سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

دیگه بزرگ شدی .........
(2017/09/20، 02:48 AM)ninja نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایول نمردمو ساخته شدن یه قسمت دیگه شرلوک رو هم دیدم 4 22

اگه اون قسمت فصل5 نباشه 22
"My LORD, "Thank you very much, I enjoyed my self
Richard.P.Feynman
پاسخ
من از ذوق سنکوب میکنم نمیتونم چیزی بگم!! 21 21 21 24

ɨ'ʟʟ ҡɛɛք ʍʏ sɨɢɦts օռ a աaҡɨռɢ ɖʀɛaʍ
ɨ ɢaʋɛ ʍʏ ʟɨʄɛ tօ tɦɛ ʋɨʟɛ ɮɛ ʍɛ
ɨ aʍ ɮʊt օռɛ օʄ a ɖʏɨռɢɮʀɛɛɖ
پاسخ
 سپاس شده توسط Milad
(2017/09/20، 10:23 AM)Shekufeh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017/09/20، 02:48 AM)ninja نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایول نمردمو ساخته شدن یه قسمت دیگه شرلوک رو هم دیدم 4 22

اگه اون قسمت فصل5 نباشه 22

به احتمال زیاد همون باشه 22
من همیشه گفتم من آدم نیستم . 22  من انسانم .  16
پاسخ
من میگم:
وای یه زمانی یه انجمن بیکر بود که شرلوکی ها جمع شده بودن!4
ولی به جای شرلوک از جیم کری و هری پاتر صحبت میکردیم2122
نه ولی جدی یادم از خاطرات انجمن میاد دیگه224
میگم یادش به خیر و میزنم یه شبکه ی دیگه2122
پاسخ
 سپاس شده توسط Safoura ، Milad
جوونی و یه دنیا بی عقلی که هیچ وقت ترکشون نمی کنم !
resim
بعد سوار وانت سم شدیم. پاتریک این بار رانندگی می کرد وقتی نزدیک تونل فورت پیت شدیم سم از پاتریک خواست بزنه کنار . نفهمیدم جریان چیه ، بعد سم رفت پشت وانت سوار شد . به پاتریک گفت که برونه و یه لبخندی تو صورت پاتریک نشست . حدس می زنم این کارو قبلا هم انجام دادن . به هر حال پاتریک شروع به رانندگی با سرعت زیاد ، و قبل از این که به تونل برسیم سم سر پا ایستاد ، وقتی وارد تونل شدیم همه صدا ها به خلا کشیده شد و آهنگی از پخش ماشین جایگزینشون شد . یه اهنگ خیلی قشنگ به اسم سراشیبی . وقتی از تونل بیرون اومدیم سم جیغی کشید ، جیغی از خوشی واقعی و همین طور هم بود . سم نشست و شروع کرد به خندیدن . پاتریک شروع کرد به خندیدن و منم شروع کردم به خندیدن . و تو اون لحظه ، قسم می خورم که بینهایت بودیم . 
پاسخ
 سپاس شده توسط Aida ، Am.A
چه کارنامه ی پرباری   24
حالا که همسر هم داری بچه ها تو فن شرلوک بار میاری
resim
بعد سوار وانت سم شدیم. پاتریک این بار رانندگی می کرد وقتی نزدیک تونل فورت پیت شدیم سم از پاتریک خواست بزنه کنار . نفهمیدم جریان چیه ، بعد سم رفت پشت وانت سوار شد . به پاتریک گفت که برونه و یه لبخندی تو صورت پاتریک نشست . حدس می زنم این کارو قبلا هم انجام دادن . به هر حال پاتریک شروع به رانندگی با سرعت زیاد ، و قبل از این که به تونل برسیم سم سر پا ایستاد ، وقتی وارد تونل شدیم همه صدا ها به خلا کشیده شد و آهنگی از پخش ماشین جایگزینشون شد . یه اهنگ خیلی قشنگ به اسم سراشیبی . وقتی از تونل بیرون اومدیم سم جیغی کشید ، جیغی از خوشی واقعی و همین طور هم بود . سم نشست و شروع کرد به خندیدن . پاتریک شروع کرد به خندیدن و منم شروع کردم به خندیدن . و تو اون لحظه ، قسم می خورم که بینهایت بودیم . 
پاسخ
 سپاس شده توسط Mahdy_nvs
اگه تیزر مربوط به فصلهای قبلی شرلوک باشه، اول یه لبخند ملیـــح میزنم و بعد کانال رو عوض میکنم.
اما اگه فصل جدید باشه، فورا میزنم کانال بعدی! 18
[تصویر:  17.3.png]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط Aida
(2017/11/29، 02:42 AM)Milad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه تیزر مربوط به فصلهای قبلی شرلوک باشه، اول یه لبخند ملیـــح میزنم و بعد کانال رو عوض میکنم.
اما اگه فصل جدید باشه، فورا میزنم کانال بعدی! 18
در هر صورت کانال دیگر
پاسخ
پسرمو صدا میزدم:"بچه! بیا ببین ما چه فیلمایی میدیدیم اونموقع ها!"
پاسخ
 سپاس شده توسط Mahdy_nvs ، Milad
من سریع برمیگشتم انجمن(البته اگه از انجمن رفته باشم) چون به محض پخش دوباره شرلوک اینجا شلوغ میشه و دوباره هم رو می بینیم و زارزار گریه میکنیم.
و احتمالا اینجورییم
resim
و چیزی که اون لحظه از خودمون می بینیم اینجوریه
resim
و چیزی که نسل جدید الورود از قدیم ما در نظر دارند
resim
میدونی اگه از خانوادم نبودی مجبور بودم بدم بچه ها دخلتو بیارن! 
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Aida ، Mobina.N ، Milad ، شرل ، Mahdy_nvs ، Am.A ، golden heart ، کارآگاه مرده

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد