سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

من در جهنم هستم کمکم کنید!!!
از گروه slipknot 4
پاسخ
 سپاس شده توسط risen
اقا من نمیدونم هرکی بلک گوش کنه پست رو میبندم   24

(2017/08/30، 12:16 AM)miss.Rahimi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اهنگ killpop هم بلک متاله عایا ؟

اره هوی متاله..خیلی حال میکنم باش  4
اینجانب هوی متال را توصیه مینمایم  4
I maybe on the side of the angels but don't think for a second that I'm one of them
پاسخ
بازم میگم بلک متال گوش ندین:^| 
مرسی اه
resim
پاسخ
(2017/08/29، 08:49 PM)شرل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
19 صفورا گوش نده 22 با روح و روانم بازی شد 22
کسی تو این انجمن هست طرفدار بلک متال باشه؟ 22 خیلی وحشتناک بود:/
13 13 13
کی گف متال؟؟؟
بیا من بهت آهنگ بدم بری برنگردی 4
close your eyes 
clear your heart
let it go
پاسخ
 سپاس شده توسط Baudelaires
(2017/08/30، 02:06 PM)ms watson نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017/08/29، 08:49 PM)شرل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
19 صفورا گوش نده 22 با روح و روانم بازی شد 22
کسی تو این انجمن هست طرفدار بلک متال باشه؟ 22 خیلی وحشتناک بود:/
13 13 13
کی گف متال؟؟؟
بیا من بهت آهنگ بدم بری برنگردی 4
[quote pid='18698' dateline='1504082195']

12  نه دستت درد نکنه.یه بار گوش دادم کافی بود 12
[/quote]
پاسخ
سبک شون خیلی بانمکه22
ولی خب برای خنده خوبه آهنگاشون224
پاسخ
(2017/08/30، 01:05 AM)miss.Rahimi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از گروه slipknot 4

این گروهه خییییییییییییلللللللللللیییییییییییی خوبهههههههههههههههههههههههههههههههه 8“ψ(`∇´)ψ

ɨ'ʟʟ ҡɛɛք ʍʏ sɨɢɦts օռ a աaҡɨռɢ ɖʀɛaʍ
ɨ ɢaʋɛ ʍʏ ʟɨʄɛ tօ tɦɛ ʋɨʟɛ ɮɛ ʍɛ
ɨ aʍ ɮʊt օռɛ օʄ a ɖʏɨռɢɮʀɛɛɖ
پاسخ
(2017/08/31، 10:56 AM)SH_LL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017/08/30، 01:05 AM)miss.Rahimi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از گروه slipknot 4

این گروهه خییییییییییییلللللللللللیییییییییییی خوبهههههههههههههههههههههههههههههههه 8“ψ(`∇´)ψ

من زیاد ازشون خوشم نمیاد فقط آهنگ killpop رو دوست دارم 1 ولی درکل گروه باحالین :436:
پاسخ
مرسی از دوستان کلن موضوع تایپکو عوض کردین :^|
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Safoura ، Aida
دل تو دلم نیس داره دانلود میشه 4 4 4 4 4 4
من نهنگ آبی رو گوش دادم مطمئنم بدتر از اون وجود نداره.
اون آهنگی که قبل خودکشی باید گوش بدی
پ.ن:عاقا سوع تفاهم نشه ها من نهنگ آبی بازی نمی کنم !!!!!!!!!!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد