های ریز و جزئی از پیشرفت کار را تهیه کنند به توانایی های خود در یافتن روش ها و ابزارهای کارآمد حساب خواهند کرد. یک ایده چالش برانگیز تمام  آن چیزی است که آنها نیاز دارند تا آمادگی خود را برای وارد شدن به حیطه عمل اثبات کنند.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مخترعان معمولا حلقه دوستان سرزنده و شادابی دارند که به ایده ها و فعالیت های خود علاقمندند. افرادی راحت و انعطاف پذیر بوده و به ندرت پیش می آید که در مورد مسأله ناراحت شده و یا زبان به گلایه باز کنند. ENTP ها معمولا افرادی پر حرف و خوش صحبت بوده و می توانند ایده های پیچیده خود را به راحتی بیان کنند و دیگران را با افکار خود همراه سازند. با این حال زمانیکه شروع به جر و بحث می کنند به راحتی از تکنیک ها و مهارت های سخنوری استفاده کرده و از همین نکات بر علیه رقبای خود استفاده می کنند.

مخترعان معمولا در محیط کار خود همرنگ دیگران نمی شوند و تا زمانیکه شرایط کاریشان بیش از حد ملالت آور نشده باشد می توانند در محل کارشان دوام بیاورند. در پروژه های پایلوت آنها مدیران و رهبران برجسته ای هستند که می توانند نبوغ و استعداد خود را مورد آزمون قرار دهند. در مهندسی روابط انسانی و سیستم های انسانی افرادی خبره بوده و به سرعت سیاست ها و خط مشی های موجود در سازمان را جمع آوری کرده و همیشه به جای آنکه به افراد داخل سازمان بگویند که چه کاری انجام دهند خواهان درک و تحلیل آنها می باشند. فارغ از شغل و کاری که دارند، مخترعان استعداد خارق العاده ای را در رسیدن به مدارج بالای مسئولیتی از خود نشان می دهند. جمله «نمی توان انجامش داد» یکی از بزرگترین چالش های موجود در برابر یک مخترع است و او نیز در عوض پاسخ «من انجامش می دهم» را سرلوحه کارهای خود قرار می دهد.
ما از جنس دختران سلاخ و پسران هیولاییم 
پاسخ
 سپاس شده توسط آرتا
#4
بیست . هفت . چهلو هفت . چهلو چهار 
بع ترتیب از i تا p
تو جوابای خودش اینقد تناقض داشتم که دچار خود درگیری شدم اگه حال داری بزار
پاسخ
#5
یه مسئله  هر کدوم چند درصد  
Eبا I 
N یاS
Tیا F
Pیا j
ما از جنس دختران سلاخ و پسران هیولاییم 
پاسخ
#6
I=20%
N=7%
T=47%
P=44%
پاسخ
#7
یه انجمنی هست به نام personality cafe که اطلاعات خوبی از همه تیپها ی شخصیتی که با چند نوع ازمون مثلا mbti وایناگرام و سنجیده شدن میزاره. جالبه.چون نظرات افراد متفاوت درمورد جزئی ترین امور هست و برای شناختن شخصیتهای مختلف مفیده...
"My LORD, "Thank you very much, I enjoyed my self
Richard.P.Feynman
پاسخ
 سپاس شده توسط آرتا ، گرد آفرید
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد