سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

بازگشت رابرت داونی جونیور در فیلم جدید شرلوک هلمز
کسی دیده این شرلوکو خوبه ارزش دیدن داره؟
keep calm I am moriarty.... 15
پاسخ
(2016/10/29، 09:46 PM)consulting criminal نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ارزش دیدن داره؟!! بازی رابرت و جرد هریس تو این فیلم های سینمایی عالیه. تازه متلک های طنز شرلوک تو اوج درگیری ها رو هم قاطیش کن!! اصن اکشن پلیسی درست کرده گاری ریچی که بیا و ببین!!!
ولی خداییش خیلی خوبه من بسیار دوستش می دارم!!
در میان طوفان بر موج غم نشسته منم/ در زورق شکسته منم ای ناخدای عالم!
تا نام من رقم زده شد یکباره مهر غم زده شد بر سرنوشت آدم.......
پاسخ
 سپاس شده توسط Milad
(2016/10/29، 09:46 PM)consulting criminal نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اصلا شک نکن که ارزش دیدن رو داره. هر اقتباسی که از شرلوک هلمز دیدی رو بزار یه طرف اینو بزار یه طرف دیگه!
منم آری منم
که از اینگونه تلخ میگریم...
پاسخ
 سپاس شده توسط Aida
(2016/10/29، 11:50 PM)Milad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اصلا شک نکن که ارزش دیدن رو داره. هر اقتباسی که از شرلوک هلمز دیدی رو بزار یه طرف اینو بزار یه طرف دیگه!

ممنون از راهنمایتون بعد ی سوال این کلا چند قسمته؟
keep calm I am moriarty.... 15
پاسخ
تا الان که دو قسمت ساخته شده. قسمت سومش هم همونطور که از تاپیک معلومه درحال ساخته.

اسم قسمت
1. Sherlock Holmes

2. Sherlock Holmes: A Game of Shadows

قسمت اول برای سال 2009 و قسمت دوم برای سال 2011
منم آری منم
که از اینگونه تلخ میگریم...
پاسخ
 سپاس شده توسط consulting criminal ، Aida
فکر کنم اولین شرلوکی بود که داستاناش هیجانی تر از کتابا بود واکشن های بیشتر و جنبه فان زیاد داشت!

منتظرم بیاد زودتر
پاسخ
 سپاس شده توسط Milad
را برت هم خوبه اما به بندیکت خودمون نمیرسه...  71

I am Sherlocked
پاسخ
 سپاس شده توسط Milad
(2016/08/27، 01:07 AM)Milad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016/08/27، 01:05 AM)Nastaran نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چه خوب من رابرت هم دوست دارم 8 8

بازیش فوق العادست 3
اصلا شرلوک هلمزه و رابرت داونی جونیورش 4

من اولین بار‌ شرلوک رو با رابرت داونی شناختم . خدایی عالی بازی کرده نقششو
پاسخ
 سپاس شده توسط Milad

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد