سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

خاطرات مدرسه
(2018/09/17، 10:15 PM)جوکر نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
معلم خشن نبود اون روز اعصابش خیلی خرد بوده
که بعد فهمیدیم داداشش تصادف کرده حالش خیلی بده

اخی
متاسفم ک گفتم خشن بوده
قهقهه بزن، بگذار صدای خنده هایت گوش فلک را کر کند.! 1 25
پاسخ
این موضوعش مربوطه ب انجمن؟! 7
resim
پاسخ
منو امیرو دلناز و حیدری با ی بچه دیگه تو آلاچیق بودیم قبل اینکه صبحگاه شروع بشه سرامون تو کتاب داشتیم واسه امتحان نام نامه فارسی ک زنگ اول هم بود درس میخوندیم و بگم هرچی هم میخوندیم نمیفهمیدیم2221
هیچی دیگه زنگ صبحگاه رو زدن و از اونجایی ک زنگ ی دو روزی خراب بود صداش خوب نمیومد ما هم نشنیدیم ک زنگ رو زدن
ناظم هم با اکیپ ما کلا لج بود شدید و البته من ک سردسته اکیپ بودم22هیچی دادو بیداد ک چرا نیومدین،سر صف حالا من هم هی جواب میدادم12
خو نشنیدیم صدای زنگو اونم میگف کورین نمیبینین صف رو بستن؟!22منم باز دلیل میووردم12
ک سرمون تو کتاب بودو امتحان داشتیمو از این حرفا
انگار فقط من بودم ک بلد بودم جواب بدم هیچکی حرف نمیزد22تا بوده هم همین بوده:/
خلاصه بهمون گفت ک جلو صف واستیم تا درس عبرت باشیم برا بقیه2124منم سریع رفتم واستادم21حالا ک فکر میکنم خیلی پرو بازی در میاوردم21
بعد ک زنگ خورد تا بچه ها برن تو کلاس خانوم ناظم هم ب ما گفت برین
ما هم رفتیم تو کلاس و دوباره شروع کردیم خوندن...
معلم اومد و ناظم هم اومد تو کلاس...گفت پاشین بیاین دفتر ببینم بچه های پرو22نگو منظورش از برین،برین تو دفتر بوده ن تو کلاس12
منم با پررویی تمام رفتم تو دفتر راه فراری هم نداشتم منو بهتر از همه یادش بود:/ولی حیدری در رفت:/و ناظم هم هیچی نفهمید:/ما هم دو زنگ باهاش قهر بودیم12
رفتیم تو دفتر گفت بهمون نمی تونیم امتحان بدیم:/جاش صفر میذارن برامون:/اون یکی ک تو اکیپمون نبود گریه زاری کرد گذاشتن بره ولی ما نه:/دوستم میگف دیشب خواب دیدم امتحان نمیدیم انگار داره ب حقیقت میپیونده12
من ولی میخوندم چون باورم نمی شد صفر بخوان بزارن21
زنگ خورد و امتحان تموم شد... ما رو بردن پیش مدیر تا ببینن چیکارمون کنن12منم خوشحال از اینکه امتحان نمیدم21اخه درس درمون هم نخونده بودم ولی میدونستم دیگه صفر نمیذارن بعدا ازمون میگیرن جدا
هیچی حالا پیش مدیر و معاون و ناظم منو امیر و دلی رو بردن ناظم شروع کرد حرف زدن و نصیحت کردن22
دلی واقعا اسکل شده بود22باورم نمی شد ک داره میخنده22اون از منم بدتر داشت میکرد داستانو12
ناظم حرف میزد دلناز هر هر میخندید2124ی طوری ک منم نمیتونستم جلو خنده مو بگیرم21می ترسیدم انظباط کم کنه ازمون21242424ولی واقعا نمی فهمیدم ب چی میخنده21هنوز هم نفهمیدم222124
ولی صحنه ی عجیبی بود21انقدر خندیدیم ک ناظممون هم خندش گرفت گف برین گم شین تو کلاساتون2124
البته ن اینطوری ک من گفتم ولی ی همچین چیزی21
فکر میکنم امتحانمون هم دو روز بعد ازمون گرفت21خیلی خوب بود اصا ولی در اخر امتحان رو خراب کردیم بعد هم فهمیدم ک امتحانه الکی بودش و روی نمره ی من هیچ تاثیری نداشت22واقعا نمیفهمم چرا ادمو اینقدر عضاب میدن22!!!
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط sherlock.s
امیر؟
مدرستون مخطلطه؟

آقا من یه چیزی فهمیدم برای تغییر دادن وضع زندگی نیاز نیست چیزای زیادی عوض بشه فقط کافیه آموزش پرورش عوض کنیم همین

الان رویه آموز و پروش کشور اینه که تمام تلاششو بکنه تا دانش آموز از هر چی کتابه زده بشه
تمام روز میتونم ادامه بدم..............
پاسخ
(2018/09/18، 01:28 PM)جوکر نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امیر؟
مدرستون مخطلطه؟

آقا من یه چیزی فهمیدم برای تغییر دادن وضع زندگی نیاز نیست چیزای زیادی عوض بشه فقط کافیه آموزش پرورش عوض کنیم همین

الان رویه آموز و پروش کشور اینه که تمام تلاششو بکنه تا دانش آموز از هر چی کتابه زده بشه

نه21242424اسم کاملش امیر حسینه21242424
رایجه بین دخترا 21فامیلیشه21امیر حسینی ما امیر حسن صداش میزنیم24یا حیدری رو حیدر صدا میکنیم جعفری رو جعفر2124

اسم دوس پسر دوستم شکوفه ست مثلا2124ولی اسم واقعیش ابولفضله2124یا ی مهری هم داریم مهران اسم واقعیشه2124
resim
پاسخ
بعضی اسم فامیلا اینجورین 21 ما هم یه اکبر و یه غفار داریم تو کلاس 21 حتی واسه مسخره بازی گاهی به منم میگن رحیم به دوس صمیمیم میگن رحمان 24 در حالی ک اون بدبخت فامیلیش فائضه
پاسخ
به منم ی زمان میگفتن ملیکا 22
شهر پُرِ از مَرداى عَزَب 
كه رحم نكردن حتى به درياى خزر
////////////
پروانه شده پاره از پيله ، تو بازار هرچى كاره تعطيله

همه وِزِّه ، بِزَن در رو ، پرچم ، نه پایه داره نه ميله
///////////
پُرِ اَشكه حمّامه ما ، دروغ رفت زيرِ عَمّامه‌ها

بَدَل زد معما به ما ، نمیندازیم حتى به فردا نگاه

resim

کمک!
پاسخ
کلاس تقویتی داشتیم ساعت نه صبح واسه دینی فکر میکنم
و ساعت یازده هم آخرین دشمن داشت شبکه نمایش
حالا من سر کلاس ی نگاه میکردم ب معلم دینی ی نگاه میکردم ب ساعت
اخرش هم طاقت نیاوردم گفتم خانوم چرا زنگ نمیخوره؟!22
معلممون هم گفت برا چی؟
من از روی رکی بیش از حدم گفتم ی فیلم میخوام ببینم تکرارش هم هست دیگه هم تکرار نداره22
بعد گفت اسمش چیه؟!
منم گفتم آخرین دشمن
گفت داستانش چیه؟!
منم توضیح دادم کل فیلمو12
+کجا ساخته؟!
_22امممم انگلستان فکر کنم22
+چ ژانریه؟!
_مثلا ماجراجویانه12
+بازیگراش کیان؟!
اونجا فهمیدم اسکلم کرده میخاد بدونه تا کجا میتونم ادامه بدم22
بعد هم ک کلاس تموم شد رفتم خونه سریع نشستم پا تلوزیون فهمیدم دیروز قسمت آخرش بوده22الکی الکی حرس میخوردم1222
resim
پاسخ
(2018/09/18، 02:19 PM)Naromi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بعضی اسم فامیلا اینجورین 21 ما هم یه اکبر و یه غفار داریم تو کلاس 21 حتی واسه مسخره بازی گاهی به منم میگن رحیم به دوس صمیمیم میگن رحمان 24 در حالی ک اون بدبخت فامیلیش فائضه

به منم یه مدت میگفتند احمد 22 به دوستم هم جهان
پاسخ
(2018/09/19، 03:57 PM)Saber.Holmes نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2018/09/18، 02:19 PM)Naromi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به منم یه مدت میگفتند احمد 22 به دوستم هم جهان

کلا اسمای پسرونه آسون ترن 22 مثلا ممد از رژینا راحت تره (فامیلی محمد صادقی)
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد