سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

دیگه بزرگ شدی .........
من سریع برمیگشتم انجمن(البته اگه از انجمن رفته باشم) چون به محض پخش دوباره شرلوک اینجا شلوغ میشه و دوباره هم رو می بینیم و زارزار گریه میکنیم.
و احتمالا اینجورییم
resim
و چیزی که اون لحظه از خودمون می بینیم اینجوریه
resim
و چیزی که نسل جدید الورود از قدیم ما در نظر دارند
resim
میدونی اگه از خانوادم نبودی مجبور بودم بدم بچه ها دخلتو بیارن! 
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Aida ، Mobina.N ، Milad ، شرل ، Mahdy_nvs ، Am.A ، golden heart ، کارآگاه مرده
(2017/11/29، 02:42 AM)Milad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه تیزر مربوط به فصلهای قبلی شرلوک باشه، اول یه لبخند ملیـــح میزنم و بعد کانال رو عوض میکنم.
اما اگه فصل جدید باشه، فورا میزنم کانال بعدی! 18

214
چطوری میتونین فصل جدید رو نبینین؟!4
پاسخ
درسته1
پاسخ
یه جییییییییییییییییغ بنفش میکشم 
داد میزنم فلانییی (جناب همسر مجهول الهویه تا به امروز :/) بیااااااا شرلوووووکه‌ چشمامم قلب قلبی میشه 21
شوهرمم میاد یه نگاه چپ چپ میندازع مبگه بازم این ؟؟ >2 این شرلوک نمیخاد دست از سر زندگی من برداره 21
8 #I_am_sherlollied  8

resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Am.A ، Milad
ولی نظر بچه های اون زمان نسبت به سریال شرلوک و این دیوونه بازیا مثل نظر ما به فیلمای دهه شصتیه... 21

resim
پاسخ
اواااااااااا سلاااااام عشششششششقمممممممم!!! 4 4 4 4 4
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
اخه چجوری  جان توی عکس میتونی
پست وبلاگ بنویسه؟! 30
resim
پاسخ
(2018/01/07، 02:49 AM)Zahra_sherlolly نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه جییییییییییییییییغ بنفش میکشم 
داد میزنم فلانییی (جناب همسر مجهول الهویه تا به امروز :/) بیااااااا شرلوووووکه‌ چشمامم قلب قلبی میشه 21
شوهرمم میاد یه نگاه چپ چپ میندازع مبگه بازم این ؟؟ >2 این شرلوک نمیخاد دست از سر زندگی من برداره 21

به شرلوک حسودی میگنه

(2018/04/16، 10:11 PM)کارآگاه مرده نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پست وبلاگ بنویسه؟! 30
ها؟؟
پاسخ
با غرغرهای معروفم به طراحم می‌گم بزن کانال قبلی و می‌شینم می‌بینمشون و یاد دعواهای خودم سر معماها با مهدی و بعدشم آشنا شدن باهاش تو دانشگاه و انجمن می‌افتم 4
[تصویر:  -tee-shirt-la-linea-osvaldo-cavandoli-rouge.jpg]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط Milad ، Mahdy_nvs ، joker
(2018/04/16، 10:11 PM)کارآگاه مرده نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پست وبلاگ بنویسه؟! 30

منظورت اون سوتی فصل چهاره؟
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط joker

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد