سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

استفاده از فايل هاي پيوست به صورت نامحدود
بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

توجه کنید لطفا:)
خداروشکر انجمن تو همین مدت نسبتا کم فعالیت و عضو گیری خوبی داشته، بخصوص تو چند روز اخیر 1 

لازم دونستم راجب یه سری نکات توضیحاتی بدم تا بتونیم هرروز انجمنی مفیدتر و بهتر بسازیم 3 (حرف هایی که در ادامه میزنم خطاب به تک تک اعضا هست حتی خودم .)

اولین چیزی که تو ذهنم خیلی پررنگه اینه که حس میکنم اعضا یکمی کم لطفی میکنن نسبت به تاپیک ها، انتظار میره مشارکت های بیشتری وجود داشته باشه 1 . برای مثال وقتی آنلاین میشین قبل از هرچیزی تاپیک هارو بررسی کنید و نظر بدین(البته اکثر اعضا همین کار رو انجام میدن که تشکر میکنم ازشون 41 )

دوم؛ وقتی شما یه تاپیک(موضوع) جدید ایجاد میکنید مسئولیت اون تاپیک برعهده شماست؛ به این معنی که خود شما باید از خوابیدن تاپیک جلوگیری کنید ، پس نهایت تلاشتون رو بکنید که تاپیک های جذاب و پرمخاطب ایجاد کنید.

سوم؛ وقتی میخواین یه تاپیک ایجاد کنید اول مطمئن بشید که عنوان تون تکراری نباشه برای مثال تاپیک های دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هرسه یه عنوان رو دربر دارن
. اینطوری حداقل یکی از اون تاپیک ها میخوابه و اصلا نتیجه ی خوبی نیست.

چهارم؛ تاپیک هایی هستند مثل دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
که پیش میاد صاحب تاپیک توی اولین پست تاپیک مطالبی اضافه میکنه، اینجور مواقع صاحب تاپیک باید پست بذاره و اطلاع بده که فلان مطلب اضافه شد، تا تاپیک مورد نظر جز آخرین ارسال ها قرار بگیره و ازش بازدید بشه.( که البته محمد221 این کار رو انجام دادن، تشکر میکنم 41 )

پنجم؛ یه دسته تاپیک داریم که نیاز به آپدیت هفتگی یا حداکثر 15 روزه دارن مثل دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
، لطفا وقتی همچین تاپیک هایی ایجاد میکنید پیگیر کارش باشین که تاپیک نخوابه 1 3 

ششم؛ لطفا و لطفا و باز هم لطفا کاربرای جدیدی که میان حتما پست اول هر تاپیک رو برای اینکه در جریان روند کار اون تاپیک باشن و پست آخر تاپیک رو برای اینکه بدونن آخرین موضوع گفته شده در تاپیک چیه حتما بررسی کنن 1 
1 آنچه را که نمی توانی فراموش کنی ببخش و آنچه را که نمی توانی ببخشی فراموش کن.
هر چهره ای با لبخند زیباتر است
3
پاسخ
 سپاس شده توسط Milad ، نگین ، Mr.Benedict ، Captive ، شرل ، سید ، Am.A ، sara624 ، r.borhani.p ، _• Black Lotus •_ ، user not found ، Mobina.N ، Baudelaires
منم لازم میدونم در ادامه فرمایشات فازی یه سری نکات رو دوباره بگم .
  • دوستان لطفا یه کمی از این چت باکس در بیاید و به فعالیت مفید بپردازید . هیچکدوم از پیامهای شما توی چتباکس انجمن در ایندکس گوگل ثبت نمیشه . اینجوری پیشرفت انجمن یه مدت طول میکشه . موضوعاتی بذارید که تو هیچجا دیده نشن . موضوعات جدید و هیجان انگیز .
  • لطفا در تاپیک ها پاسخ های الکی نذارید . من هرروز باید یه سری از این ارسال هایرو پاک کنم . مثلا پاسخ ندید که خیلی ممنون ، یا قشنگ بود یا فقط شکلک ...
  • در مورد اعتبار ها ... رفقا این اعتبارها اونقدرا ارزشی ندارن که خودتونو به در و دیوار میکوبین که اعتبار به دست بیارید . ضمن اینکه محدودیت اعتبار وجود داره برای هر فرد در روز .
  • ایجاد چند اکانت برای یک نفر کاملا خلاف قوانین هستش . مولتی اکانت = اخراج 
تشکر فراوان که همکاری میکنید . انجمن رو به پیشرفته ...
تیکه تیکه کردی دل منو ... 24
 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
9 25
پاسخ
 سپاس شده توسط فازی - ری ، Milad ، Am.A ، r.borhani.p ، user not found ، HADI ، Baudelaires
از تاپیک هایی که موضوع جدید و کاربردی داشته باشن استقبال میشه و در کانال بیکر استریت پست میشن، پس تمام تلاشتونو بکنید3

درضمن؛ مطالب بالا رو هم مطالعه کنید 1
شاید یسری از موارد ذکر شده وصف حال الان نباشن ولی موضوع کلی مربوط به بهبود انجمنه که با کمک همه میسر ه  113 41
ممنون از توجه تون1
1 آنچه را که نمی توانی فراموش کنی ببخش و آنچه را که نمی توانی ببخشی فراموش کن.
هر چهره ای با لبخند زیباتر است
3
پاسخ
 سپاس شده توسط Am.A ، user not found ، Milad
سلام از کجا می فهمین که یکی دو تا اکانت داره ؟ یه سوالم دارم که ربطی نداره ولی پاسخ جدید با پاسخ سریع فرقی داره ؟

پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد