سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

خاطرات مدرسه
(2017/09/22، 09:07 PM)شرل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
22 22 22 22  من خودم اهل این شیطنتا و سربه سر گذاشتنا نیستم معمولا،بعد دوستامم معتقد بودن من مظلومم از این کارا باهام نمیکردن 22 خلاصه خاطرات اینجوری ندارم زیاد23  
25  ولی یه چیزی یادم اومد.
دقت کردین وقتی آدم تقلب میده حس باحالی داره؟
امتحان های نهایی نهم من تصمیم گرفته بودم یکم خلاف بکنم که خاطرات خوبی برام از نهم بمونه 21 
از اونجایی که صندلیم ته سالن بود و ردیف دوم بودم به راحتی جلو وعقب و سمت چپم رو پوشش میدادم و از روش های مختلف اشاره و برگه و پچ پچ عمل مقدس تقلب دهی رو انجام میدادم.اما اوجش وقتی بود که دوستم واسه امتحان دینی اصلا درس نخونده بود و منم سریع تقریبا تمام جوابا رو تو برگه نوشتم و وقتی داشتم می رفتم که برگه خودمو به مراقب بدم واسه دوستم پرتش کردم.منتهی بقدری ضایع انجام دادم اکثرا بچه ها سرشونو بلند کردن و آروم خندیدن  12 شانس آوردم مراقب ندید.
البته بگما من از پارسال دیگه توبه کردم و دیگه هیچ عملی که تقلب محسوب بشه انجام نمیدم اصلا.چون الان واقعا بنظرم کاراشتباهیه.
مورد دوم:
یکی از خاطرات خوب مدرسه واسه ما آب بازی بود.
کلاس نهم کمتر ولی کلاس هشتم معمولا آبخوری رفتن باهم واسه من و چندتا از دوستام کار خطرناکی بود.چون اخرش تا همو خیس نمیکردیم ول نمیکردیم.جوری که چند بار دوستام با شیلنگ از سرتاپامو خیس کردن. منم مجبور بودم خودمو از دید معلم و ناظم قایم کنم.البته آب که خیلی خوب بود.بچه های دیگه با شیر و ژله و....به هم حمله میکردن22

مام دقیقا دومیرو میکردیمو میکنیم 4
resim
پاسخ
دوغ یکی از مهمات مهمه ...
پاسخ
 سپاس شده توسط شرل ، Safoura
عاشق پیکسل ام و کل دوستام دم به ساعت پیکسلامو برمی دارن !
خداوند مجهز ها رو فرا نمی خونه 
بلکه فراخونده ها رو مجهز می کنه 
پاسخ
من هفته پیش سر امتحان تاریخ کتاب باز کردم بد ۲ نمره تقلب کردم من وقتی دبیر داشت ورق ها رو جم میکرد همشونو غلط گیر گرفتم... 
22
قهقهه بزن، بگذار صدای خنده هایت گوش فلک را کر کند.! 1 25
پاسخ
بچه ها شما هم زیر نیمکت کتاب می خونید یا نه ؟
بگید که تنها نیستم!!! 2
خداوند مجهز ها رو فرا نمی خونه 
بلکه فراخونده ها رو مجهز می کنه 
پاسخ
 سپاس شده توسط .Yasaman.
(2017/12/08، 08:51 PM)?R.B? نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها شما هم زیر نیمکت کتاب می خونید یا نه ؟
بگید که تنها نیستم!!! 2

نه تنها نیستی
پاسخ
اعتراف میکنم دوران مدرسه یه باند مافیایی ساخته بودم و از انتخابات شوراها گرفته تا تعیین نماینده کلاس ها رو مدیریت میکردم. 
تازه بوفه مدرسه هم غیر مستقیم دستم بود  4
میدونی اگه از خانوادم نبودی مجبور بودم بدم بچه ها دخلتو بیارن! 
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط .Yasaman.
(2017/12/09، 11:48 PM)Parsa.SH نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اعتراف میکنم دوران مدرسه یه باند مافیایی ساخته بودم و از انتخابات شوراها گرفته تا تعیین نماینده کلاس ها رو مدیریت میکردم. 

واقعااااااا 13 13 ؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!
پاسخ
(2017/12/10، 09:38 PM).Yasaman. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017/12/09، 11:48 PM)Parsa.SH نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بله
البته اگر دوستان بخوان میگم چجوری میشه این کار رو کرد  4
میدونی اگه از خانوادم نبودی مجبور بودم بدم بچه ها دخلتو بیارن! 
resim
پاسخ
(2017/12/11، 12:08 AM)Parsa.SH نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017/12/10، 09:38 PM).Yasaman. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بله

البته اگر دوستان بخوان میگم چجوری میشه این کار رو کرد  4

میشه بگید چه جوری؟؟؟!!!!!!! 4
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد