سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

ضعف های شرلوک
باسلام 1
لطفا تو این تاپیک یک یا دوتا از مهم ترین رفتارای شرلوک که شما باهاش مخالفین و فکر می کنین از ضعف هاش هست رو بگین..من خودم واقعا از شخصیت شرلوک خوشم میاد و به نظرم خیلی دوست داشتنیه 8  اما خب بهرحال هر آدمی یه ضعف هایی داره ..من خودم بیش از همه احترام نزاشتنش به بقیه رو بد میدونم و البته اینکه به طور کاملا احساسات رو نفی می کنه و از نقاط ضعف میدونه..درحالی که احساسات گاهی واقعا باعث قدرت میشه و از منطق هم بهتر عمل می کنه..بهتره که شرلوک حداقل بگه احساسات برای من مناسب نیست نه اینکه کلا برای هیچکس در هیچ زمانی..و احساس تماما خطا و موجب ضعفه.شما چی فکر می کنید؟
پاسخ
 سپاس شده توسط اشوزدنگهه ، Rend ، هلنا ، Fawtimah ، کارآگاه مرده
سیگار میکشه! معتاده! 22 
واقعا اعصابم خورد میشه اینارو میبینم! ولی کانن دویل اینجوری خلقش کرده!
بقیه ی اخلاقیاتش بی نقصن 4
پاسخ
 سپاس شده توسط Sherlin ، Rend ، هلنا ، Am.A
(2016/08/20، 02:04 AM)Bluebell نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سیگار میکشه! معتاده! 22 
بی نقص؟؟
پاسخ
(2016/08/20، 02:09 AM)شرل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016/08/20، 02:04 AM)Bluebell نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سیگار میکشه! معتاده! 22 

بی نقص؟؟

بیخیال شرل خونتو کثیف نکن همه نقص دارن این دوستمونم منظورش این بود که خودش با بقیه ی خصوصیات شرلوک مشکلی نداره 15

از نیکوتین استفاده میکنه برای بیشتر بیدار موندن و  بهتر فکر کردن 

از نظر من شرلوک تو این سریال یکم مغروره که توی داستانای قدیمی دهه ی  19 اینطور نیست
که این غرور و جامعه ستیزیش با هم رشد کردن
شهر پُرِ از مَرداى عَزَب 
كه رحم نكردن حتى به درياى خزر
////////////
پروانه شده پاره از پيله ، تو بازار هرچى كاره تعطيله

همه وِزِّه ، بِزَن در رو ، پرچم ، نه پایه داره نه ميله
///////////
پُرِ اَشكه حمّامه ما ، دروغ رفت زيرِ عَمّامه‌ها

بَدَل زد معما به ما ، نمیندازیم حتى به فردا نگاه

resim

کمک!
پاسخ
یه کم عجله میکنه به نظرم مثلا تو قسمت بانکدار کور اگه دقت کرده باشین خیلی جلو تر وقتی داشت با اون منشی صحبت میکرد 
منشی میخواست گل سر رو نشونش بده ولی شرلوک هواسش رو پرت کرد و دقت نکرد
32دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

resim
پاسخ
منم از معتاد بودنش بدم میاد 2
پاسخ
 سپاس شده توسط هلنا
من از بی احترامیاش بدم نمیادا... ولی خب چیز منفی ای هستن! 4
با سیگار کشیدنش مشکل ندارم با تزریق مشکل دارم 22  بخصوص تو قسمت ویژه که اور دوز  کرد و چقد مسخره بود 22 22

جز غم که یکدم از دل من دست بر نداشت
دیگر کسی ز حال دل من خبر نداشت!

پارسای تویسرکانی

پاسخ
 سپاس شده توسط هلنا ، Am.A
(2016/08/26، 01:11 PM)Shirley نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی باحاله معتاد بودنش ! 4
32دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

resim
پاسخ
(2016/08/27، 11:19 AM).:Sherlock:. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016/08/26، 01:11 PM)Shirley نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی باحاله معتاد بودنش ! 4

باحال چرا 7
پاسخ
یه چیزه دیگه..درباره شرلوک بی بی سی..
من شرلوک مدرن و فضاش رو دوست دارم واقعا هم فیلم عالی و خوبیه..خیلی هم خوش ساخته..ولی یکی از چیزایی که تو فیلم منو اذیت می کنه یه جاهایی از شخصیت پردازی جانه...جان واتسون توی کتابای ارتور کانن دویل و بقول شرلوک به خانم ها توجه داشت ولی نه اینکه اینطور مدام حواسش به زن ها باشه و با دخترای مختلفی دوست بشه و خلاصه این شکلی ای باشه که تو این سریال نشونش دادن...بنظر من این از نکات منفیه فیلمه..چون این صفت رو تو جان بزرگ کردن.
پاسخ
 سپاس شده توسط Rend ، هلنا

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد