سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

آیا شرلوک ازدواج میکند؟!:|
سلام!4
خب دوستان همونطور که میدونید(شاید هم ندونید22)شبکه ی تماشا داره شرلوک رو پخش میکنه!!!!4
 ما هم برای هزارمین بار(شاید هم کمتر یا بیشتر22)داریم نگاه میکنیم و مطمئنا لذت میبریم!4
اما یه چیزی ذهنم رو مشغول کرد22
تو قسمت پرونده ی صورتی وقتی جان و شرلوک توی رستوران منتظر قاتل هستن یه گفت و گویی باهم میکنن!
گفت گوی این دو به شرح زیر است22:

جان: یعنی میخوای تا آخر مجرد بمونی؟!
شرلوک: نه!22

این یعنی شرلوک در آخر ازدواج میکنه؟!22
خودش که گفت نمیتونه ازدواج کنه چون مانع کارش میشه22
خوشحال میشم نظر شما رو هم در این باره بدونم!4
پاسخ
 سپاس شده توسط darya1995
اگه بکنه جان رو ساقدوش خودش میکنه یه جوری کل جریان سه نشانه رو برعکس کنیم
Sh-It's okay
J-It's not okay
...SH-No
SH-But it is what it is

resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Aida
راستش من خودم دوست ندارم شرلوک ازدواج کنه22
اصلا نمیتونم تصورش کنم22
مثلا اگرم بخواد ازدواج کنه همسرش کی قراره باشه؟!22آیرین2222
به نظر من حتی شرلوک و مالی هم به هم نمیان22
جنین هم که......22
پاسخ
(2017/10/18، 08:05 PM)Aida نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
راستش من خودم دوست ندارم شرلوک ازدواج کنه22
اصلا نمیتونم تصورش کنم22
مثلا اگرم بخواد ازدواج کنه همسرش کی قراره باشه؟!22آیرین2222
به نظر من حتی شرلوک و مالی هم به هم نمیان22
جنین هم که......22

منم گفتم اگه بکنه. اونجور هم بندیکت توی پشت صحنه در باره سکانس "دوستت دارم" نظر داده بود گفت شرلوک هنوز برای چنین انتخابی آماده نیست
منم میگم بهتره هیچوقت آماده نشه
همین جان رو نگه داره مالی پیش کش
Sh-It's okay
J-It's not okay
...SH-No
SH-But it is what it is

resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Aida
حتی فک کردن بهشم واسم خوشایند نیست 22
بنظرم خود فصل چهارم درباره احساسات شرلوک زیاده روی کرده دیگه اگه قرار باشه فصل بعد از این خبرا باشه که..... 22 :28
نظر خودم اینه که ازدواج نمیکنه و بنظرم کارگردان و نویسنده هم چنین ریسکی نمی کنن چون قطعا خیل عظیمی از طرفدارا بخاطر ویژگی های خاص شرلوک و(غیرعادی بودن و تفاوت هاش 22)جذبش شدن و ازدواج شرلوک شرلوک رو معمولی و عادی میکنه.
?It's ok now+
No,It's not ok-
پاسخ
 سپاس شده توسط Aida
(2017/10/19، 12:03 AM)شرل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حتی فک کردن بهشم واسم خوشایند نیست 22
بنظرم خود فصل چهارم درباره احساسات شرلوک زیاده روی کرده دیگه اگه قرار باشه فصل بعد از این خبرا باشه که..... 22 :28
نظر خودم اینه که ازدواج نمیکنه و بنظرم کارگردان و نویسنده هم چنین ریسکی نمی کنن چون قطعا خیل عظیمی از طرفدارا بخاطر ویژگی های خاص شرلوک و(غیرعادی بودن و تفاوت هاش 22)جذبش شدن و ازدواج شرلوک شرلوک رو معمولی و عادی میکنه.

شرلوک؟؟؟ازدواج؟؟؟
مگه میشه؟؟؟!!!مگه داریم؟؟؟!!!
Sh-It's okay
J-It's not okay
...SH-No
SH-But it is what it is

resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Aida
د نه شماها دیگه خیلیی انتظار دارین
ا نظر من یوروس خوب میشه میاد بیرون مدتی  باهمن 
یوروس از یه ور شرلوک کار میکنه از وری به مول دلداری میده
اخرش شرلوک و مولی با هم مزدوج میشن و سریال اسمش عوض میشه میشه لالالند 
بچه شرلوک هم نسخه التیماتومشه ادمی اجتماعی فرا باهوش از همون بچگی ینفرو میخواد ولی به کسی نمیگع و  نگفتنش باعث کندشدنش میشه
در اصلا این یکی از دااستانام بود
اگر کسی  
در مراسم درگذشت من
 گریه کند 
دیگر با او
صحبت نخواهم کرد
پاسخ
 سپاس شده توسط Aida
(2017/10/19، 10:03 AM)joker نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
د نه شماها دیگه خیلیی انتظار دارین
ا نظر من یوروس خوب میشه میاد بیرون مدتی  باهمن 
یوروس از یه ور شرلوک کار میکنه از وری به مول دلداری میده
اخرش شرلوک و مولی با هم مزدوج میشن و سریال اسمش عوض میشه میشه لالالند 
بچه شرلوک هم نسخه التیماتومشه ادمی اجتماعی فرا باهوش از همون بچگی ینفرو میخواد ولی به کسی نمیگع و  نگفتنش باعث کندشدنش میشه
در اصلا این یکی از دااستانام بود
لابد هم آخرش متوجه میشن مالی به یوروس التماس کرده که سر مغز شزلوک کار کنه تا عاشقش بشه
Sh-It's okay
J-It's not okay
...SH-No
SH-But it is what it is

resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Aida
اگر شرلوک ازدواج کنه دو حالت پیش میاد
یا یه زن خوب گیرش میاد که در این صورت زن بدبخت انقدر دیوونه بازی های اینو تحمل می کنه که جوونمرگ می شه
در حالت دوم که یه زن بد گیرش میاد، شرلوک مجبور می شه طلاقش بده و دوباره تنها بشه و به علت ضربه ای که از این جریان می خوره دیگه هیچوقت دور و بر یه زن پیداش نمی شه!
السلام علیکم و رحمه الله و برکاته
[تصویر:  -tee-shirt-la-linea-osvaldo-cavandoli-rouge.jpg]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط Aida
من حتی از یوروس هم خوشم نمیاد22
به نظر من یه چیز کاملا اضافه بود.نویسنده ها هم دیدن ایده به ذهنشون نمیرسه شخصیت یوروس رو به وجود آوردن!22
و از داستان اصلی فاصله گرفتن!به نظر من اگه برادر(شرینفورد)داشتن خیلی فیلم جذاب تر میشد!422
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد