سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

صندلی داغ ! مراحل اولیه
(2016/09/03، 04:19 PM)Illia_SH نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016/09/03، 01:23 PM)فازی - ری نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان با توجه به مشکلاتی که با شروع سال تحصیلی ممکنه پیش بیاد لیست نوبت ها تغییراتی خواهد داشت؛ پس فعلا به تاریخ هایی که نوشته شده توجه نکنید. ممنون 1 3

به من دست بزنی بهت دست میزنم

21 21 21 یبار گفتی گفتم چشم دیگه1
1 آنچه را که نمی توانی فراموش کنی ببخش و آنچه را که نمی توانی ببخشی فراموش کن.
هر چهره ای با لبخند زیباتر است
3
اینجا باید اعلام آمادگی کنم ؟
خب منم هستممممم
You Can Break My Soul
Take My Life Away
Beat Me
Hurt Me
Kill Me
But For The Love Of God
Don't Touch
Him
 سپاس شده توسط فازی - ری
دوستان تا اطلاع ثانوی ترتیب نوبت ها به صورتیه که توی پست اول همین تاپیک قرار داره.
ممنون از همراهی و حضورتون 1
3
با عرض سلام و خسته نباشید تا وقت تموم نشده منم می خوام رو صندلی داغ بشینم. 4
با ذکر این نکته که از هرگونه پاسخ سوال های عقیدتی، سیاسی، مذهبی، شخصی، خانوادگی معذوریم!!
موفق و معید باشید! 4 4 4
resim
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط فازی - ری ، Milad
منم گفتم تا بسته ام تموم نشده اعلام آمادگی کنم 22
تقریبا حاضرم هر نوع سوالی رو پاسخ بدم
U Bored 2? check the link below

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط شرل ، فازی - ری
(2016/09/05، 01:17 PM)mahdy_nvs نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با ذکر این نکته که از هرگونه پاسخ سوال های عقیدتی، سیاسی، مذهبی، شخصی، خانوادگی معذوریم!!
موفق و معید باشید! 4 4 4

دقیقا چی بپرسیم پس؟! 22 21
 سپاس شده توسط Milad
(2016/09/06، 09:59 PM)Bluebell نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016/09/05، 01:17 PM)mahdy_nvs نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
موفق و معید باشید! 4 4 4

دقیقا چی بپرسیم پس؟! 22 21
دقیقا منم با این سئوال مواجه شدم222424
فقط سئوالات علمی مونده21
من اگه بیام سیاه میشم که......ولی هستم
این شرلوک کیست که همه عالم دیوانه اوست؟
این شرلوک کیست که دل من ویرانه ای از اوست؟
 سپاس شده توسط فازی - ری
من دلم میخواد شرکت کنم ولی میترسم زمانش بیفته یه وقتی ک نتونم قشنگ آنلاین شم جواب بدم 2 نمدونم مدرسه چطوری پیش میرع  7

ویرایش جدید 21: منم هستم
یا ابلفض 22 21
 Who I am is where I stand. Where I stand is where I fall
 سپاس شده توسط فازی - ری ، Milad ، شرل
خداروشکر تا الان همه برنامه ها به خوبی پیش رفتن 1 که جای تشکر داره از همه سوال کنندگان و سوال شوندگان(21) 1

باتوجه به کاهش فعالیت احتمالی ای که تو سال تحصیلی باهاش روبرو خواهیم شد (که البته احتمالش هم خیلی بالاست) ممکنه تغییرات اساسی ای تو برنامه داشته باشیم به این صورت که برنامه ها به تعطیلات عید یا حتی تابستون آینده منتقل بشن22

این فعلا یه برنامه ریزی احتمالیه که براساس میزان مشارکت شما عزیزان تو دو یا سه برنامه آینده قطعی یا منتفی میشه3
3

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد