سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

دلقــــک قاتل
resim
دلام دلام 22 
با یه پست خفن با چندتا قاتل دیگر خدمت شما هستیم 4
یه مقدمه قبلش بگم 
دلقکای قاتل کارشون از بقیه قاتلا راحت تره چون ممکنه به هرچیزی شک کنید جز یه دلقک که کارش خندوندن مردمه و کسی فکر نمیکنه یه دلقک قاتل باشه 22 به همین علت میتونه همه کار بکنه و هرجاییم بره خب اون یه دلقکه
اینجا چند نمونشو معرفی میکنیم

جان واین گیسی که با نام دلقک قاتل مشهور بود، او خودش یک شوهر و پدر بود، اما او یک متجاوز جنسی بود که در طول زندگی اش مردم بی شماری را قربانی کرد. او به خاطر تجاوز جنسی به دو پسر نوجوان در سال ۱۹۶۸ دستگیر شد و به ده سال زندان محکوم شد. اما به خاطر رفتار مناسبش به عنوان یک زندانی تنها بعد از ۱۸ ماه از محکومیت با عفو مشروط آزاد شد.
resim
او از لباس پوشیدن به شکل دلقک لذت می برد و داوطلبانه در جشن ها و مهمانی های بچه ها و دیگر گردهمایی های اجتماعی شرکت می کرد. او یک بیزینس من قابل احترام بود و همسایه هایش خیلی او را دوست داشتند.
[تصویر:  article-2242161-165369B3000005DC-303_634x502%20copy.jpg]
عکس تعدادی از قربانیا
در دوره شش ساله ای که از زندان آزاد شد و وقتی که دوباره به اتهام آدم ربایی بازداشت شد، گیسی ۳۳ پسروان را به قتل رسانده بود. او جسد بیشتر آنها را در حیاط خانه اش دفن کرده بود، و بعدها وقتی جا کم آورد جسد ها را در نزدیکی رودخانه می انداخت. او مردان مسافری که منتظر ماشین بودند، مردان هرزه، و دیگر مردها و پسرهای دیگر را فریب داده و به خانه یا ماشینش می برد، سپس آنها را شکنجه داده، بهشان تجاوز می کرد و درآخر می کشت  22 خیلیم عالی 22 

resim

سانسورم تو حلقتون 22

این تصویر بعد از ربوده شدن دختری که در وسط عکس هست پیدا شد. در پشت عکس نوشته شده بود:
بله، ما دختر گرانبهای شما رو داریم. خیلی دوست داشتنی نیست؟
واقعا که چشم های زیبا و چهره ی معصومی داره.
خدای من، فقط به همه ی بلا های احتمالی ای که ما میتونیم به سر این کودک بیاریم تا نیاز هامون رو بر آورده کنیم فکر کنید...
شما هیچوقت مارو پیدا نخواهید کرد. شما هیچوقت دخترتون رو پیدا نخواهید کرد!
ما ازش استفاده های بیشتری خواهیم کرد...
حرفی ندارم 22

resim
دلقک محبوب    
این دلقک در محیط دیپ وب فعالیت داره.قربانیان این دلقک همگی کسانی هستند که به عشقشون خیانت کردن یا اونا رو تنها گذاشتن درعوض جونشونو دادن 22فردی که شکست عشقی خورده ادرس کامل دوست قبلیشو برای دلقک میفرسته و اون کارشو تموم میکنه 22از همین تریبون از ایشون تشکر میکنم (عکس مال اون دلقک نیس  22)
_______
یه یادیم بکنیم از این دلقکمون در فیلم ترسناک It  22
resim
ایشونم ورژن جدید تر هستن (ارادت خاصی به دلقکا دارم) 12
resim

بعضیها بیماری روانی خاصی به اسم کلروفوبیا ترس از دلقکها دارن . اشکال ندارم من خودم فوبوفوبیا ترس از بیشتر شدن ترسهام دارم 22 چیز خاصی نیست 22
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Aida ، EndLessCreations ، Nila ، گراویتون ، Milad ، risen ، شرل ، Safoura ، جین مارپل ، Dr.HR ، Fawtimah ، Ice girl ، sherlock.s ، کارآگاه مرده
خیلی هم عالی  4
I maybe on the side of the angels but don't think for a second that I'm one of them
پاسخ
 سپاس شده توسط ~~ƧЄƬƛƦЄ~~
مرسی از پستای قشنگت 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ~~ƧЄƬƛƦЄ~~
لذت بردیم  4
resim
پاسخ
مطلب جالبی بود ولی من که It رو دیدم اصلا ترسناک نبود بنظرم حتی من که از دلقک بدم میاد به طوری که نمیتونم افرادی که از دلقک خوششون میاد درک کنم بازم تاثیری روم نداشت نه گرم شدم نه سرد.
YOU CAN NOT STOP THE FUTURE

YOU CAN NOT BACK TO THE PAST.

THE ONLY WAY TO LEARN THE SECRET

IS TO PASS...
پاسخ
من به بیماری ترس از باب اسفنجی مبتلام 22
اسمش چی میشه؟
اسفنجیولا؟؟ 22 22
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط Dr.HR
اقای خرچنگ (کراستی کراب) توی باب اسفنجی هم فوبیای دلقک ها رو داشت 22 21 24
انسان زمانی که دیگر آرزو نمی کند ،پیر شده است...
پاسخ
فوبیای دلقک 
یه مطلب واس فوبای جن و پری و صداهای عجیب بزار بابا دلقک چیه دیگخ فوبیا بخواد
حالا فوبیای دلقک قاتل قبول
پاسخ
من باید این دلقک دارک وب رو استخدام کنم
لامصب همسایه مامان بزرگم بد جور رو مخه
واسه ماسمالی کردن قضیه هم میگم که...پسرشون بهم خیانت کرد 22 22 22 22 22
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
(2018/07/24، 11:58 AM)Harley نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من باید این دلقک دارک وب رو استخدام کنم
لامصب همسایه مامان بزرگم بد جور رو مخه
واسه ماسمالی کردن قضیه هم میگم که...پسرشون بهم خیانت کرد 22 22 22 22 22

Whaaaattttttttttttttt ?????? 22
نگار تو کی ای ؟؟؟؟ من کی ام ؟؟؟؟ اینجا کجاست ؟؟؟؟
(هاج و واج به اطراف خودش نگاه میکند)
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد