سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

دیگه بزرگ شدی .........
من احتمالا جیغ بزنم مث همه21آخه همیشه وقتی تلویزیون شرلوک میذاره همین اتفاق برام میوفته21بعد یهو مامانم میاد و من بهش میخندم(ب خدا نمیدونم چرا این اتفاق میوفته هر کاری میکنم نمیتونم جلو خندمو بگیرم2124)
بچز اونایی ک ی فن واقعی شرلوک هستن بیان همینجا قول بدن ک چندین سال بعد اگه حتی حس الانشون هم نداشتن نسبت ب شرلوک اینا وفادار بمونن  4
من خودم اول از همه قول میدم همینجا میگم ک از ۹۵/۱/۲۰دلباخته شرلوک جون شدم و همیشه هم بهش وفادار میمونم و هیچچچچچچ وقت فراموشش نمیکنم (حتی وقتی چهل سالم شد2124)اون موقع فعال تر هم میشم چون دیگه ی مامان دورو برم نیس هی بم گیر بده:/21
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Ice girl
اوه گاد تلویزیون رو خاموش میکنم از خاطرات خوشم نمیاد
و گریم میگیره 4
شاید اسمان این شکلی باشد و فضایی ها فقط زمین متفاوتی دارند و چراغهای شهرما ستارگان انانند
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط جوکر
وای نه فکر نکنم بتونم شرلوک رو فراموش کنم! خیلی چیزها رو ممکنه یادم بره ولی شرلوک رو اصلا
resim

هرکسی که ملاقات میکنید در حال جنگ در میدانیست که شما هیچ چیز درباره‌اش  نمی‌دانید.
“مهربان باشید. همیشه.”
پاسخ
 سپاس شده توسط جوکر
(2018/04/26، 02:33 AM)Glenn نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2018/04/16، 10:11 PM)کارآگاه مرده نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اخه چجوری  جان توی عکس میتونی
پست وبلاگ بنویسه؟! 30

منظورت اون سوتی فصل چهاره؟

آره 
+فک کنم این جمله رو میگم
resim
پاسخ
(2018/08/28، 05:50 PM)golden heart نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من احتمالا جیغ بزنم مث همه21آخه همیشه وقتی تلویزیون شرلوک میذاره همین اتفاق برام میوفته21بعد یهو مامانم میاد و من بهش میخندم(ب خدا نمیدونم چرا این اتفاق میوفته هر کاری میکنم نمیتونم جلو خندمو بگیرم2124)
بچز اونایی ک ی فن واقعی شرلوک هستن بیان همینجا قول بدن ک چندین سال بعد اگه حتی حس الانشون هم نداشتن نسبت ب شرلوک اینا وفادار بمونن  4
من خودم اول از همه قول میدم همینجا میگم ک از ۹۵/۱/۲۰دلباخته شرلوک جون شدم و همیشه هم بهش وفادار میمونم و هیچچچچچچ وقت فراموشش نمیکنم (حتی وقتی چهل سالم شد2124)اون موقع فعال تر هم میشم چون دیگه ی مامان دورو برم نیس هی بم گیر بده:/21
می دونم که هرچی سنم بالاتر میره علاقم به شرلوک کمتر میشه 
اما هیچ وقت فراموش نمی کنم چقد باهاش خندیدم و گریه کردم و حرص خوردم و چقققد انتظار و استرس برا قسمت ویژه و بعد فصل چهار 
چققد انتظار برا اومدن ژانویه ! و یادمه شبی که قسمت ویژه پخش می شد تا صبح بیدار موندم و امتحانمو گند زدم!!چقدم ذوق زده بودم
شرلوک فقط یه فیلم نبود 
باعث آشنایی با خیلی از دوستایی که واسم عزیزن شد و اینکه زنگ تفریحا  بشینیم فقط در مورد شرلوک زر اضافی بزنیم و معلم عربی رو استنتاج کنیمو..  4 
اینکه فن شرلوک شدم یه اتفاق عالی تو نوجونیم که تا وقتی پیر بشم فراموشش نمیکنم 8
resim             
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد