سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

مسابقه اتاق فرار
با سلام 4ببخشيد كه دير كردم 2 ولي مسابقه رو شروع مي كنيم.بازي اينطوريه كه شما با اولين انتخابتون كه به صورت گروهي تصويب ميكنيد شروع ميشه.و در بعضي از موارد يك نفر داوطلب ميشه تا كاري انجام بده و اگه شكست بخوره ميمره ولي يه شانس دوباره داره و اون شانس به دست دوستاش هستش يعني اگه دوستاش بتونن اونو نجات بدن حذف نميشه و اگه نتونن اون شركت كننده حذف ميشه.
شما 3 ساعت وقت داريد از اين ا تاق بيرون بريد از حا لا شروع ميشه!
شما تو اتاقي سرد و نمناك هستيد كه يك چرا غ وسط ان روشن است .رو به روي شما در قرار دارد و پيشش يك صفه ي نمايشگر كه براي باز شدن در به كار مي رود (رمز را بايد وارد كنيد)روي ديوار سمت چپي يك معما نوشته شده است كه اگر حل شود رمز را پيدا مي كنيد.در گوشه ديوار سمت را ستي  يك صندوق چه و جود دارد .كدام طرف مي رويد؟
[تصویر:  no_one_ever_got_to_me.png]
پاسخ
 سپاس شده توسط Am.A ، SH.B.N ، Baudelaires ، Rend
صندوقچه
اگر کسی  
در مراسم درگذشت من
 گریه کند 
دیگر با او
صحبت نخواهم کرد
پاسخ
خودت داوطلب ميشي كه بازش كني
پاسخ
مگه کس دیگه ای هم هس؟
اگر کسی  
در مراسم درگذشت من
 گریه کند 
دیگر با او
صحبت نخواهم کرد
پاسخ
5نفر بوديد نمي دونم چرا تو فقط پاسخ دادي 7 بزار هفته ديگه به چندتا از اون انلاينا فعال بگم بيان
پاسخ
من میرم سمت معما 4
"بدی زندگی واقعی اینه که توی لحظات حساس موزیک نداره"
پاسخ
منم میرم سمت معما
شاید باورتون نشه ولی
.
.
.
.
.
زمین لکه ای لاجوردی است 22
پاسخ
متاسفانه به خاطر نبود شركن كننده در ان روز مسابقه به جمعه اين هفته ساعت 3 مو كول مي شود از تمامي شركت كنندگان خواهش مي شود حتما حضور يابند.
پاسخ
تمام داوطلبان حتما ساعت 3 حضور يابند.
پاسخ
خوب مسابقه شروع شد با گروه تصميم بگيريد ون تيجه رو بگيد و به سمت محل مورد نظر بريد.
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد