سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

صندلی داغ ! مراحل اولیه
میشه مال من تو مهر نباشه من نتم توی مهر قطع میشه 2
البته ببخشید فازی جان
keep calm I am number3.... 15
(2016/09/01، 08:51 PM)consulting criminal نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
البته ببخشید فازی جان

آره عزیزم مشکلی نیست، خواهش میکنم 1 
فقط تاریخش باید دقیقا مشخص باشه، دوم تا پنجم آبان بهتره یا ششم تا نهم یا هر تاریخی بعد از اینا؟

دوستان با توجه به این تغییر، نوبت هشتم مون ینی پنجم تا هشتم مهر خالیه، هرکدوم از کاربرایی که تا الان اعلام آمادگی کردن میتونن درخواست بدن که نوبتشون به اون تاریخ منتقل بشه 1
1 آنچه را که نمی توانی فراموش کنی ببخش و آنچه را که نمی توانی ببخشی فراموش کن.
هر چهره ای با لبخند زیباتر است
3
سلام فازی ری جان من آمادم! 1
به خدا آمادم ! باور کن آمادم! آمادم! به حضرت عباس آمادممم! 22
موفق باشی 4
مرسی.
اه 21
The roads we walk have demons beneath, and yours have been waiting for a very long time[تصویر:  lDpyc.jpg]
من من من من من من من من من من من من من من من من من من من من من من
حاظرم از جیب پول بدم بیوفتم نفر بعدی4
کِی نوبتمه؟
چون جدیدا یکم سرم شلوغه لطفا هر وفت نوبتم شد به ایدیم پی ام بدید!
@mster221

(2016/09/01، 08:51 PM)consulting criminal نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
البته ببخشید فازی جان

من میخوام
تو مهر 
Ok?

(2016/09/01، 09:19 PM)فازی - ری نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
البته ببخشید فازی جان

آره عزیزم مشکلی نیست، خواهش میکنم 1 
فقط تاریخش باید دقیقا مشخص باشه، دوم تا پنجم آبان بهتره یا ششم تا نهم یا هر تاریخی بعد از اینا؟

دوستان با توجه به این تغییر نوبت هشتم مون ینی پنجم تا هشتم مهر خالیه، هرکدوم از کاربرایی که تا الان اعلام آمادگی کردن میتونن درخواست بدن که نوبتشون به اون تاریخ منتقل بشه 1
من میخوام باشم من من من ۵ تا ۸ مهر
Keep 
Calm
:And say
!Bored
(2016/09/01، 09:47 PM)HalfBloodPrince نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام فازی ری جان من آمادم! 1
به خدا آمادم ! باور کن آمادم! آمادم! به حضرت عباس آمادممم! 22
موفق باشی 4
مرسی.
اه 21

سلام1
خاله خرسی 4

آقا محمد اولویت قرار گرفتن تو نوبت هشتم با کاربرایی هست که قبل از شما اعلام آمادگی کردن، فعلا اسمت رو تو نوبت چهاردهم میذارم، اگه کاربر دیگه ای نخواست هشتم باشه چشم، شما رو میذارم هشتم 1
یادم میمونه اونجوری بهت خبر بدم، چشم 1 3
3
سلام سلام برو بکس به نظرم فکر بسیار جالبیه هر سوالی دوست داشتید میتونید از منم بپرسید تا حد امکان جواب میدم! 4 4 4

قربون دستت فازی جون منم بابام مهر تحریمم میکنه هر چی زودتر بهتر عزیزم! 8 8 8

مال من تو تعطیلات عید یا تابستون دیگه باشه خواهشا.
سپیده هلمز صفحه ی اول تاپیکو بخون22||
Keep 
Calm
:And say
!Bored
 سپاس شده توسط Sepideh. Holmes
دوم تا پنجم آبان خوبه
keep calm I am number3.... 15
دوستان با توجه به مشکلاتی که با شروع سال تحصیلی ممکنه پیش بیاد لیست نوبت ها تغییراتی خواهد داشت؛ پس فعلا به تاریخ هایی که نوشته شده توجه نکنید. ممنون 1 3
3
(2016/09/03، 01:23 PM)فازی - ری نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان با توجه به مشکلاتی که با شروع سال تحصیلی ممکنه پیش بیاد لیست نوبت ها تغییراتی خواهد داشت؛ پس فعلا به تاریخ هایی که نوشته شده توجه نکنید. ممنون 1 3

به من دست بزنی بهت دست میزنم
The Game is Never Over John

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد