سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

معرفی وب سایت
برنامه نویسی 
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط arefe.shoon ، M!NA ، شرل
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو این سایت میتونید نقاشیه سایه دار بکشید
پاسخ

آموزش پیانو
پاسخ

تو این سابت چنتا گره رو یاد میده ؛ مهارت گره زدنه 
اینم انواعشه
پاسخ
 سپاس شده توسط arefe.shoon ، M!NA ، شرل ، EndLessCreations
یوتیوب یکی از بهترین منابع برای یادگیری مهارته 

تو زمینه های مختلف از برنامه نویسی تا فان

البته بطررز عجیبی حسن ریوندیم تو لیست هس-_- و این نشون میده سمت بخش کمدیش نرین بهتره-_-
resim

Dub dub 
پاسخ
 سپاس شده توسط M!NA ، شرل ، Milad ، EndLessCreations
هی گایز
سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 پر از تست های روانشناسی و شخصیت شناسیه از کشف استعداد و هوش تا میزان افسردگی
و غیر ازو بازی های فکریم داره 
کلن فک کنم براتون جالب باشه
resim

Dub dub 
پاسخ
 سپاس شده توسط شرل
Star 
چند هفته پیش داشتم تو وب میچرخیدم که به سایت zeemaps برخوردم.
سایتی هستش که بهتون اجازه میده نقشه خاص خودتون رو بسازید. به این صورت که میتونید آدرس توش ثبت کنید.  حالا زیاد مهم نیست... 4
یه جستجوی توش کردم و به یه نقشه به اسمدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
  برخوردم.

[تصویر:  PIC1.JPG]

[تصویر:  pic2.JPG]

[تصویر:  pic3.JPG]
همونطور که میبینید همه طرفدارای شرلوک از کشورهای مختلف اینجا هستن11 اگه موس رو روی هر کدوم از نشانه ها نگه دارین اطلاعاتش (آدرس وب سایت و توضیحات دیگه) رو بهتون نشون میده.

[تصویر:  pic4.JPG]

گستردگیش خیلی جالبه حتی من توی قطب جنوبم طرفدار پیدا کردم 24 

صد البته اومدم ایران ببینم چطوره و رسیدم به این...4 

توی ایران دوتا ثبت شده، سایت بیکر استریت و انجمن خودمون
 29 10  

[تصویر:  pic6.JPG]

[تصویر:  pic5.JPG]

پاسخ
 سپاس شده توسط کارآگاه مرده ، Nila ، Mr.moster❤️ ، Cripher ، M!NA ، شرل

بهترین سایت برای دانلود موسیقی متن، موسیقی کلاسیک و بی کلام
پاسخ
 سپاس شده توسط کارآگاه مرده ، Milad ، شرل ، EndLessCreations
(2020/05/16، 04:30 AM)Milad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چند هفته پیش داشتم تو وب میچرخیدم که به سایت zeemaps برخوردم.
سایتی هستش که بهتون اجازه میده نقشه خاص خودتون رو بسازید. به این صورت که میتونید آدرس توش ثبت کنید.  حالا زیاد مهم نیست... 4
یه جستجوی توش کردم و به یه نقشه به اسمدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
  برخوردم.

[تصویر:  PIC1.JPG]

[تصویر:  pic2.JPG]

[تصویر:  pic3.JPG]
همونطور که میبینید همه طرفدارای شرلوک از کشورهای مختلف اینجا هستن11 اگه موس رو روی هر کدوم از نشانه ها نگه دارین اطلاعاتش (آدرس وب سایت و توضیحات دیگه) رو بهتون نشون میده.

[تصویر:  pic4.JPG]

گستردگیش خیلی جالبه حتی من توی قطب جنوبم طرفدار پیدا کردم 24 

صد البته اومدم ایران ببینم چطوره و رسیدم به این...4 

توی ایران دوتا ثبت شده، سایت بیکر استریت و انجمن خودمون
 29 10  

[تصویر:  pic6.JPG]

[تصویر:  pic5.JPG]

کی ثبتمون کرده یعنی؟
Try to be mature
پاسخ
 سپاس شده توسط Milad ، Nila ، شرل
resim
  2 !Holy Fucking Shit
◾️ #زرتشت، تو با چنین بی‌ایمانی با ایمان‌تر از آن‌ای که می‌پنداری! خدایی در تو می‌باید تو را به بی‌خدایی‌ات کشانده باشد.

✍️ #فردریش_نیچه 
#چنين_گفت_زرتشت 
پدرم چون سعدبن معاذ بود

پاسخ
 سپاس شده توسط شرل ، کارآگاه مرده ، Nila ، Milad

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد