سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

صندلی داغ ! "miss.Rahimi" روی صندلی مینشیند
با نام و یاد خدا برنامه رو اجرا میکنیمresimresim

لطفا تمام تلاشتون رو بکنید و اصلا دلسوزی نکیند چون وقتی شما هم روی این صندلی باشید کسی براتون دلسوزی نخواهد کرد resim resim

از امروز به مدت سه روز "miss.Rahimi" روی صندلی خواهد بود  resim

لطفا سوالاتتون رو زیر هم بنویسین یا براشون شماره بذارین تا وقتی جواب داده میشن معلوم باشه چی به چیه resim 

مهمان عزیز روی صندلی! شما هم لطفا با یه رنگ متفاوتی به سوالا جواب بده که معلوم باشه چی به چیه resim resim 

برای شرکت در برنامه به عنوان مهمان دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 کلیک کنید
1 آنچه را که نمی توانی فراموش کنی ببخش و آنچه را که نمی توانی ببخشی فراموش کن.
هر چهره ای با لبخند زیباتر است
3
 سپاس شده توسط Nila
سلاممممم سحری 4
بهترین/بدترین
1.جمله
2.احساس
3.درس
4.فیلم
5.انیمه
6.کتاب
7.تاپیک تو انجمن
.........................................
1.بهترین دوستت تو انجمن / مدرسه
........................................
1.قد
2.وزن
1.یه خاطره خنده دار
2. یه جا که بد ضایع شدی
اگه:
1.یه قدرت ماوراطبیعه داشته باشی اون چیه؟
2. تو کشتی تایتانیک بودی و قایق نجات برای یه نفر جا داشت خودت میرفتی توش یا یه دختر بچه 3ساله؟
3.پسر بودی چیکار میکردی؟
4.بازیگر بودی دوست داشتی چه فیلمیو بازی کنی؟
5.کارگردان بودی تو چه ژانری فیلم میساختی؟
...........................................
1. دوست داشتی جای کدوم دانشمند باشی؟
2.شغل آیندت؟
............................................
مرحله حذفی
1. خواهر/برادر
2.ریاضی/علوم تجربی
3.یه شوهر پولدار/دانشمند/زیبا
4.انیمه/شرلوک
5.موریارتی/شرلوک
فعلا همینا 4
نظرت دربارهي من چيه؟
از كي تو سايت نفرت داري؟
ايا حاضري بميري يا دشمن شرلوك شي؟
چه نقشه اي براش مي كشي؟(در صورت انتخاب گزينه 2)
[تصویر:  no_one_ever_got_to_me.png]
(2017/09/07، 05:41 PM)Nila نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلاممممم سحری 4 سلااام نیلاااا
بهترین/بدترین
1.جمله مدرسه داره شروع میشه/تابستون شروع شد
2.احساس حسی که بعد از یه کار خوب یا کمک کردن به یه نفر بهت دست میده / حسادت
3.درس علوم/فرهنگ وهنر یا تفکر و سبک زندگی
4.فیلم تخیلی/از اینا که مشکلات اجتماعی رو نشون میدن
5.انیمه توکیو غول / پسرک خونی
6.کتاب تخیلی/بقیه ی کتابها 21
7.تاپیک تو انجمن شوخی های شرلوکی / نمیدونم . واقعا نمیدونم . من ادم رکی هستم اگه بود همچین چیزی میگفتم
1.بهترین دوستت تو انجمن / مدرسه خودت 1 و مایده ( خب شما که نمیشناسید به چه کارتون میاد????)
........................................
1.قد141 (یه سال پیش)
2.وزن ۴۱(شش ماه پیش )
1.یه خاطره خنده دار یادم نیست اگه یادم اومد مینویسم
2. یه جا که بد ضایع شدی پارسال من توی یه طرح معلم ریاضی کلاسمون شده بودم و باید یه درس تازه رو که هیچی ازش نمیدونستم درس میدادم . اولین مسیله ( این گوشیه همزه نداره ببخشید ) رو اشتباه حل کردم و مجبور شدم بشینم تا معلم بقیشو درس بده واین واسه منی که کل کلاس ازم انتظارات زیادی داشت افتضاح بود .
اگه:
1.یه قدرت ماوراطبیعه داشته باشی اون چیه؟ قدرت های سایکو کینزی تا خوندن فکر
2. تو کشتی تایتانیک بودی و قایق نجات برای یه نفر جا داشت خودت میرفتی توش یا یه دختر بچه 3ساله؟ دختر ۳ ساله اون نسبت به من وقت بیشتری واسه زندگی کردن داره
3.پسر بودی چیکار میکردی؟ خخخخیییللللییییی کارا
4.بازیگر بودی دوست داشتی چه فیلمیو بازی کنی؟ شرلوک
5.کارگردان بودی تو چه ژانری فیلم میساختی؟یا علمی تخیلی یا جنایی یا طنز
...........................................
1. دوست داشتی جای کدوم دانشمند باشی؟ هیچکدوم
2.شغل آیندت؟واقعا نمیدونم هیچ برنامه ای واسه اینده ندارم
............................................
مرحله حذفی
1. خواهر/برادر خواهر . چون ندارم 11
2.ریاضی/علوم تجربی ریاضی چون خیلی از علوم بهش نیاز دارن
3.یه شوهر پولدار/دانشمند/زیبا بدیهیه که پولدار 21 
4.انیمه/شرلوک انیمه اصن انیمه کی باشه که شرلوک بخواد بخاطرش حذف بشه 21
5.موریارتی/شرلوک موریارتی
فعلا همینا 4 بازم بیاااا

(2017/09/07، 06:20 PM)king نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نظرت دربارهي من چيه؟ درکت نمی کنم
از كي تو سايت نفرت داري؟ به این یکی جواب نمیدم ولی حدودا ۳ یا ۴ نفرن
ايا حاضري بميري يا دشمن شرلوك شي؟ شرلوک که واقعیت نداره 22 ولی گزینه ۲
چه نقشه اي براش مي كشي؟(در صورت انتخاب گزينه 2) همه چیو می سپردم به دست جیم عزیز 4
 سپاس شده توسط Nila
از سری سوالات ام ام جان
. ماشین مورد علاقت چیه ؟ عکسشو بذار ؟
2. به نظرت انسان موجود مفیدیه ؟
3. فک میکنی زمین چه جوری نابود میشه ؟
4. بدترین کابوسی که تاحالا دیدی چی بوده ؟
5. باحال ترین خوابی که تا حا لا دیدی رو تعریف کن ؟
6. ناجور ترین موقعیتی که توش قرار گرفتی چی بوده  ؟
7. یه نقاشی بکش ( هر چی خودت دوس داری چشم چشم دو ابرو هم قبوله   ) عکسشو بذار ؟ خواهشا تو دیگه این سوالو مثل بقیه نپیچون   

8. در ازای چی حاضری به اندازه یه شیشه نوشابه روغن کرچک بخوری ؟
9. اگه یه روز از خواب پاشی ببینی نامرئی شدی اولینواکنشت چیه ؟
10. فرض کن ای وضعیت تا یه ماه ادامه داره تو این مدت چیکار میکنی ؟
11. اگه یه قدرت ماورائی داشتی دوس داشتی چی باشه ؟
12. اگه یه شخصیت کارتونی بودی دوس داشتی کی باشی ؟ چرا ؟
13. بدترین گناهی که تا حالا مرتکب شدی چی بوده ؟
14. اگه یه روز بیای ببینی انجمن و گروه های تلگرامی و وبلاگ بیکر به کل از صحنه روزگار محو شدن واکنشت چیه ؟
15. بعد از شرلوک از کدوم شخصیت توی سریال خوشت میاد ؟
قبل از این که شروع کنی بگم یه زبونم لال برای اون سوالای که لازمه درنظر بگیر
1. فرض کن ازدواج کردی و شوهر و بچه داری ، بعد یه آدم سادیسمی خانوادتو گروگان گرفته و بهت گفته فقط میتونی یکیشونو انتخاب کنی و اون یکی دیگه رو میکشه ، حالا چیکار میکنی ؟ شوهرتو انتخاب میکنی یا بچتو ؟
2. فرض کن پدر مادرتو گروگان گرفتن بهت گفتن باید خواهرتو بکشی وگرنه پدر و مادرت می میرن ، چیکار میکنی ؟
3. فرض کن تو و کسی رو بیشتر از همه تو این دنیا دوس داری تو یه اتاق حبس کردن و یه تفنگم بهت دادن با یه فشنگ بهت گفتن یا باید طرفو بکشی یا خودشون زجرکشش میکنن ، انتخابت چیه ؟
5. فرض کن با خانوادت رفتی سفر و تو پشت فرمون بودی و تصادف میکنید ، حالا دو اتفاق ممکنه بیوفته تو کدوم رو ترجیح میدی ؟
- همه ی اعضای خانوادت بمیرن ولی تو زنده بمونی و آسیب جدی ندیده باشی .
- همه ی اعضای خانوادت جون سالم به در ببرن و فقط تو آسیب جدی ببینی و از گردن به پایین فلج بشی .
4. فرض کن خودت و خانوادت رو تو یه اتاق حبس کردن یه تفنگم با یه فشنگ بهت دادن ، بهت گفتن  اگه یکی رو بکشی بقیتون آزاردید که برید وگرنه همتونو میکشن ، چیکار میکنی ؟ کی رو میکشی ؟
5. فرض کن تو یه جنگل توسط یه گله گرگ محاصر شدی و فقط یه فشنگم تو هفت تیرت مونده ، چیکار میکنی ؟
6. فرض کن تو و عزیزترین شخص تو زندگیت تیر خوردید و کسی که به کمکتون اومده هر بار فقط میتونه یه نفرو باخودش ببره ، میذاری اول اونو ببرن بعد بیان دنبال تو ؟ با فرض بر این که اگه این تصمیم رو بگیری احتمال زنده موندنت به 50 درصد کاهش پیدا میکنه
7. اگه تو سکانس انتخاب بین جان یا مایکرافت تو جای شرلوک بودی چیکار میکردی ؟
8. فرض کن میخوای خودکشی کنی ، با چه روشی این کارو انجام میدی ؟
9. فرض کن میخوای یه نفروبکشی ، چه جوری این کارو میکنی؟
10. اگه یه روز بشنوی بندیکت کامبربچ تو یه تصادف یا هر اتفاق دیگه ای جون خودشو از دست داده واکنشت چیه ؟
11. اگه بتونی تو زمان سفر کنی دوس داری به آینده بری یا گذشته ؟ چرا ؟
12. فرض کن دوتا قرص داریم یکی سفید یکی سیاه ، اگه سیاه رو بخوری میتونی به یه دنیای تخیلی بری و اگه سفید رو بخوری میتونی تبدیل به یه شخصیت تخیلی بشی ( تخیلی منظور شخصیت ها و دنیا های توی فیلم و انیمیشن هاست ) کدوم قزص رو انتخاب می کنی و میخوای کجا یا کی باشه ؟
13. اگه تو پرونده صورتی جای شرلوک بودی حاضر بودی اون قرص رو بخوری ؟
14.اگه بتونی آینده ی خودتو ببینی سعی میکنی تغییرش بدی یا قبولش میکنی ؟
15. اگه بتونی یه ویژگی در خودتو تغییر بدی اون چیه ؟
16. اگه تو یه جزیره با سه نفر از کاربرای انجمن گیر بیوفتی  دوس داری کیا باشن ؟
17. دوتا از کاربرای انجمن که خیلی دوسشون داری رو انتخاب کن ؟
18. خب حالا بین این دو نفر اگه مجبور باشی یکیشونو بکشی کدومشونو میکشی ؟ اگه این کارو نکنی هر دوتاشون می میرن
19. اگه یه روز از خواب پاشی ببینی پسر شدی اولین واکنشت چیه ؟
20. اگه این وضعیت تا یه ماه ادامه داشته باشه تو این مدت چیکار میکنی ؟
21. فرض کن یه شب تو خونه تنها خودتی که متوجه میشی دزد وارد خونت شده ، اولین کاری که میکنی چیه ؟
22. فرضکن تصادف کردی و یه عضو از بدتنو از دست دادی ، ترجیح میدی اون عضو دستت باشه یا پات ؟
23. فرض کن بر اثر یه حادثه بینایت رو از دست بدی ، چیزی که بیشتر از همه حسرت دیدنشو خواهی داشت چیه ؟
24. اگه بهترین دوستت سهوا باعث بشه صدمه ی جبران ناپذیری تو زندیگیت ببینی ، حاضری ببخشیش ؟
25. اگه یه نفر بدترین آسیب رو بهت بزنه میتونی ببخشیش ؟ به نظرت اصلا باید بخشیده بشه ؟
26. اگه سهوا باعث مرگ کسی بشی و هیچ مدرکی هم برای اثبات قتل غیر عمد نداشته باشی حاضزی خودتو به پلیس تحویل بدی ؟ با این که میدونی به احتمال زیاد اعدام میشی ؟
27. اگه نزدیک ترین فرد بهت تو زندگی که خیلیم بهت اعتماد داره مرتکب جرم بزرگی بشه به پلیش لوش میدی ؟
28. اگه یه کیف پول پیدا کنی پر از پول و دولار ، چیکارش میکنی ؟
29. مطمعنی هنوزم پماد سوختگی نمیخوای    ؟
خدایی چه سوالاتی طرح کرده بود 8
1-ماندگارترین نصیحت در ذهنت چی بوده و از کی بوده؟
2-تو اولین برخوردت با یه ادم (چه دختر چه پسر) چه چیزش توجهتو جلب می کنه؟؟
3-موسیقی با صدای بلند دوست داری یا کم ؟
4-منو یه نصیحت می کنی ؟
5-اگه بهت بگن میتونی یکی رو درجهان بکشی کیو میکشی؟
6-تو دوستي تا كجاش هستي؟
7-يكي از شيطنت هاي دوران بچگيتو بگو؟
8-اگه بخوای به من یه گیاه کادو بدی، کدومه؟چیه؟
9-مشوق اصلیت توی زندگی؟
10-اتاقت چه رنگيه ؟
11-بهترین کادو که گرفتی ؟
12-یک نوشته یا شعری که خیلی روت تأثیر بزاره؟
13-کارتونی که خیلی دوست داشتی ؟
14-چه احساسی بهت دست میده ؟
بالای کوه
طلوع آفتاب در جنگل و دشت
غروب خورشید در دریا
لب ساحل روی ماسه ها 
روی صخره ای رو به دریای مواج نشستن 
یه شب بهاری، روی پشت بام دراز کشیدن و به آسمون صاف 
تنهایی در بهشت بودن و به جهنم شلوغ نگاه کردن 
در سن 80 سالگی و دیدن فیلم زندگیت از بچگی تا حالا 
15-یه انتقاد از من بکن ؟

یادی از گمگشته ها...
سوالات آقا مهدیresim
سم الله الرحمن الرحیم و به نستعین
رحم الله من یقرا فاتحه مع الصلوات...
عه ببخشید  resim 
رب اشرح لی صدری و یسرلی امری و احلل عقده من لسانی resim 
۱-اگر یک ساعت تو آسانسور گیر کنی چیکار می‌کنی؟
۲-اگر قرار باشه بین ثروت بی پایان و ۱۰۰۰ سال عمر یکی رو انتخاب کنی کدوم رو انتخاب می‌کنی؟چرا؟
۳-باز انتخاب، ازدواج با یه پسر:
پولدار
رمانتیک
باهوش
خوش تیپ و خوش قیافه
کدوم رو انتخاب می‌کنی و چرا؟
۴-دوست داشتی مثل بتهوون سختی و مشقت زیادی بگشی اما به جاش صدها سال اسمت به عنوان یه نابغه و اسطوره در ذهن مردم باقی بمونه؟
۵-دوست داری ۵ سال تو اوج شهرت و اعتبار و ثروت زندگی کنی اما درست بعد از ۵ سال از دنیا بری؟
۶-دلت می‌خواست قیافه تو قبل از به دنیا اومدنت خودت انتخاب کنی؟ چرا؟
۷-از زندگیت راضی هستی؟ اگر نه تو فکر این هستی که بهترش کنی؟
۸-اکثر اوقات وقتی چیزی پیش میاد خودتو مقصر می‌دونی یا بقیه رو؟ چقدرش درست از آب درمیاد؟
۹-بنده را با رسم شکل شرح دهید(۷ نمره resim) به عبارت دیگر نظرت در مورد من چیه  resim ؟
۱۰-نظرت در مورد آواتارم؟
۱۱-از سوالام راضی بودی؟
۱۲-آتشنشانی خبر کنمresim؟
سر و کله من باز پیدا خواهد شد!
خداحافظی نکن خداحافظی نمی‌کنم، فعلا 
اوه مای گاد 22 چقد سوال

Nilaاز سری سوالات ام ام جان 
. ماشین مورد علاقت چیه ؟ عکسشو بذار ؟موتور مورد علاقم mn4 هیونداست resim
2. به نظرت انسان موجود مفیدیه ؟بلیییی
3. فک میکنی زمین چه جوری نابود میشه ؟نابود نمیشه ولی شاید انسان ها منقرض بشن مث دایناسورا
4. بدترین کابوسی که تاحالا دیدی چی بوده ؟خیلی جالبه ! من و خیلیای دیگه (خودم ازشون پرسیدم ) کابوس افتادن از یه جای بلند رو همراه با یه دلهره ی وحشتناک میبینیم ... خیلیا این کابوسو میبینن
5. باحال ترین خوابی که تا حا لا دیدی رو تعریف کن ؟خواب دیدم با چاقو افتادم به جون فوجی :22 ( شخصیت انیمه ای قهرمانان تنیس )
6. ناجور ترین موقعیتی که توش قرار گرفتی چی بوده  ؟ نمیدونم
7. یه نقاشی بکش ( هر چی خودت دوس داری چشم چشم دو ابرو هم قبوله   ) عکسشو بذار ؟ خواهشا تو دیگه این سوالو مثل بقیه نپیچون  تو پیوسته 21

8. در ازای چی حاضری به اندازه یه شیشه نوشابه روغن کرچک بخوری ؟ هیچی 22
9. اگه یه روز از خواب پاشی ببینی نامرئی شدی اولینواکنشت چیه ؟ ازمایش میکنم ببینم یه وقت توهمی نشده باشم
10. فرض کن ای وضعیت تا یه ماه ادامه داره تو این مدت چیکار میکنی ؟خخخخییلییییی کارا
11. اگه یه قدرت ماورائی داشتی دوس داشتی چی باشه ؟ نیلا پرسیده بود
12. اگه یه شخصیت کارتونی بودی دوس داشتی کی باشی ؟ چرا ؟ خرگوش تو زوتوپیا . پلیس بود
13. بدترین گناهی که تا حالا مرتکب شدی چی بوده ؟این یکیو نمیتونم بگم ولی یکی از گناهای کبیرست
14. اگه یه روز بیای ببینی انجمن و گروه های تلگرامی و وبلاگ بیکر به کل از صحنه روزگار محو شدن واکنشت چیه ؟هیچی 22 من کلا تو این دو قلم نیستم زیاد
15. بعد از شرلوک از کدوم شخصیت توی سریال خوشت میاد ؟جان
قبل از این که شروع کنی بگم یه زبونم لال برای اون سوالای که لازمه درنظر بگیر 
1. فرض کن ازدواج کردی و شوهر و بچه داری ، بعد یه آدم سادیسمی خانوادتو گروگان گرفته و بهت گفته فقط میتونی یکیشونو انتخاب کنی و اون یکی دیگه رو میکشه ، حالا چیکار میکنی ؟ شوهرتو انتخاب میکنی یا بچتو ؟ هیچ کدوم . خودمو میکشم یا ب پلیس خبر میدم
2. فرض کن پدر مادرتو گروگان گرفتن بهت گفتن باید خواهرتو بکشی وگرنه پدر و مادرت می میرن ، چیکار میکنی ؟خواهر ندارم واسه همین بهش میگم کشتمش :21 11
3. فرض کن تو و کسی رو بیشتر از همه تو این دنیا دوس داری تو یه اتاق حبس کردن و یه تفنگم بهت دادن با یه فشنگ بهت گفتن یا باید طرفو بکشی یا خودشون زجرکشش میکنن ، انتخابت چیه ؟گلوله رو تو دیوار خالی میکنم . ترجیح میدم با هم بمیریم
5. فرض کن با خانوادت رفتی سفر و تو پشت فرمون بودی و تصادف میکنید ، حالا دو اتفاق ممکنه بیوفته تو کدوم رو ترجیح میدی ؟
- همه ی اعضای خانوادت بمیرن ولی تو زنده بمونی و آسیب جدی ندیده باشی . این یکی . این واقعیته . مردم معمولا خودخواهن
- همه ی اعضای خانوادت جون سالم به در ببرن و فقط تو آسیب جدی ببینی و از گردن به پایین فلج بشی .
4. فرض کن خودت و خانوادت رو تو یه اتاق حبس کردن یه تفنگم با یه فشنگ بهت دادن ، بهت گفتن  اگه یکی رو بکشی بقیتون آزاردید که برید وگرنه همتونو میکشن ، چیکار میکنی ؟ کی رو میکشی ؟خودمو
5. فرض کن تو یه جنگل توسط یه گله گرگ محاصر شدی و فقط یه فشنگم تو هفت تیرت مونده ، چیکار میکنی ؟ سردستشونو میزنم
6. فرض کن تو و عزیزترین شخص تو زندگیت تیر خوردید و کسی که به کمکتون اومده هر بار فقط میتونه یه نفرو باخودش ببره ، میذاری اول اونو ببرن بعد بیان دنبال تو ؟ با فرض بر این که اگه این تصمیم رو بگیری احتمال زنده موندنت به 50 درصد کاهش پیدا میکنه اره میذارم اونو ببره
7. اگه تو سکانس انتخاب بین جان یا مایکرافت تو جای شرلوک بودی چیکار میکردی ؟ منم به ذهنم رسید شرلوک خودشو بکشه 
8. فرض کن میخوای خودکشی کنی ، با چه روشی این کارو انجام میدی ؟کیسه خودکشی چون بی درده
9. فرض کن میخوای یه نفروبکشی ، چه جوری این کارو میکنی؟پاپوش براش درس میکنم تا اعدامش کنن
10. اگه یه روز بشنوی بندیکت کامبربچ تو یه تصادف یا هر اتفاق دیگه ای جون خودشو از دست داده واکنشت چیه ؟ گریه کردن
11. اگه بتونی تو زمان سفر کنی دوس داری به آینده بری یا گذشته ؟ چرا ؟ گذشته . چون نسبت به بقیه برتری خواهم داشت
12. فرض کن دوتا قرص داریم یکی سفید یکی سیاه ، اگه سیاه رو بخوری میتونی به یه دنیای تخیلی بری و اگه سفید رو بخوری میتونی تبدیل به یه شخصیت تخیلی بشی ( تخیلی منظور شخصیت ها و دنیا های توی فیلم و انیمیشن هاست ) کدوم قزص رو انتخاب می کنی و میخوای کجا یا کی باشه ؟ سیاه . میرم تو شرلوک و ایندشونو بهشون میگم و نمیزارم مری بمیره
13. اگه تو پرونده صورتی جای شرلوک بودی حاضر بودی اون قرص رو بخوری ؟ خیر
14.اگه بتونی آینده ی خودتو ببینی سعی میکنی تغییرش بدی یا قبولش میکنی ؟قبولش میکنم چون اگه کاری بکنم ممکنه اتفاق وحشتناک تری بیوفته
15. اگه بتونی یه ویژگی در خودتو تغییر بدی اون چیه ؟ قدرت انتخابمو افزایش میدم . الان بیش از حد بی تفاوتم
16. اگه تو یه جزیره با سه نفر از کاربرای انجمن گیر بیوفتی  دوس داری کیا باشن ؟ نیلا ، مالی و مهتاب 
17. دوتا از کاربرای انجمن که خیلی دوسشون داری رو انتخاب کن ؟نیلا و مالی
18. خب حالا بین این دو نفر اگه مجبور باشی یکیشونو بکشی کدومشونو میکشی ؟ اگه این کارو نکنی هر دوتاشون می میرن  اگه میدونستم این سوالو میپرسی بالاییو جواب نمیدادم :22 10203040 کردم نیلا در اومد 21
19. اگه یه روز از خواب پاشی ببینی پسر شدی اولین واکنشت چیه ؟ همچنان چک میکنم توهم نزده باشم 21
20. اگه این وضعیت تا یه ماه ادامه داشته باشه تو این مدت چیکار میکنی ؟همچنان خیلللیییی کارا
21. فرض کن یه شب تو خونه تنها خودتی که متوجه میشی دزد وارد خونت شده ، اولین کاری که میکنی چیه ؟ زنگ میزنم پلیس
22. فرضکن تصادف کردی و یه عضو از بدتنو از دست دادی ، ترجیح میدی اون عضو دستت باشه یا پات ؟خدااااا نکنههههه . ولی پام
23. فرض کن بر اثر یه حادثه بینایت رو از دست بدی ، چیزی که بیشتر از همه حسرت دیدنشو خواهی داشت چیه ؟ چهره عزیزانم
24. اگه بهترین دوستت سهوا باعث بشه صدمه ی جبران ناپذیری تو زندیگیت ببینی ، حاضری ببخشیش ؟خیر
25. اگه یه نفر بدترین آسیب رو بهت بزنه میتونی ببخشیش ؟ به نظرت اصلا باید بخشیده بشه ؟خیر
26. اگه سهوا باعث مرگ کسی بشی و هیچ مدرکی هم برای اثبات قتل غیر عمد نداشته باشی حاضزی خودتو به پلیس تحویل بدی ؟ با این که میدونی به احتمال زیاد اعدام میشی ؟خیر
27. اگه نزدیک ترین فرد بهت تو زندگی که خیلیم بهت اعتماد داره مرتکب جرم بزرگی بشه به پلیش لوش میدی ؟اگه قتل باشه اره اگه دزدی یا تصادف باشه نه
28. اگه یه کیف پول پیدا کنی پر از پول و دولار ، چیکارش میکنی ؟ پولاشو خرج مستحقا میکنم
29. مطمعنی هنوزم پماد سوختگی نمیخوای    ؟ چرا میخام 11
خدایی چه سوالاتی طرح کرده بود :21

resim
فایل پیوست این بود ک ارسال نشد

(2017/09/08، 12:57 AM)Molly Hooper نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
1-ماندگارترین نصیحت در ذهنت چی بوده و از کی بوده؟کلا کسی منو نصیحت نمیکنه 22
2-تو اولین برخوردت با یه ادم (چه دختر چه پسر) چه چیزش توجهتو جلب می کنه؟؟ قیافش
3-موسیقی با صدای بلند دوست داری یا کم ؟ بلند در حدی که به گوشام اسیب نزنه . استاندارد
4-منو یه نصیحت می کنی ؟خیر . شما خودت گلی
5-اگه بهت بگن میتونی یکی رو درجهان بکشی کیو میکشی؟یه کلاهبردار
6-تو دوستي تا كجاش هستي؟تا جایی که اونم باشه
7-يكي از شيطنت هاي دوران بچگيتو بگو؟خیلی حال بهم زنن...
8-اگه بخوای به من یه گیاه کادو بدی، کدومه؟چیه؟بهت رز سرخ میدم
9-مشوق اصلیت توی زندگی؟برادرم
10-اتاقت چه رنگيه ؟ندارم
11-بهترین کادو که گرفتی ؟اولین چرخ خیاطی که از بابام کادو گرفتم . اولین بار بود که بهم کادو میداد با این که چرخ خیاطی خیلییی پوکیده ای بود دوسش داشتم
12-یک نوشته یا شعری که خیلی روت تأثیر بزاره؟ من از برای مصلحت در حبس دنیا مانده ام
حبس از کجا من از کجا مال که را دزدیده ام ؟
13-کارتونی که خیلی دوست داشتی ؟ خیلییی کارتونا من زیاد انیمیشن میبینم
14-چه احساسی بهت دست میده ؟
بالای کوه غرور و قدرت و طراوت و ...
طلوع آفتاب در جنگل و دشت صمیمیت 
غروب خورشید در دریا اینکه الان شب میشه و پوکر فیس
لب ساحل روی ماسه ها دوس دارم بپرم تو اب ... شور و شوق
روی صخره ای رو به دریای مواج نشستن هیچی
یه شب بهاری، روی پشت بام دراز کشیدن و به آسمون صاف پیشمونی و نزدیک تر شدن به خدا شایدم غم و یاداوری خاطرات
تنهایی در بهشت بودن و به جهنم شلوغ نگاه کردن گفتن جان جان چنگذه من درست کارممم
در سن 80 سالگی و دیدن فیلم زندگیت از بچگی تا حالا یه حس شیرین
15-یه انتقاد از من بکن ؟هیچ انتقادی ندارم . تو عالی هستی

یادی از گمگشته ها...
سوالات آقا مهدیresim
سم الله الرحمن الرحیم و به نستعین
رحم الله من یقرا فاتحه مع الصلوات...
عه ببخشید  resim 
رب اشرح لی صدری و یسرلی امری و احلل عقده من لسانی resim 
۱-اگر یک ساعت تو آسانسور گیر کنی چیکار می‌کنی؟زنگ میزنم اتشنشانی
۲-اگر قرار باشه بین ثروت بی پایان و ۱۰۰۰ سال عمر یکی رو انتخاب کنی کدوم رو انتخاب می‌کنی؟چرا؟اولی . اخه خیلی پیر میشم از خودم بدم میاد
۳-باز انتخاب، ازدواج با یه پسر:
پولدار
رمانتیک
باهوش 
خوش تیپ و خوش قیافه
کدوم رو انتخاب می‌کنی و چرا؟ باهوش ، این یکیو ترجیح میدم
۴-دوست داشتی مثل بتهوون سختی و مشقت زیادی بگشی اما به جاش صدها سال اسمت به عنوان یه نابغه و اسطوره در ذهن مردم باقی بمونه؟ خیر .
۵-دوست داری ۵ سال تو اوج شهرت و اعتبار و ثروت زندگی کنی اما درست بعد از ۵ سال از دنیا بری؟خیر
۶-دلت می‌خواست قیافه تو قبل از به دنیا اومدنت خودت انتخاب کنی؟ چرا؟بله . چون من از بچگی خودمو یه جور دیگه تصور میکردم و وقتی اولین بار تو اینه نگاه کردم خیلی تو حالم خورد .
۷-از زندگیت راضی هستی؟ اگر نه تو فکر این هستی که بهترش کنی؟بله . خیر
۸-اکثر اوقات وقتی چیزی پیش میاد خودتو مقصر می‌دونی یا بقیه رو؟ چقدرش درست از آب درمیاد؟خودم . خیلیش
۹-بنده را با رسم شکل شرح دهید(۷ نمره resim) به عبارت دیگر نظرت در مورد من چیه  resim ؟ باحال . غایب 22
۱۰-نظرت در مورد آواتارم؟خفن بودی یادت بخیر
۱۱-از سوالام راضی بودی؟ بله
۱۲-آتشنشانی خبر کنمresim؟خیر
سر و کله من باز پیدا خواهد شد!
خداحافظی نکن خداحافظی نمی‌کنم، فعلا 
 سپاس شده توسط Molly Hooper ، Nila ، Mahdy_nvs
با اینکه مهدی و M.M نیستن اما  سوالاتشون همچنان پا برجاست21
  1. بدون اینکه اسم اون فرد توی انجمن رو ذکر کنی بهش یه جمله محبت آمیز بگو
  2. دیشب شام چی خوردی؟
  3. دوست داشتی توی چه شهر یا کشوری به دنیا می اومدی و چرا؟
  4. شکلک های مورد علاقه ت توی انجمن و از کدومشون خوشت نمیاد؟ 
  5. نظرت درباره دکمه «سپاس» چیه؟
[تصویر:  17.3.png]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017/09/08، 02:43 PM)Milad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با اینکه مهدی و M.M نیستن اما  سوالاتشون همچنان پا برجاست21
  1. بدون اینکه اسم اون فرد توی انجمن رو ذکر کنی بهش یه جمله محبت آمیز بگو خیلی گلی
  2. دیشب شام چی خوردی؟ برنج با خورشت بامیه
  3. دوست داشتی توی چه شهر یا کشوری به دنیا می اومدی و چرا؟ لندن چون اونجاها ازادی بیشتری هست
  4. شکلک های مورد علاقه ت توی انجمن و از کدومشون خوشت نمیاد؟  از 11 و کلا ترول ها و خنده و اینا خوشم میاد و از پوکر هم بدم میاد
  5. نظرت درباره دکمه «سپاس» چیه؟ دکمه به دردبخوریه ولی من همیشه یادم میره بزنمش 21
 سپاس شده توسط Milad

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد