سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

من در جهنم هستم کمکم کنید!!!
12 من هیچوقت بلک متال گوش نداده بودم..الان با حرفای شما ترغیب شدم دانلود کردم که گوش بدم 4
risen بلایی سرم بیاد با توئه 12
پاسخ
 سپاس شده توسط risen
(2017/08/29، 08:29 PM)شرل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
12 من هیچوقت بلک متال گوش نداده بودم..الان با حرفای شما ترغیب شدم دانلود کردم که گوش بدم 4
risen بلایی سرم بیاد با توئه 12

دقیقا منم 22 4
پاسخ
19 صفورا گوش نده 22 با روح و روانم بازی شد 22
کسی تو این انجمن هست طرفدار بلک متال باشه؟ 22 خیلی وحشتناک بود:/
پاسخ
(2017/08/29، 08:49 PM)شرل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
19 صفورا گوش نده 22 با روح و روانم بازی شد 22
کسی تو این انجمن هست طرفدار بلک متال باشه؟ 22 خیلی وحشتناک بود:/

عه!میخوام شب گوش بدم 4
پاسخ
باو بلک متال گوش ندین22 
چیز جالبی نیس:~|
resim
پاسخ
(2017/08/29، 09:13 PM)~~ƧЄƬƛƦЄ~~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باو بلک متال گوش ندین22 

پیدا نکردم2
شرل لینکشو بده 4
پاسخ
(2017/08/29، 09:35 PM)safoura نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017/08/29، 09:13 PM)~~ƧЄƬƛƦЄ~~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باو بلک متال گوش ندین22 

پیدا نکردم2
شرل لینکشو بده 4
خداوند مرا ببخشد..تو ای. صفحه چندین و چندتا هست12

(2017/08/29، 10:09 PM)شرل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017/08/29، 09:35 PM)safoura نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باو بلک متال گوش ندین22 

پیدا نکردم2
شرل لینکشو بده 4
خداوند مرا ببخشد..تو این صفحه چندین و چندتا هست12

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
وااااااااااییی2122
این بلک متال چرا اینطوریه242122
پاسخ
اهنگ killpop هم بلک متاله عایا ؟
پاسخ
ایول دختر 113
این مطلبا رو از کجا میاری 22 21
_چرا کشتیش؟
+خیلی حرف می زد.
_یعنی چی؟ بیشتر توضیح بده...
+خیلی حرف میزنی
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد