سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

صندلی داغ ! مراحل اولیه
Wink 
خب خب ، حالا که اعضا میشه گفت تا حدودی با هم آشنا شدن بنظرم یه صندلی داغ میتونه پدیده باحالی باشه 3
مطمئنا هممون دلمون میخواد وقتی کسی میشینه رو این صندلی تا جایی که ممکنه جزغاله بشه پس نهایت استفاده رو از موقعیت ببرید 4

روند کار اینجوریه که :
  1.  فقط و فقط تو همین تاپیک اعلام آمادگی میکنید 3
  2. برنامه برای هرکاربر تو یه تاپیک جداگونه و اختصاصی اجرا میشه 4
  3. همه میتونن هر سوالی که خواستن بپرسن 1
  4. بهتره که تعداد سوالا در هربار پرسیدن بیشتر از ده تا نباشه.
    (محدودیتی برای تعداد دفعات پرسش وجود نداره)
  5. کاربر میتونه هرکدوم از سوالارو که نخواست جواب نده
    (ولی دیگه یجوری نشه که بیشتر سوالا بی جواب بمونه 21 )
  6. هر کاربر سه روز روی صندلی خواهد بود
    (میتونین طول مدتی که روی صندلی هستین رو خودتون هم تعیین کنید)
  7. هر کاربری هم که داوطلب میشه میتونه به من بگه که چه سوالاتی رو ازش نپرسن
    (بالاخره هرکسی یه حریم شخصیی داره دیگه هرچند که رو صندلی داغ باشه 1 )
  8. درضمن؛ لزوما کسی که سوال میپرسه مجبور نیست که تو برنامه شرکت کنه، شرکت کنندگان خودشون داوطلب میشن، هیچ اجباری در هیچ بخشی وجود نداره 1

ترتیب نوبت ها هم اینجا قرار میگیره؛ فقط لطفا توجه کنید که اگه وقتی که نوبتتونه شما درشرایطی نیستین که بتونین تا قبل از اتمام برنامه به سوالات جواب بدین حتما به من بگین تا نوبتتون رو جابجا کنم، چون بعد اتمام زمان تاپیک بسته میشه 4 1

ترتیب کاربران شرکت کننده در برنامه صندلی داغ انجمن بیکر استریت:

1. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
      (از 95/6/8 تا 95/6/11) دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

2. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
    (از 95/6/12 تا 95/6/15) دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

3. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
      (از 95/6/16 تا 95/6/19) دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

4. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
       (از 95/6/20 تا 95/6/23) دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

5. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
      (از 95/6/24 تا 95/6/27) دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

6. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
      (حالت تعلیق)  دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

7. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(از 95/6/30 تا 95/7/2)  دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

8. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
      (از 95/7/3 تا 95/7/6) دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

9. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
    (از 96/3/28 تا 96/3/31) دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

10. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
     (از 96/4/4 تا 96/4/6) دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

11. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
    (از 96/4/8 تا 96/4/10) دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

12. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
    (از 96/4/12 تا 96/4/14) دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

13. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
    (از 96/4/16 تا 96/4/18) دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

14. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
    (از 96/4/20 تا 96/4/22) دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

15. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
      (از 96/4/24 تا 96/4/26) دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

16. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
    (از 96/4/28 تا 96/4/30) دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

17. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
    (از 96/5/1 تا 96/5/3) دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

18. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
    (از 96/5/5 تا 96/5/7) 
  19. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
    (از 96/5/9 تا 96/5/11)
  20. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
    (از 96/5/13 تا 96/5/15)
  21. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
    (از 96/5/17 تا 96/5/19)
  22. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
    (از 96/5/21 تا 96/5/23)
  23. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
    (از 96/5/25 تا 96/5/27)
  24. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
    (از 96/5/29 تا 96/5/31)
  25. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
    (از 96/6/2 تا 96/6/4)
  26. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
    (از 96/6/6 تا 96/6/8)
  27. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
    (از 96/6/10 تا 96/6/12)
  28. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
      (از 96/6/14 تا 96/6/16)
 سپاس شده توسط Milad ، M1F9 ، Bluebell ، Baudelaires ، ویلیام شرلوک اسکات هلمز ، jud ، Illia_SH ، consulting criminal ، Mahdy_nvs ، G.Sherlock ، Sepideh. Holmes ، هرکول پوآرو ، negar-sh ، .Yasaman. ، Mobina.N ، شرل ، Mr.RF ، SH.B.N ، safoura ، Am.A ، Molly Hooper ، Baran_sh ، EndLessCreations ، Aida ، Nila ، یوروس ، Captive ، ms watson ، Kith Petrson
از همین تریبون شخصا،رسما و با خلوص نیت کامل و همچنین متعهد به رعایت تمامیا حکام، اعلام میدارم که بنده آمادگی شرکت در این برنامه را داشته و داشته و داشته وداشته و داشته. 22
ترتیب برام مهم نیست(اگه نفر اول نداشتین هستم اگرم داشتین بازم هستم)
مدتشم همون یک هفته خوبه.
به امید اینکه ماتحت مون بخواطر این تایپیک آسیبی نبینه  21
[تصویر:  Untitled_2.jpg]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط فازی - ری ، Mr.Benedict ، Bluebell ، Narges ..shz ، risen
من نخونده از شدت ذوق اعلام امادگی میکنم ک هررررر سوالی رو ازم بپرسین امادگی اش رو داااارم

من امادممممممم کااااملاااااا منم با یه هفته موافقم اعضا باید وقت داشته باشن  که سوالاتشون رو دقیق بسنجن4
Don’t hesitate, move on
There’s no time
Your future depends on your imagination
 سپاس شده توسط Mr.Benedict ، فازی - ری ، Milad
وای چه باحال منم هستم 25
هرگز وجودحاضرِ غایب شنیده ای؟
من در میان جمع و دلم جای دیگراست....
 سپاس شده توسط فازی - ری ، SHerLocK
منم هستم فازی جون 8
زمانی که خاطره هایت از امیدهایت قوی تر شدند ، پیر شدنت آغاز می شود.
 سپاس شده توسط فازی - ری
ممنون ازتون1

تاریخ برنامه هر کاربر رو جلوی اسمش توی اولین پست همین تاپیک مشخص کردم، لطفا اگه تو اون تاریخ نمیتونین حضور داشته باشین بهم بگین 3
1 آنچه را که نمی توانی فراموش کنی ببخش و آنچه را که نمی توانی ببخشی فراموش کن.
هر چهره ای با لبخند زیباتر است
3
(2016/08/28، 12:57 AM)M1F9 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من نخونده از شدت ذوق اعلام امادگی میکنم ک هررررر سوالی رو ازم بپرسین امادگی اش رو داااارم

من امادممممممم کااااملاااااا منم با یه هفته موافقم اعضا باید وقت داشته باشن  که سوالاتشون رو دقیق بسنجن4
اماده باش اولین نفری 11 25
هرگز وجودحاضرِ غایب شنیده ای؟
من در میان جمع و دلم جای دیگراست....
(2016/08/28، 05:12 PM)شرل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016/08/28، 12:57 AM)M1F9 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اماده باش اولین نفری 11 25

من همیشه امادم425
Don’t hesitate, move on
There’s no time
Your future depends on your imagination
چرا دیر اومدمممممممم 20 خیلی ژذابه منم پایم 4 ناموسا سوال چیز نکنیدا 22 21 21
 سپاس شده توسط فازی - ری
به امید خدا بسم الله الرحمن الرحیم الله هم صلب علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم و عطوب العلیه 1 5 ... منم هستم 22 4
 سپاس شده توسط فازی - ری ، Milad

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد