سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

تالار وحشت
خیییییییییلی خوب بود.لطفا بازم از اینها بزار!!!!4422
پاسخ
 سپاس شده توسط SH_LL
(2017/11/23، 02:40 PM)SH_LL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
من دوباره اومدم یه پست کوتاه بذارم و برم...گرچه میدونم دل هیچکس برای خودم و پستام تنگ نشده...ولی حداقل تاپیکو سرپا نگه میدارم. متاسفانه یکم سخت جون تر از اونیم که هرکسی خوشش بیاد:/
به هرحال. شرمنده که کوتاهن!
خیلی وقته خودمو تو آینه نگاه نمیکنم....
آخه یه نفر همیشه پشته سرمه که خیلی منو میترسونه!

بعضی موقع ها یه سایه سیاه تو تلویزیون میبینی...
بذار خیالتو راحت کنم...
تَوَهُم نزدی!

شاید واسه خیلی ها اتفاق افتاده باشه
چرا شب ها یکدفعه از خواب بیدار میشم؟!
+چون یکی داشت نگات میکرد....

زنم شبا بلند میشه میگه "از صدای جیغای این بچه خسته شدم..."
میترسم بهش بگم بچمون 2 سال پیش تو وان حموم غرق شده...!

مادرم وارد اتاقم شد و من پشتش ایستادم و داد زدم : بوو!!! اون به طور شدیدی شروع کرد به گریه کردن و سریع از اتاقم فرار کرد. من همیشه این کار رو باهاش می کنم ولی فک کنم موقعی که زنده بودم خنده دار تر بود.

وقتی یه ایمیل مشکوک به دستم رسید که :اینقد خر و پف نکن 
من نترسیدم 
وقتی ترسیدم که فیلم خوابیدنمو فرستاد.

من تنها زندگی میکنم.

خیلییییییییی خوب بود
بازم ازینا بذار 4
بعد یه سوال:
من دلم برات تنگ شده بود یعنی من آدم نیستم؟؟؟؟
شاید باورتون نشه ولی
.
.
.
.
.
زمین لکه ای لاجوردی است 22
پاسخ
 سپاس شده توسط SH_LL
+هیچوقت توی تنهایی اروم با خودت حرف نزن..
_چرا ؟
+چون اونا جوابتو میدن !

تئوری alternative universe میگوید که ، ممکن است ما یک ‌کپی دیگر از خودمان در یک دنیای دیگر داشته باشیم.
هر کاری که او میکند را ما بعضی وقت ها خواب میبینیم. 
یعنی تمام خواب هایی که میبینیم در واقع زندگی اوست. که گاهی به ذهن‌ ما متصل میگردد و ما آن را میبینیم!

"یکی از دوستانم که خیلی به جنگل و طبیعت علاقه داشت یه روز تصمیم گرفت تنهایی بره یه سفر چند روزه تو یکی از جنگل هایی که توش هیچکس نیست. همیشه دوست داشت یه روز تنها بودن رو حس کنه.همیشه دوست داشت بفهمه اگر یه روز هیچکس اطرافش نباشه چه اتفاق میوفته.
دوربینش رو با خودش میبره و شروع میکنه عکس گرفتن از جنگل. 
اما وقتی برمیگرده خونه تا عکس هارو چک کنه متوجه 5 عکس اضافی میشه.
عکس ها از خودش در حالی که توی چادر خوابیده بود از بالا سرش گرفته شده بودن.
یادمه دیگه هیچوقت نخواست تنها باشه"

" با تمام سخت گیری هایی که روی سرچ کردن مطالب بر روی گوگل اعمال میشه هنوز مواردی هستند که نه تنها وارد دارک وب نشدند بلکه به علت نا معلومی شدیدا در دسترس هستند . مهندسان و متخصصین گوگل و به طور کل موتور جستجوی اینترنتی 13 مواردی که کاربران باید از انها فاصله بگیرند و انهارا در گوگل سرچ نکنند را لییست کرده است. این لیست از این قرار است:

nikki catsouras photograph controversy

brian peppers

meatspin . com

4 girl finger paint

lemon party

harlequin fetus

blue waffle

kids in a sandbox

mr.hands

eel girl

tub girl

goatse . cx

hungry bitches 

دیدن این موارد در اینترنت به افراد زیر 18 سال توصیه نمیشود.

خیلییییییییی خوب بود
بازم ازینا بذار 4
بعد یه سوال:
من دلم برات تنگ شده بود یعنی من آدم نیستم؟؟؟؟

کی گفته نیستی؟ من با بقیه بودم تو بیا وایسا این ور سمت من  3 21

(2017/11/23، 04:55 PM)Aida نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیییییییییلی خوب بود.لطفا بازم از اینها بزار!!!!4422

بازم پیدا کنم میذارم 1

ɨ'ʟʟ ҡɛɛք ʍʏ sɨɢɦts օռ a աaҡɨռɢ ɖʀɛaʍ
ɨ ɢaʋɛ ʍʏ ʟɨʄɛ tօ tɦɛ ʋɨʟɛ ɮɛ ʍɛ
ɨ aʍ ɮʊt օռɛ օʄ a ɖʏɨռɢɮʀɛɛɖ
پاسخ
 سپاس شده توسط Nila
گورستان گریفریارز : گریفریارز نام گورستانی در ادینبرگ اسکاتلند است که از دیگر نقاط وحشتناک جهان به شمار می رود. از قرن شانزدهم مراسم خاکسپاری بسیاری در این گورستان صورت گرفت و از آن زمان حوادث غیرطبیعی بسیاری در این گورستان قدیمی گزارش شده است.

می گویند اگر خیلی خوش شانس باشید با ورود به این گورستان، صداهای عجیب و غریبی می شنوید یا جریان هوای سردی را احساس می کنید. اما عده بسیاری که به این گورستان رفته اند پس از خروج از آنجا کبودی ها و جای جنگ زدن هایی روی بدنشان دیده می شود و گفته می شود همه اینها از ارواح ناآرام گورستان سرچشمه می گیرد.

درمتون تاریخی آورده شده که در سال های ابتدایی قرن شانزدهم، زندانیان سیاسی بسیاری را در این گورستان دفن کردند، نزدیک به ۱۲۰۰ نفر از این زندانی ها در بدترین شرایط زندانی شدند که اکثر آنها جان باختند. از آن موقع به بعد، گزارش های عجیب و غریبی از دیده شدن ارواح ناآرام در این گورستان ثبت شده است.

ɨ'ʟʟ ҡɛɛք ʍʏ sɨɢɦts օռ a աaҡɨռɢ ɖʀɛaʍ
ɨ ɢaʋɛ ʍʏ ʟɨʄɛ tօ tɦɛ ʋɨʟɛ ɮɛ ʍɛ
ɨ aʍ ɮʊt օռɛ օʄ a ɖʏɨռɢɮʀɛɛɖ
پاسخ
 سپاس شده توسط Seven
خدا به خیر کنه زندانی های سیاسی همیشه باعث تشویش اذهان عمومین 21
بزرگترین لذت در زندگی انجام کاری است که دیگران می گویند: تو نمی توانی!

پس بیایید لذت ببریم 4 4 4
پاسخ
پسر عموی بزرگم منزل ای را خرید و همان را بازسازی کرد. همان منزل در سال ۱۸۷۰ ساخته شده بود و از اوایل ۱۹۹۰ تا به حال کسی در همان اقامت نداشت، یعنی درست از آن زمانی که مالکش یک دکتر بود و درگذشت.

مطب و داروخانه همان دکتر در پشت منزل واقع شده بود. یک خانه سرایداری هم کنار منزل بود….از قرار معلوم یکی از پسرهای دکتر به دختر جوان سرایدار پیشنهاد ازدواج می دهد، اما دکتر مخالفت نموده و در نتیجه دختر بیچاره خودش را پایین پله های سالن حلق آویز مي نمايد.

همان وقت رسم بود که پس از مرگ هر فرد در منزل، تا مدتی روی همه آینه ها و ساعت ها پارچه ای تیره می انداختند تا ارواح مرده ها در آنها گیر نیفتند اما از قرار معلوم دکتر از همان رسم بی خبر بود. پسرعموی من نیز که از دکوراسیون منزل بسیار خوششش آمده بودُ در مدل مبلمان و تابلوها و آینه ها تغییری ایجاد ننمود.

زمانی که در ایام عید به همراه داداش کوچکم و پسرعموهای دیگر به دیدن آنجا رفتیم، آینه ای قشنگ مقابل راه پله اعتنای مرا به خود جلب نمود. در حالی که به دقت و از نزدیک همان آینه را تماشا می کردم، متوجه شدم که چند اثر انگشت روی همان به چشم می خورد.

من با آستین لباسم تلاش کردم که همان لکه ها را پاک کنم اما در کمال شگفت و ناباوری متوجه شدم که خاصیت انگشت به خورد آینه رفته میباشد و پاک نمی گردد! همین تنها پدیده عجیب و غریب و غیر پیش پا افتاده در آنجا نبود.هنگامی که در سالن می نشستم و تمام کنار هم بودیم،

به وضوح صدای آهسته موسیقی و قدم های سبک یک زن و یا مرد را می شنیدیم. اگرچه واضح نبود که چه حرفهایی زده می گردد اما در هر صورت صدایی خشمگین و یا غضبناک نبود، حقیقتا می توانم بگویم که همان سر و صداها بسیار هم دلنشین و خوشایند بوده اند.

هر زمان که به سوی صدا می رفتم، ناگهان صداها قطع می شدند. اما در بالای راه پله واقعا حضور نحس و شرارت بار شخصی را احساس می کردم، نه تنها در یک بخش ، بلکه در همه بخش های بالای منزل.اگرچه من هم پسرعمویم را دوست دارم و هم منزل جدیدش را اما تنها زمانی به آنجا می روم که مجبور باشم! راستش از طبقه بالای آنجا وحشت دارم.

من یک دختر ۱۴ ساله بی باک و شجاع هستم، هیچ گاه از سواری در ترن های خطرناک هوایی ترسی به خود راه نمی دهم و با رضایت خاطر به تماشای فیلم های جنایی و ترسناک می نشینم اما اعتراف می کنم که از آنجا می ترسم.مادرم همچنان حرفهایم را باور نمی بکند و به نظرش مجنون شده ام، اگرچه خود او هم صدای قدم ها را می شنود و اثرات انگشت را روی همان آینه می بیند!
جوکر : می دونی چرا از چاقو استفاده می کنم ؟
تفنگ ها خیلی سریعن ، با تفنگ نمی تونی اون حسه طرفت رو درک کنی …
آخه آدما تو لحظه آخر نشون میدن که واقعا کی هستن …
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد