سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

معرفی مستند
تو این تاپیک هرچی مستند دیدید و خوشتون اومده بریزید رو دایره. من دوتا مستند نجومی رو اخیرا دیدم و خیلی خیلی جالب بوده برام و گفتم که شما رو هم بی نصیب نزارم
مستند اول:
منشا
این مستند که این عمو سیبیلو(!) "نیل دگراس تایسون" اجرا می‌کنه از نقطه صفر مرزی آفرینش زمین شروع می‌کنه به توضیح دادن و به شکل گیری حیات روی زمین، بیگانه‌ها و آغاز جهان می‌پردازه.
[تصویر:  Neil-deGrasse-Tyson-520x245.jpg]
ایشون اخترفیزیک دان، مدیر افلاک نمای هایدن نیویورک،‌ مروج علم، و سخنران برجسته در زمینه کیهان شناسیه که برنامه‌ها و مناظره‌های زیادی رو اجرا کرده و در آمریکا شهرت زیادی داره.
حتی در عصر یخبندان 5 هم به جای دانشمندی که داخل ذهن باک (اون راسوئه) بود صحبت کرد.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مستند دوم:
درون کرمچاله‌ها با مورگان فریمن:
این مستند 8 فصل داره و بیشتر قسمت‌هاش به سوالات و معماهای اساسی ذهن بشر، از سیاهچاله‌ها و سفر به زمان، تا وجود خدا و خیلی چیزهای دیگه که شاید من و شما بارها بهش فکر کرده باشیم و به نتیجه نرسیده باشیم صحبت می‌کنه. از نکات جالب این مستند آهنگسازیشه که کار هانس زیمر هست و تهیه کنندگیش که خود فریمن به عهده گرفته.
resim
اگر دوست دارید یه کم ذهنتون رو قلقلک بدید و وارد بزرگترین رمز و رازهای کیهان بشید حتما دیدنش رو توصیه می‌کنم.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پی نوشت:‌ ژست فریمن تو این عکس منو یاد دکتراسترنج می‌ندازه 21 
پی نوشت 2: با تشکر ویژه از مهدی خان ان وی اس که این دوتا مستند رو به من معرفی کرد 4 البته خدا ازش نگذره که بدون زیرنویس بهم داد نامرد 21 همه مث تو در حد آکسفورد زبانشون خوب نیست که عوضی 24 بذار دانشگاه ببینمت!! 21
[تصویر:  -tee-shirt-la-linea-osvaldo-cavandoli-rouge.jpg]
پاسخ
 سپاس شده توسط Aida ، Nila ، Mobina.N ، Milad ، ninja ، Am.A ، Mahdy_nvs

resim

در هر مبارزه ای، غافلگیری اصل بسیار مهمی محسوب می شود. تیم علم نبرد هنر مرگبار مبارزان پنهان را به نمایش می گذارد، از شیوه های حمله و دفاع ...
واقعا مجموعه علم نبر عالیه خیلی خوبه
اگر کسی  
در مراسم درگذشت من
 گریه کند 
دیگر با او
صحبت نخواهم کرد
پاسخ
 سپاس شده توسط Mr Line
21 اول این که عوضی خودتی دوم حقت بود 4
اگر می‌دونستم به نام من به کام خودت تاپیک می‌زنی زیرنویسا رو مفتی بهت نمی‌دادم نامرد! 21
پول منو میدی یا برخورد فیزیکی با استفاده از قانون نسبیت باهات بکنم؟ 21
جان واتسون تا نباشی نبری راه به دوست/ شرلوکی شیوه رندان بلاکش باشد!! 4
پاسخ
 سپاس شده توسط Mr Line

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد