سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

ضعف های شرلوک
(2017/09/24، 01:22 AM)Shekufeh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ازاین که تو فیلم میخوان همجنسگرایی را یه چیز عادی نشون بدن خیلی بدم میاد.ازینکه مال هوپر شرلوکا دوست داره و شرلوک بهش توجهی نمیکنه

رابطه شرلوک و جان خیلی دوستانه و صمیمیه ولی اونا رمانتیکش میکنن
Sh-It's okay
J-It's not okay
...SH-No
SH-But it is what it is

resim
پاسخ
 سپاس شده توسط هلنا
(2017/09/24، 01:50 AM)yas2003 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017/09/24، 01:22 AM)Shekufeh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ازاین که تو فیلم میخوان همجنسگرایی را یه چیز عادی نشون بدن خیلی بدم میاد.ازینکه مال هوپر شرلوکا دوست داره و شرلوک بهش توجهی نمیکنه

با یاس موافقم و اینکه بیشتر دارن به طعنه و شوخی میگن بقیه در اشتباه اند و این یه دوستی نه چیز دیگه ای
resim

کلیپ مخصوص جشن دو سالگی انجمن ( با kmplayer ببینید واضحتر است)

http://s9.picofile.com/file/8333611684/tawalod_anjoman_baker.wmv.html
پاسخ
 سپاس شده توسط هلنا ، شرل
(2017/09/24، 01:53 AM)Rend نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017/09/24، 01:50 AM)yas2003 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با یاس موافقم و اینکه بیشتر دارن به طعنه و شوخی میگن بقیه در اشتباه اند و این یه دوستی نه چیز دیگه ای

رابطه ی شرلوک و جان مد نظرم نیست.جاهای مختلف مثل پرونده ی صورتی جان به شرلوک میگه دوست دختر داری؟شرلوک میگه نه.بعد جان میگه دوست پسر؟شرلوک میگهfine...بعدا جان میگه منظوری نداشتم فقط هردوشون خوبن....یا مثلا خانم هادسون همش تاکید میکنه مستاجرای همسایشون یه زوج مرد هستن...اینکه خیلیا شرلوکا دوست دارن وشخصیت شرلوک تاثیر گذاری بالایی داره ،مهمه که چه مفاهیمی را میخوان عادی جلوه بدن.من خودمم شرلوکیم.فقط نقطه ضعف سریالا میگم...
"My LORD, "Thank you very much, I enjoyed my self
Richard.P.Feynman
پاسخ
 سپاس شده توسط هلنا ، آرتا
(2017/09/24، 02:13 AM)Shekufeh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017/09/24، 01:53 AM)Rend نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رابطه ی شرلوک و جان مد نظرم نیست.جاهای مختلف مثل پرونده ی صورتی جان به شرلوک میگه دوست دختر داری؟شرلوک میگه نه.بعد جان میگه دوست پسر؟شرلوک میگهfine...بعدا جان میگه منظوری نداشتم فقط هردوشون خوبن....یا مثلا خانم هادسون همش تاکید میکنه مستاجرای همسایشون یه زوج مرد هستن...اینکه خیلیا شرلوکا دوست دارن وشخصیت شرلوک تاثیر گذاری بالایی داره ،مهمه که چه مفاهیمی را میخوان عادی جلوه بدن.من خودمم شرلوکیم.فقط نقطه ضعف سریالا میگم...
اینکارو میکنن چون از نظر اونا عادیه

با این حال این موضوع توسط جان هی تکذیب میشه. توی قسمت های پرونده صورتی و رسوایی در بلگرویا و نعش کش خالی، جان گفت((I'm not gay)) یا ((I'm not his date)) توی بانکدار کورم وقتی شرلوک جان رو به اون بانکداره به عنوان دوست معرفی کرد؛ بانکدار تعجب کرد و گفت((دوست!!)) جان بلافاصله درستش کرد و گفت((همکار))
این بیشتر نقص طرفداراست. ولی به همین تکذیب جان میتونیم امیدوار باشیم به این که این رابطه یه رابطه دوستی میمونه نه یه رابطه رمانتیک
Sh-It's okay
J-It's not okay
...SH-No
SH-But it is what it is

resim
پاسخ
به نظر من هم قطعا رابطه بین شرلوک و جان دوستی و رفاقته عمیقه..فقط هم دوستی نه چیز دیگه.
اما بنظر منم لازم نبود تو فیلم اینقد حرف رابطه شرلوک و جان و همجنس گرایی و اینا آورده بشه و بهش پرداخته شه.
درسته جان بارها گفت همجنسگرا نیست.اما اصلا همین صحبت های کوتاه.واکنش های کوچیک،مکالمه آیرین و جان باهم و اینکه آیرین اون ها رو زوج خطاب کرد،اون سکانس موریارتی و شرلوک که دختره تو نعش کش خالی داشت حدسش درباره چگونه زنده بودن شرلوک رو میگفت،بنظرم لازم نبودن و یه جورایی سازندگان فیلم خودشون دارن به این دامن میزنن که چنین رابطه ای وجود داشته یا حداقلش شرلوک همجنسگرا بوده.طرفدارها هم اگر تو فیلم کمتر بهش اشاره میشد کمتر چنین برداشتی می کردند.
من خودم به شخصه هرگز چنین فکری نمیکنم چون شرلوک بی بی سی منبع اصلی من برای شناخت شرلوک نبود._هرچند که در این فیلم هم رابطه فقط دوستیه نه چیز دیگه_اما حرف من کار رو ناخودآگاه انسان و ایجاد تردید های کوچیک بصورت غیرمستقیمه.کسی که برای اولین بار با شرلوک تو این فیلم آشنا شده میتونه دلایلی بیاره و خودشو قانع کنه که شرلوک چنین گرایشی داشته.
بنظر منم این کارشون بیشتر از هرچیز دیگه هدفش حمایت و تلاش برای به رسمیت شناخته شدن بیشتر  این نوع گرایش بوده.
بالاخره این روزا حمایت و تلاش زیاد برای عادی سازی این امر زیاد شده.یکی درباره اش انیمه میسازه،یکی مثل رولینگ دامبلدور رو همجنسگرا میکنه،بعید نیست عده ای هم بخوان شخصیت های تاثیرگذار داستانی دیگه رو دارای چنین گرایشی یا حداقل "موافق" با چنین گرایشی نشون بدن.
پاسخ
 سپاس شده توسط گراویتون ، Mr Line ، آرتا
(2017/09/24، 04:00 PM)شرل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به نظر من هم قطعا رابطه بین شرلوک و جان دوستی و رفاقته عمیقه..فقط هم دوستی نه چیز دیگه.
اما بنظر منم لازم نبود تو فیلم اینقد حرف رابطه شرلوک و جان و همجنس گرایی و اینا آورده بشه و بهش پرداخته شه.
درسته جان بارها گفت همجنسگرا نیست.اما اصلا همین صحبت های کوتاه.واکنش های کوچیک،مکالمه آیرین و جان باهم و اینکه آیرین اون ها رو زوج خطاب کرد،اون سکانس موریارتی و شرلوک که دختره تو نعش کش خالی داشت حدسش درباره چگونه زنده بودن شرلوک رو میگفت،بنظرم لازم نبودن و یه جورایی سازندگان فیلم خودشون دارن به این دامن میزنن که چنین رابطه ای وجود داشته یا حداقلش شرلوک همجنسگرا بوده.طرفدارها هم اگر تو فیلم کمتر بهش اشاره میشد کمتر چنین برداشتی می کردند.
من خودم به شخصه هرگز چنین فکری نمیکنم چون شرلوک بی بی سی منبع اصلی من برای شناخت شرلوک نبود._هرچند که در این فیلم هم رابطه فقط دوستیه نه چیز دیگه_اما حرف من کار رو ناخودآگاه انسان و ایجاد تردید های کوچیک بصورت غیرمستقیمه.کسی که برای اولین بار با شرلوک تو این فیلم آشنا شده میتونه دلایلی بیاره و خودشو قانع کنه که شرلوک چنین گرایشی داشته.
بنظر منم این کارشون بیشتر از هرچیز دیگه هدفش حمایت و تلاش برای به رسمیت شناخته شدن بیشتر  این نوع گرایش بوده.
بالاخره این روزا حمایت و تلاش زیاد برای عادی سازی این امر زیاد شده.یکی درباره اش انیمه میسازه،یکی مثل رولینگ دامبلدور رو همجنسگرا میکنه،بعید نیست عده ای هم بخوان شخصیت های تاثیرگذار داستانی دیگه رو دارای چنین گرایشی یا حداقل "موافق" با چنین گرایشی نشون بدن.
چه پر و پیمون اومدی جلو 4
واقعا با حرفات موافقم اما از یه طرفی این رو هم در نظر بگیر که این چیز ها تو جامعه اونها (حداقل تا حدودی) عادی و پذیرفته شده است.
(خودم شخصا اعتقاد دارم همجنسگرایی به هیچ عنوان ذاتی نیست و حتما راه درمانی داره هر چند مدرکی براش ندارم!)
ولی حرفات کاملا درسته و به رابطه جان و شرلوک کاری ندارم کلا با عادی جلوه دادن این جریان چه تو فیلم چه به هر شکل دیگه ش کاملا مخالفم!
[تصویر:  -tee-shirt-la-linea-osvaldo-cavandoli-rouge.jpg]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط شرل
(2017/09/24، 09:28 PM)Mr Line نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017/09/24، 04:00 PM)شرل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چه پر و پیمون اومدی جلو 4
واقعا با حرفات موافقم اما از یه طرفی این رو هم در نظر بگیر که این چیز ها تو جامعه اونها (حداقل تا حدودی) عادی و پذیرفته شده است.
(خودم شخصا اعتقاد دارم همجنسگرایی به هیچ عنوان ذاتی نیست و حتما راه درمانی داره هر چند مدرکی براش ندارم!)
ولی حرفات کاملا درسته و به رابطه جان و شرلوک کاری ندارم کلا با عادی جلوه دادن این جریان چه تو فیلم چه به هر شکل دیگه ش کاملا مخالفم!

جریان johnlock همین رو میرسونه. اگه این کلمه رو شنیده باشین، قطعا میفهمین این کلمه همین معنی ها رو داره
Sh-It's okay
J-It's not okay
...SH-No
SH-But it is what it is

resim
پاسخ
من همه چیو شرلوکو خیلی دوسدارم
نه مشکلی با معتاد بودنش دارم نه هیچی
شایدم باورشوبراتون سخت باشه ولی همجنسگرایی واقعا براشون عادیه،نه مثل ما که حتی کلمش برای خیلیا نا اشناس!
resim
پاسخ
بله خوب دیگه عادی شده.
ولی خب توی همون آمریکا و اروپا هم قدمت زیادی نداره.منظورم اینه این گرایش چیزی نبود که از قدیم الایام تو فرهنگ اروپایی بوده باشه و مدت زمان طولانی مرسوم باشه.
درسته تو یه جایی مثل ژاپن خیلی قدیمی و حتی مرسومه ولی خود اروپایی ها این گرایش رو زشت و بد می دونستن.طبق نظرسنجی که چندسال پیش تو آمریکا انجام شده بود اکثر اونها همجنسگرایی رو ناپسند می دونستند و اینقدر هم متداول نبوده..ولی خب انقدر حمایت و تبلیغ انجام شده که حالا واقعا عادی شده.
22 12 این موضوع خودش تاپیک جداگانه میخواد.بیخیالش اصن.
پاسخ
 سپاس شده توسط Safoura
22 21
حالا واسه گتیس یه کم اون موضوع پیش کشیدن شما دیگه خیلی بلدش نکنید 22 4
resim

کلیپ مخصوص جشن دو سالگی انجمن ( با kmplayer ببینید واضحتر است)

http://s9.picofile.com/file/8333611684/tawalod_anjoman_baker.wmv.html
پاسخ
 سپاس شده توسط شرل

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد