سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

من در جهنم هستم کمکم کنید!!!
خب سلام سلامـــ 4 
من اومدم با یه پست ترسناک دیگه 22 19 
خب بنظرم این پست خیلی جذاب تر از تابلو نقاشیهای نفرین شدس 22  
تو تایپک بعدیم راجبش میزارم -_-

1. داستان این عکس وحشتناک و پر از خون از این قرار است که چندین سال پیش فردی که داخل عکس میبینید در یک تیمارستان بستری و تحت مراقبت های ویژه بوده. نام او و نم تیمارستانی که او در آن بود هیچوقت پخش نشد. بعد از چندین سال زندگی در تیمارستان دکتر او تشخیص داد که او هیچ مشکلی ندارد و از لحاظ روانی کاملا مداوا شده و میتواند به آغوش باز جامعه بازگردد.

resim

زمانی که او مرخص شد و به خانه بازگشت دوباره زندگی آنورمال قبلی خود را ادامه داد. پس از گذشت ۲ الی ۳ روز همسایه ها میدیدند که صدای جیغ و داد های غیرعادی از خانه او می آید. بیشتر اوقات صدای موزیک های شیطانی که گوش میداد از خانه بیرون میرفت و همسایگانش را اذیت میکرد.

زمانی که تمامی همسایه ها گزارش او را به پلیس دادند گارد امنیتی به سرعت وارد ماجرا شد و وقتی که با شکستن درب خانه اش داخل شدند با این صحنه روبرو شدند. او که تقریبا داشت با بدنه سوخته و پر از خون آخرین نفس های عمرش را میکشید با خون بر روی دیوار نوشته بود I am in hell help me به معنای من در جهنم هستم کمکم کنید.

او سریعا به بیمارستان منتقل شد اما به خاطر خون زیادی که ازش رفته بود قبل از رسیدن به بیمارستان جان باخت. مامورین وقتی خانه او را مورد بررسی قرار دادند شاهد نوشته های شیطانی در جای جای خانه بودند. دکتری که این فرد را به عنوان بهبود روانی از تیمارستان مرخص کرده بوده به خاطر تشخیص اشتباه جریمه سنگینی شد.

resim

resim

عکس بالارو  میدوست 22 21

خب چندروز دیگه صندلی داغ نوبت منه:/ 
دیگه حواستون باشه چه سوالایی میپرسین....
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Aida ، Milad ، شرل ، Am.A ، SH.B.N ، EndLessCreations ، M1F9 ، Safoura ، risen ، فازی - ری ، mina.a.s ، کارآگاه مرده ، Ice girl
یاخدا
این چیچی بود
انگار پوستش کنده شده بود
خیلی چندش بود نمیبخشمت
شاید باورتون نشه ولی
.
.
.
.
.
زمین لکه ای لاجوردی است 22
پاسخ
(2017/08/27، 10:29 PM)SH.B.N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یاخدا
این چیچی بود
انگار پوستش کنده شده بود
خیلی چندش بود نمیبخشمت
انگار که نه واقعن پوستش کنده شده 4  
نهههه ببخش منو 22
resim
پاسخ
با توجه به خونی که رو زمینه و نوع نورپردازی و شمایل کلی که از ماهیچه ها نشون داده شده
با اطمینان می گم عکس ساختگیه. 4 21  
اگه منبعش و بگید ممنون میشم.
میدونی اگه از خانوادم نبودی مجبور بودم بدم بچه ها دخلتو بیارن! 
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Nila ، .Yasaman.
(2017/08/28، 01:14 PM)Parsa.SH نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با توجه به خونی که رو زمینه و نوع نورپردازی و شمایل کلی که از ماهیچه ها نشون داده شده
منم موافقم عکس اولیه به نظرم ساختگیه .
پاسخ
چند درصد واقعیت داره؟22
ولی به هر حال خیلی جذاب بود24
میشه بهش واقعا مدال طلای صبر و استقامت در برابر سوختگی رو داد22
ولی خداییش میشد ازش به عنوان مدل برای تدریس اناتومی ماهیچه های بدن ب خوبی استفاده کرد22
پ.ن:تاپیک هاتو ادامه بده4
ممنون
پاسخ
 سپاس شده توسط ~~ƧЄƬƛƦЄ~~
(2017/08/28، 01:14 PM)Parsa.SH نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ای بابا فهمیدین که 24
resim
پاسخ
(2017/08/27، 05:37 PM)~~ƧЄƬƛƦЄ~~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب سلام سلامـــ 4 
من اومدم با یه پست ترسناک دیگه 22 19 
خب بنظرم این پست خیلی جذاب تر از تابلو نقاشیهای نفرین شدس 22  
تو تایپک بعدیم راجبش میزارم -_-

1. داستان این عکس وحشتناک و پر از خون از این قرار است که چندین سال پیش فردی که داخل عکس میبینید در یک تیمارستان بستری و تحت مراقبت های ویژه بوده. نام او و نم تیمارستانی که او در آن بود هیچوقت پخش نشد. بعد از چندین سال زندگی در تیمارستان دکتر او تشخیص داد که او هیچ مشکلی ندارد و از لحاظ روانی کاملا مداوا شده و میتواند به آغوش باز جامعه بازگردد.

resim

زمانی که او مرخص شد و به خانه بازگشت دوباره زندگی آنورمال قبلی خود را ادامه داد. پس از گذشت ۲ الی ۳ روز همسایه ها میدیدند که صدای جیغ و داد های غیرعادی از خانه او می آید. بیشتر اوقات صدای موزیک های شیطانی که گوش میداد از خانه بیرون میرفت و همسایگانش را اذیت میکرد.

زمانی که تمامی همسایه ها گزارش او را به پلیس دادند گارد امنیتی به سرعت وارد ماجرا شد و وقتی که با شکستن درب خانه اش داخل شدند با این صحنه روبرو شدند. او که تقریبا داشت با بدنه سوخته و پر از خون آخرین نفس های عمرش را میکشید با خون بر روی دیوار نوشته بود I am in hell help me به معنای من در جهنم هستم کمکم کنید.

او سریعا به بیمارستان منتقل شد اما به خاطر خون زیادی که ازش رفته بود قبل از رسیدن به بیمارستان جان باخت. مامورین وقتی خانه او را مورد بررسی قرار دادند شاهد نوشته های شیطانی در جای جای خانه بودند. دکتری که این فرد را به عنوان بهبود روانی از تیمارستان مرخص کرده بوده به خاطر تشخیص اشتباه جریمه سنگینی شد.

resim

resim

عکس بالارو  میدوست 22 21

خب چندروز دیگه صندلی داغ نوبت منه:/ 
دیگه حواستون باشه چه سوالایی میپرسین....

منم میدوستم 18
عالی بود 13
پاسخ
عجب پستی بود  4
نتیجه گیری : جون مادرتون Black Metal گوش ندین  4 22
I maybe on the side of the angels but don't think for a second that I'm one of them
پاسخ
 سپاس شده توسط Safoura ، ~~ƧЄƬƛƦЄ~~
(2017/08/29، 04:36 PM)risen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عجب پستی بود  4
نتیجه گیری : جون مادرتون Black Metal گوش ندین  4 22

باو من بت بلک متال میدم یه ماه گیر کنی روش 
آدمی ک تعادل روانی یا ظرفیت این نوع موزیکو نداره خب نباید بش اجازه داد سمت اینا بره. ولی اگه سالم باشی بعضیاشون خیلی خوبن  21
 Who I am is where I stand. Where I stand is where I fall
Download this: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد