سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

ضعف های شرلوک
ایا شما با نظر من موافقید؟
پاسخ
 سپاس شده توسط هلنا
(2016/08/28، 03:34 PM)شرل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016/08/27، 11:19 AM).:Sherlock:. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016/08/26، 01:11 PM)Shirley نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منم از معتاد بودنش بدم میاد 2
خیلی باحاله معتاد بودنش ! 4

باحال چرا 7

یه مرد معتاد و خفن و باهوش این خونتو به جوش نمیاره ؟ 30
32دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

resim
پاسخ
(2016/09/03، 09:32 PM).:Sherlock:. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016/08/28، 03:34 PM)شرل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016/08/27، 11:19 AM).:Sherlock:. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016/08/26، 01:11 PM)Shirley نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منم از معتاد بودنش بدم میاد 2
خیلی باحاله معتاد بودنش ! 4

باحال چرا 7

یه مرد معتاد و خفن و باهوش این خونتو به جوش نمیاره ؟

30

چرا خون رو که به جوش میاره..
پاسخ
 سپاس شده توسط .:Sherlock:.
یکی از ضعف های شرلوک خود اتکایی بیش ازحدشه که همین باعث سیگاری شدن و معتاد شدنش شده 30
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط شرل ، هلنا
ب نظرم یکی از چیزایی ک شخصیت شرلوک هلمز رو جالب کرده معتاد بودنشه
من امضا بلد نیستم  37 انگشت میزنم  22
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط شرل
از اینکه وقتی از یک کار غیر حرفه ای خوشش میاد میگه تو یک پرونده به دردم خورده
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط شرل ، Am.A
به نظر من شرلوک احساساتش پنهان میکنه و این تاکیدش بر نداشتنش هم جنبه بازدارنده داره تا دیگران فکر سوء استفاده ارش نکنن دو جا بهش اشاره مستقیم میشه 
صحنه استخر در شرلوک مدرن که موریارتی میگه میدونیم که قلب داری و می سوزونمش ! 
 صحنه ای در شرلوک جرمی برت خدا بیامرز که شرلوک به جان میگه آدمها ر بر اساس قیافه نمیشه تحلیل کرد و در مورد بهترین و بدترین آدمهایی کهمیشناسه میگه که بدترینشون زن زیبایی که قاتل و بهترینشون مرد زشت صورتی که کلی کار خیر کرده 
به نظر من اینها نشون میدن که شرلوک احساسات میفهمه و حتی داردشون اما بروز نمیده
resim

کلیپ مخصوص جشن دو سالگی انجمن ( با kmplayer ببینید واضحتر است)

http://s9.picofile.com/file/8333611684/tawalod_anjoman_baker.wmv.html
پاسخ
 سپاس شده توسط شرل ، هلنا ، آرتا
راستشو بخواید اوایل اصلا با این شخصیت نمی‌تونستم ارتباط برقرار کنم چون ۱۸۹ درجه متفاوت از اون چیزی بود که توی کتابها درباره ش خونده بودم. 
تنها سیگار کشیدنش تو کتابها بود و فقط به مصرف یک نوع مخدر(کوکایین) فقط یه بار توی داستانها بهش اشاره شده بود. و همچنین شرلوک هولمز در کتابها در این حد غیرقابل کنترل و غیر قابل تحمل نبود! در ضمن با خانم ها هم مثل اشغال رفتار نمی کرد
[تصویر:  -tee-shirt-la-linea-osvaldo-cavandoli-rouge.jpg]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط شرل
من با هیچیش مشکل ندارم . دقیقا همون شخصیتیه که به نظر من باید واسه شرلوک مدرن باشه
پاسخ
ازاین که تو فیلم میخوان همجنسگرایی را یه چیز عادی نشون بدن خیلی بدم میاد.ازینکه مال هوپر شرلوکا دوست داره و شرلوک بهش توجهی نمیکنه
"My LORD, "Thank you very much, I enjoyed my self
Richard.P.Feynman
پاسخ
 سپاس شده توسط هلنا

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد