سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

داستان اسلندر من
#1
قسمت اول

داستان اسلندرمن در ابتدا یه صورت افسانه بود بعد ها کم کم بحثش جدی شد.
داستان از جایی جدی شد که یک مسابقه ی فتوشاپ برگزار شد که موضوعش این مرد ( اسلندرمن ) بود. توی این مسابقه چندین عکس به طور ناشناس ارسال شده بود که بر فتوشاپ بودن یا نبودنش شک داشتن و پس از مطالعه های بسیار دقیق بر روی عکس ها معلوم شد فتوشاپ نیستند و عکس ها از دور مسابقه حذف شدن…
پس از مسابقه دوباره عکس ها رو مورد بررسی قرار میدن و میفهمن این عکسها نه تنها فتوشاپ نیس بلکه تمام کسانی که در عکس ها حضور داشتند یا گم شدن یا به طرز وحشتناکی کشته و سلاخی شدن….

تصویر بالا یکی از اون عکسهاس و به دلیل قدیمی بود خیلی واضح نیست.

اسلندرمن کیست ؟!
اسلندر تا کون بهترین قتل های جهان را به نام خود کرده اما کی میخواد قربانی ها را بکشد.
و چهره ای محفوض دارد و قدی بلند با یک کت و شلوار مشکی و اندامی لاغر هیچکس تا کنون موفقط به دیدن اسلندر نبوده او تا کنون 100 ملیون قربانی را کشته دو قتل اخر مربوط به جمعی از کودکان و دو خبرنگار بوده است.

دو خبرنگار جوان که برای جمع اوری اطلاعات دست به هرکاری میزنند در جنگل محاکمه شدند سام واکر افسر پلیس قدیمی اف بی ای گزارش داد دو خبرنگار که به دنبال اطلاعات از اسلندر من بودند به دست اسلندر محاکمه شدند این دو خبرنگار با پخش انلان به داخل خانه اریک رفتند و وقتی به اسلندر برخوردند کشته شدند و جنازه های ان ها که با طناب از درخت اویزان شده بود پیدا شد جالب اینجاست که روی لباس دو خبرنگار با خون نوشته شده ساکت باشید”be silent”.
خیلی ها اعتقاد دارند اسلندر روح اریک است و بعضی میگویند او ماسک میزند و بعضی هم به این اعتقادند که او فرستاده زمان است.

چندین دهه پیش اریک جیسون یک خانه بزرگ در وسط جنگل خریداری کرد اریک و همسرش خوشحال بودند تا یک روز که همسر اریک با وحشت از خانه فرار میکند اریک که بسیار به همسر خود علاقه مند بود به دنبال او رفت همسر اریک بعد از فرار از جنگل به یکی از رهگذران اطلاعاتی از شوهرش میدهد و او را یک قاتل روانی خطاب میدهد اما اریک و همسرش و حتی رهگذر فردای ان روز فوت کردند. خانه ای که اریک و لیلی در ان از عشق میگفتن اکنون پر از تار عنکبوت و جنازه شده…

یک افسانه ی المانی وجود دارد ب اسم “مرد قلمی” :
مرد قلمی جزوی از افسانه های کهن آلمان است. مرد قلمی فردی است به عنوان یک قاتل کت و شلوار پوش که صورت وی عاری از هر گونه ارگان است. هدف این قاتل مرموز فقط بچه ها است. وی بر روی مغز آن کودکان کار می کند و آنها را دچار پارانویا (بدبینی) و بی خوابی می کند. بعد از مدتی ، کودکان را به جنگل کشانده و آنها را به فجیع ترین شکل ممکن به قتل می رساند. این دختر بچه 13 ساله وقتی از خونه میره بیرون دیگه هیچ وقت برنمیگرده و جزء گم شده ها بوده تا اینکه بعد از سه ماه به وسیله ی یه دوربین از جنگل فیلم و از خودش عکس میگیره و با پرتاب ان فیلم به داخل جاده این فیلم رو به دست یه بنده خدایی میرسونه و اون فرد پس از دیدن فیلم اون رو داخل یوتیوب میزاره اما بعد از 24 ساعت فیلم از یوتیوب پاک میشه…
چند ماه بعد جنازه ی این دختر بچه در جنگل پیدا میشه که به طرز وحشتناکی به قتل رسیده بود…

در سال ۱۹۷۰ زنی از یک فروشگاه عروسکی پارچه‌ای  با مدل قدیمی خرید تا به عنوان کادوی تولد به دخترش که دانشجوی کالج بود، هدیه کند. دختر این عروسک را بسیار دوست داشته و آن را در آپارتمانی که با دوستانش در آن ساکن بود، نگهداری می‌کرد. اما به زودی اوضاع شروع به پیچیده شدن کرد. دختر و هم اتاقیش متوجه شدند که حوادث عجیبی رخ می‌دهد که در روی دادن تمامی آنها این عروسک نیز دخیل است. عروسک ناگهان گم شده و سر از اتاق دیگر در می‌آورد درحالی که حتی کسی آن را لمس نکرده است. به علاوه گهگاه تکه‌های کوچکی از کاغذ پیدا می‌کردند که گویی کودکی روی آنها نقاشی کشیده بود، کاغذهایی که متعلق به دخترها نبود. آنها حتی یک روز عروسک را در حالی یافتند که روی پاهای پارچه‌ای خود ایستاده بود، امری که امکان‌پذیر به نظر نمی‌رسید. اینجا بود که دخترها دیگر حقیقتاً وحشت زده شده و با یک مدیوم(احضار کننده روح) تماس گرفتند.

مدیوم به آنها گفت که شاید این عروسک توسط روح دختری که به تازگی درآپارتمان آنها فوت کرده، تسخیر شده باشد. در جریان کار این مدیوم دریافت که آنابل این دختران را دوست داشته و می‌خواهد همیشه با آنها باقی بماند. دختران سرانجام این خواسته آنابل را پذیرفتند. اما اوضاع کم کم تغییر کرده و رو به وخامت گذاشت، به ویژه که یک شب یکی از دوستان آنها توسط عروسک مورد حمله قرار گرفته و زخمی شد، به طوری که خراش‌های متعددی روی قفسه سینه او مشاهده می‌شد. اینجا بود که دیگر کاسه‌ی صبر دخترها لبریز شده و با دو محقق عالم ارواح، اِد و لورن وارن (Ed & Lorraine Warren)، تماس گرفتند.
[تصویر:  Untitled.png]
پاسخ
 سپاس شده توسط ^_^ ، Nila ، Mobina.N ، ~~ƧЄƬƛƦЄ~~ ، IDA ، Milad ، risen ، EndLessCreations ، Ice girl ، .Yasaman.
#2
عاااالللللییییییییییییییییییی  113

resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Nila
#3
این زوج با تحقیقات خود دریافتند که این عروسک هیچ زمانی توسط روح یک کودک خردسال تسخیر نشده است، بلکه برعکس توسط یک روح شیطانی اشغال شده که با گفتن دروغ در مورد هویت خود، سعی در نزدیک شدن هر چه بیشتر به دخترها را داشته است. آنها نتیجه گرفتند که او در نهایت می‌خواسته یک یا هر دو دختر را تسخیر کند. دختران وحشت‌زده، آنابل را به وارن‌ها دادند تا آن را در یک قفسه‌ی شیشه‌ای در موزه‌ی شخصی خود در کانکتیکات نگهداری کنند. محفظه شیشه‌ای که روی آن نوشته شده: \"اخطار، آن را باز نکنید\".
تا به امروز آنابل هنوز هم در این ویترین شیشه‌ای نشسته و خدا می‌داند که چه نقشه‌هایی در سر دارد!
[تصویر:  Untitled.png]
پاسخ
 سپاس شده توسط Nila ، !!!!
#4
انابل خیلی قدیمی شده ولی با این حال بازم تنکس 1

resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Nila
#5
دوتا عکس از حاج اسلندر چرا نزاشتی فیض ببریم  4
وای دوره راهنمایی من رفته بودم تو ماجرا این اسلندر من....کابوسم شده بود کلی میترسیدم ازش  22 4 ...الانم حس خوبی ندارم بش اصن  4
I maybe on the side of the angels but don't think for a second that I'm one of them
پاسخ
 سپاس شده توسط Nila
#6
resim
الان که دارم اینو میفرستم احساس میکنم پشت سرمه 22 4 22 22
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط IDA
#7
resim

تو خیلی از عکسای قدیمی و جدید بوده

resim
پاسخ
#8
من که باور نمیکنم22
این متن زیر رو از یه سایت گرفتم.

آیا اسلندرمن واقعی است؟
حقیقت چیز دیگری است!
این متون در بسیاری از سایت ها منتشر گردید و عده زیادی را آشفته کرد.
اما حقیقت این است که این متون مربوط به بخشی از یک سریال دنباله دار می باشد که نویسنده آن را خلق کرده است.
اما عده ای برای جمع کردن لایک و فالوئر به این داستان شاخ و برگ بخشیدند و با فتوشاپ کردن تصاویر خود آن را واقعی جلوه دادند.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
One person's crazyness is
! Another person's reality
پاسخ
 سپاس شده توسط Milad ، EndLessCreations
#9
مجله دانستنیها هم یکبار راجبش نوشته بود22
پ.ن:مراقب عکساتون باشین12
 Esto no es despedida
پاسخ
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد