سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

نانسی درو
خب 1 خیلیا کتابای جودی دمدمی رو خوندن 1 منم بعد از خوندن " جودی کاراگاه می شود " کنجکاو شدم که نانسی درو ( اگه یادتون باشه کاراگاه مورد علاقه ی جودی بود ) کیه ؟؟؟ رفتم یکم جستجو کردم و نتیجه مجموعه کتاب های نانسی درو از خانم کارولین کین بود . راستش من کتاب پلکان مخفی که جلد دوم این مجموعه بود رو خوندم و اصلا خوشم نیومد ( البته من اون موقع ها با شرلوک اشنا نشده بودم و اصلا تو فاز کاراگاهی و جنایی و اینا نبودم ( هر چند الانم که فکر میکنم بازم به نظرم جالب نبود 22)) 
من نتونستم جلد اول این مجموعه رو برای دانلود پیدا کنم ولی :4 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 این جلد دومشه . شما بخونید شاید خوشتون اومد :1
پ.ن:اونایی که جودیو خوندن دیگه مطمئنا به معرفی نیاز ندارن جودی خودش به صورت کامل معرفی کرد 1 اما اونایی که جودی دمدمی رو نخوندن : نانسی یه دختر 16 سالست ( درسته ؟؟؟ ) و باهوش که معما حل کردن رو دوس داره ( چه معرفی کردم 22یه حسی بهم میگه نانسی داره فحشم میده ... 21 ) در ضمن اگه فکر میکنید به پای شرلوک میرسه یا حداقل شبیه اونه سخت در اشتباهید ... چون کلا واسه رده سنی کودکان نوجوانانه با این حال بخونید شاید خوشتون اومد 1 سلایق متفاوته 4
4
پاسخ
 سپاس شده توسط Milad ، EndLessCreations ، Nila ، فازی - ری ، safoura
دقیقا من یه بار سه جلد از مجموعه نانسی درو رو گرفتم امتحانی. ب جرات میتونم بگم مزخرف ترین کتابایی بودن که تاحالا خونده م. 
اصلا توصیه نمیکنم مخصوصا که همتون فن شرلوک هستین و انتظارتون از یه کارآگاه خیلی بالاس...
جدا از شخصیت پردازی نه چندان جالبی که داره، متن و داستانش هم پیچیدگی خاص و سبک قشنگی نداره. 
شاید اگر کسی تو پنج سالگی بخونه خوشش بیاد :-|
 Who I am is where I stand. Where I stand is where I fall
پاسخ
(2017/08/30، 05:31 PM)Baudelaires نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دقیقا من یه بار سه جلد از مجموعه نانسی درو رو گرفتم امتحانی. ب جرات میتونم بگم مزخرف ترین کتابایی بودن که تاحالا خونده م. 
اصلا توصیه نمیکنم مخصوصا که همتون قن شرلوک هستین و انتظارتون از یه کارآگاه خیلی بالاس...
ب غیر از شخصیت پردازی نه چندان جالبی که داره، متن و داستانش هم پیچیدگی خاص و سبک قشنگی نداره. 
شاید اگر تو پنج سالگی بخونید خوشتون بیاد :-|
باهاتون بیش از حد موافقم ...
4
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد