سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

آیا شرلوک ازدواج میکند؟!:|
(2017/10/19، 04:37 PM)Aida نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من حتی از یوروس هم خوشم نمیاد22
به نظر من یه چیز کاملا اضافه بود.نویسنده ها هم دیدن ایده به ذهنشون نمیرسه شخصیت یوروس رو به وجود آوردن!22
و از داستان اصلی فاصله گرفتن!به نظر من اگه برادر(شرینفورد)داشتن خیلی فیلم جذاب تر میشد!422

منم از یوروس زیاد خوشم نمیاد نمیخوام توی فصل ۵ باشه ولی توی جریان داستان حداقل اسمش آورده بشه
Sh-It's okay
J-It's not okay
...SH-No
SH-But it is what it is

resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Aida
اگر بکند یک خوبی دارد همگی بیخیالش شده و میرویم پی زندگیمان  22
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Aida ، شرل
(2017/10/19، 10:50 PM)E23 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگر بکند یک خوبی دارد همگی بیخیالش شده و میرویم پی زندگیمان  22

زبونتو گاز بگیر
خدا نکنه
انشاالله ازدواج نمیکنه ما هم ولش نمیکنیم
Sh-It's okay
J-It's not okay
...SH-No
SH-But it is what it is

resim
پاسخ
احتمالا بعد از ازدواج تیتراژ هم با اهنگ هندی پخش میشه 21
پاسخ
 سپاس شده توسط شرل
(2017/10/20، 12:34 AM)miss.Rahimi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فصل پنج قسمت۱:
عاقد:خانم مالی هوپر، آیا وکیلم شما را به عقد دائم آقای ویلیام شرلوک اسکات هولمز با مهریه صد عدد دیسک آموزش تشریح جسد و صد بار گفتن جمله "دوستت دارم" در بیاورم؟
خانم هادسون:عروس رفته سردخونه بارتز
عاقد:خانم مالی هوپر، آیا وکیلم شما را به عقد دائم آقای ویلیام شرلوک اسکات هولمز با مهریه ای که عرض شد دربیاورم؟
خانم هادسون:عروس رفته خیابون بیکر پلاک ۲۲۱B
عاقد:خانم مالی هوپر، برای بار سوم میپرسم، آیا وکیلم شما را به عقد دائم آقای ویلیام شرلوک اسکات هولمز با مهریه ای که عرض شد دربیاورم؟
مالی: با اجازه شرلوک و بقیه بزرگترا....بلههههه
THE END
Sh-It's okay
J-It's not okay
...SH-No
SH-But it is what it is

resim
پاسخ
 سپاس شده توسط شرل ، joker
(2017/10/20، 01:20 AM)yas2003 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017/10/20، 12:34 AM)miss.Rahimi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فصل پنج قسمت۱:
عاقد:خانم مالی هوپر، آیا وکیلم شما را به عقد دائم آقای ویلیام شرلوک اسکات هولمز با مهریه صد عدد دیسک آموزش تشریح جسد و صد بار گفتن جمله "دوستت دارم" در بیاورم؟
خانم هادسون:عروس رفته سردخونه بارتز
عاقد:خانم مالی هوپر، آیا وکیلم شما را به عقد دائم آقای ویلیام شرلوک اسکات هولمز با مهریه ای که عرض شد دربیاورم؟
خانم هادسون:عروس رفته خیابون بیکر پلاک ۲۲۱B
عاقد:خانم مالی هوپر، برای بار سوم میپرسم، آیا وکیلم شما را به عقد دائم آقای ویلیام شرلوک اسکات هولمز با مهریه ای که عرض شد دربیاورم؟
مالی: با اجازه شرلوک و بقیه بزرگترا....بلههههه
THE END
اگه شد قسمت دوم عروسی شون و قسمت سوم ماه عسلشون رو هم میگم
Sh-It's okay
J-It's not okay
...SH-No
SH-But it is what it is

resim
پاسخ
 سپاس شده توسط شرل
اگه یه روزی هم بخواد با کسی ازدواج کنه اصلا دلم نمیخواد اون مالی،آیرین و یا جنین باشه!22
ترجیح میدم یه شخصیت جدید باشه!22
پاسخ
(2017/10/20، 12:02 PM)Aida نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه یه روزی هم بخواد با کسی ازدواج کنه اصلا دلم نمیخواد اون مالی،آیرین و یا جنین باشه!22
ترجیح میدم یه شخصیت جدید باشه!22

نظرت راجب سالی داناوان چیه؟22
به نظرم کاپل دعوایی خوبی میشن22
Do what you want instead of what’s typical

Be free, yeah, have some lawless ideas
پاسخ
 سپاس شده توسط شرل
24 24 24 24
دوناوان!! 21 21
دیگه شرلوک یا باید فاتحه اعصابشو باید بخونه یا فاتحه دوناوان رو! احتمال زیادی برای اقدام به قتل توسط خود شرلوک به روشی که خودش بلده وجود داره 4
[تصویر:  -tee-shirt-la-linea-osvaldo-cavandoli-rouge.jpg]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
با اموو ازدواج میکنه
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد