سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

شرح حال خانم هادسون(آپدیت 1)
Thumbs Up 
سلام کاربران عزیز و گرانقدر انجمن بیکر

شرح حال خانم هادسون

آپدیت 1

امروز قرار است شخصیت خانم هادسون را بررسی کنیم
نکته : هیچگاه یک خانم را دست کم نگیرید  16

خوب از اونجایی که همه ما (99 درصد) تازه توی فصل 4 فهمیدیم خانم هادسون پولش از پارو بالا میره بهتره احتمالات رو در نظر بگیریم

ابتدا شواهد پولدار بودن خانم هادسون رو بررسی میکنیم
[تصویر:  Untitled.jpg]

1 : بنظرم این شیئی که روی لباس خانم هادسون هست کریستال باشه و این مقدار کریسال با این ابعاد خیلی خیلی گرونه 
2: الان ما به جز مالی . شرلوک . خانم هادسون و لستراد 1 نفر دیگه رو هم در تصویر میبینیم البته این شاید ربطی به موضوع ما 
نداشته باشه ولی یه مقدار مشکوک هستش (شاید هم اقوامشون باشن) . (به هر حال نظرتون رو میتونید درباره اونها هم بگید)

خوب این هم از ماشین گرون قیمت که مطمئنن همتون متوجهش شدید

نکته : البته ممکنه شواهد دیگه ای هم باشه که اگه هست خودتون میتونید در این پست قرارش بدید

اعترافات  32

1 : خانم هادسون گفته که این پول ها از شوهرش بهش رسیده (شوهرش یه تبهکار بود)

2 : خانم هادسون گفته شرلوک بهش کمک کرده تا شوهرش رو توی دادگاه محکوم به اعدام کنن

3 : خانم هادسون و شوهرش خیلی به هم علاقه داشتن

سوالات  7

1: چرا خانم هادسون با اینکه اینقدر پولداره خیلی ساده و توی یه آپارتمان معمولی زندگی میکنه؟

2: چرا خانم هادسون شرلوک رو به عنوان مستاجر طبقه بالا انتخاب کرده؟
(خانم هادسون پول زیادی داره بنابراین میتونست به عنوان هدیه* یه خونه برای شرلوک بخره)
(هدیه : هدیه کمک کردن برای محکوم کردن شوهر خانم هادسون به اعدام)

3: چرا خانم هادسون تصمیم گرفته شوهرش رو توی دام بندازه و از شرش راحت شه؟

4: آیا خانم هادسون آدم خسیسیه؟

5: خانم هادسون چه نقشه ای در ذهن داره؟

6: آیا خانم هادسون از گروهی خاصی حمایت میکنه؟

احتمالات  15

1: خانم هادسون ادم زیرکیه یا زیاد از تجملات خوشش نمیاد

2: ممکنه خانم هادسون برای شرلوک نقشه هایی داشته باشه و یا بخواد از شرلوک برای رسیدن به اهدافش استفاده کنه 

3: شاید اون هم مثل عروس نفرت انگیز (قسمت ویژه) شده و میخواد از شوهر های بد انتقام بگیره

4: بنظر میرسه آدم خسیسی نیست ولی میتونیم بگیم پولش رو الکی خرج نمیکنه یا شاید هم خیلی چیزهای دیگه

5: من احتمال میدم خانم هادسون داره از گروه خاصی از زنان حمایت میکنه (حمایت مالی ) و یا ممکنه سر گروهشون باشه

و این گروه برای نابود کردن افراد خاصی تلاش میکنن

6: بله

نکته های بی ربط با موضوع (شاید هم ربط داشته باشه)

1: خانم هادسون گروهی رو تشکیل داده که مری و مالی هوپر نیز در این گروه هستن 

2: مرگ مری کاملا ساختگی بوده و این مرگ توسط گروه خانم هادسون طراحی شده بوده

3: کسایی که با جان ملاقات کردن (دختر داخل اتوبوس و مشاور و اون زنی که با شرلوک ملاقات کرد) یک نفر نبودن بلکه چند نفر بودن که
عضو گروه خانم هادسون هستن

4:الان یه سوال وجود داره اینکه آیا شرلوک خاطرات گذشته اش رو از حافظش پاک کرده ؟ یا فراموشی گرفته؟

اگر فراموشی گرفته باشه مثلا سرش به جایی خورده باشه و بعضی چیز ها رو فراموش کرده باشه احتمال اینکه

حافظش دوباره برگرده هست و میشه گفت یوروس واقعا خواهرشه و خواهر یا برادر دیگه ای نداره

ولی اگر خودش حافظش رو پاک کرده : میشه گفت ممکنه مایکرافت داره سعی میکنه یه گذشته دیگه رو براش 

درست کنه پس زیاد نمیشه مطمئن بود یوروس واقعا خواهرشه و یا خواهر و برادر دیگه ای داره یا نه 

5: مایکرافت آدم پنهان کاری هستش . نمیدونم چرا ولی مایکرافت خیلی چیز ها رو از شرلوک پنهان میکنه 

شاید میخواد اینجوری از شرلوک محافظت کنه و نقش یه برادر خوب رو بازی کنه

6: روابط مایکرافت و خانم هادسون زیاد خوب نیست . این ممکنه خودش یه موضوع مهم باشه

منتظر آپدیت های بعدی باشید .....  4

راستی شما نیز میتونید نظرات خودتون رو بگید و به سوالات از نگاه خودتون پاسخ بدید

نکته: همه باید به نظر یکدیگر احترام بگذارند پس لطفا نگید فلان نظر اشتباهه یا غیره ...

اعتبار و سپاس هم فراموش نشه ( اگر واقعا از این مطلب خوشتون اومد اینکار رو بکنید)

مخلص همتون Nap هستم  37
Fire = Alone 
پاسخ
 سپاس شده توسط Molly Hooper ، جیمز موریارتی ، Safoura ، Milad ، Aida ، Nila ، E23 ، SH.B.N ، فازی - ری ، joker ، اشوزدنگهه ، جین مارپل ، Mobina ، Mahdy_nvs ، Zahra_sherlolly ، Warrior
سوالات  7

1: چرا خانم هادسون با اینکه اینقدر پولداره خیلی ساده و توی یه آپارتمان معمولی زندگی میکنه؟ ب نظر من خانم هادسون از اون خانومای تجملاتی نیس در عوض دقیقا مثل دخترای 19 ساله رفتار میکنه 21 ( یاد سکانسی بیافتید ک خانم هادسون داشت با هدفون اهنگ گوش میکرد و جارو میکرد 21 )

2: چرا خانم هادسون شرلوک رو به عنوان مستاجر طبقه بالا انتخاب کرده؟ توی سوال " ایا خانم هادسون خسیسه " می تونید جواب رو بیابید 4
(خانم هادسون پول زیادی داره بنابراین میتونست به عنوان هدیه* یه خونه برای شرلوک بخره)

3: چرا خانم هادسون تصمیم گرفته شوهرش رو توی دام بندازه و از شرش راحت شه؟ یه حس غریبی بهم میگه چون دنبال پولش بوده 21

4: آیا خانم هادسون آدم خسیسیه؟ بله ، کمی تا قسمتی

5: خانم هادسون چه نقشه ای در ذهن داره؟ هیچ نقشه ای 22

6: آیا خانم هادسون از گروهی خاصی حمایت میکنه؟ به نظر من بله ( یه چیزی تو مایه های کلوب ها و اینا ...) نه که حمایت ولی عضو چرا و فکر نمی کنم به شرلوک اینا هم ربطی داشته باشه 1

و دقیقا کدوم گروه ؟ 22

مالی و مری منظورمه . این نکته از کجا اومده ؟
پاسخ
عجب تاپیکی!!!
خلاقیت:۲۰
Sh-It's okay
J-It's not okay
...SH-No
SH-But it is what it is

resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Nap
متشکرم از نظراتتون  1

توجه داشته باشید  16

شما نیز میتونید نکته ها و احتمالاتی که از نظر خودتون مهم هستن رو توی این پست بگید تا بقیه هم بتونن اونها رو بررسی کنند
و به یه جمع بندی کلی  درباره خانم هادسون و موضوعات و شخصیت های دیگر سریال برسن   3

خبر خوب اینکه 

بزودی آپدیت 2 رو نیز منتشر میکنیم (آپدیت 2 در واقع قسمت پایانی شرح حال خانم هادسون هستش)

بزودی برای شخصیت های دیگر سریال هم همچین مطالبی خواهم گذاشت البته به شرط استقبال شما   4
Fire = Alone 
پاسخ
 سپاس شده توسط Mahdy_nvs
(2017/08/25، 08:02 PM)Nap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
متشکرم از نظراتتون  1

توجه داشته باشید  16

شما نیز میتونید نکته ها و احتمالاتی که از نظر خودتون مهم هستن رو توی این پست بگید تا بقیه هم بتونن اونها رو بررسی کنند
و به یه جمع بندی کلی  درباره خانم هادسون و موضوعات و شخصیت های دیگر سریال برسن   3

خبر خوب اینکه 

بزودی آپدیت 2 رو نیز منتشر میکنیم (آپدیت 2 در واقع قسمت پایانی شرح حال خانم هادسون هستش)

بزودی برای شخصیت های دیگر سریال هم همچین مطالبی خواهم گذاشت البته به شرط استقبال شما   4

از شخصیت اول شرلوک شروع کن تا شخصیت دوم جان و تا آخر تاپیک جالبیه
Sh-It's okay
J-It's not okay
...SH-No
SH-But it is what it is

resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Nap
(2017/08/25، 08:49 PM)yas2003 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017/08/25، 08:02 PM)Nap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
متشکرم از نظراتتون  1

توجه داشته باشید  16

خبر خوب اینکه 

از شخصیت اول شرلوک شروع کن تا شخصیت دوم جان و تا آخر تاپیک جالبیه

بله خیلی جالب و جذاب خواهد شد و کسانی که تازه دارن سریال شرلوک رو میبینن و از فصل 1 شروع کردن میتونن اطلاعات کافی رو اینجا کسب کنن 
Fire = Alone 
پاسخ
 سپاس شده توسط Nila
فکر کنم یه چند ماه دیگه خبری از شرلوک نشه اینجا اثبات میکنن بازیگر نقش اندرسون دایی مستربندیکت خودمون تو سایت  22 21
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Nap ، Aida ، فازی - ری
(2017/08/25، 06:16 PM)miss.Rahimi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سوالات  7

1: چرا خانم هادسون با اینکه اینقدر پولداره خیلی ساده و توی یه آپارتمان معمولی زندگی میکنه؟ ب نظر من خانم هادسون از اون خانومای تجملاتی نیس در عوض دقیقا مثل دخترای 19 ساله رفتار میکنه 21 ( یاد سکانسی بیافتید ک خانم هادسون داشت با هدفون اهنگ گوش میکرد و جارو میکرد 21 )

2: چرا خانم هادسون شرلوک رو به عنوان مستاجر طبقه بالا انتخاب کرده؟ توی سوال " ایا خانم هادسون خسیسه " می تونید جواب رو بیابید 4

3: چرا خانم هادسون تصمیم گرفته شوهرش رو توی دام بندازه و از شرش راحت شه؟ یه حس غریبی بهم میگه چون دنبال پولش بوده 21

4: آیا خانم هادسون آدم خسیسیه؟ بله ، کمی تا قسمتی

5: خانم هادسون چه نقشه ای در ذهن داره؟ هیچ نقشه ای 22

6: آیا خانم هادسون از گروهی خاصی حمایت میکنه؟ به نظر من بله ( یه چیزی تو مایه های کلوب ها و اینا ...) نه که حمایت ولی عضو چرا و فکر نمی کنم به شرلوک اینا هم ربطی داشته باشه 1

و دقیقا کدوم گروه ؟ 22

مالی و مری منظورمه . این نکته از کجا اومده ؟

ببینید من احتمال میدم که در سریال شرلوک یه گروه مخفی زنان (یا یه همچین چیزی)نیز وجود داره که برای رسیدن به اهدافی تلاش میکنن

این رو من برگرفته از عروس نفرت انگیز (قسمت ویژه) گفتم . در قسمت ویژه مری گروه مخفی رو پیدا میکنه و شرلوک و جان رو از این 

ماجرا با خبر میکنه . پس میشه احتمال داد که واقعا یه گروه مخفی وجود داره که ممکنه اون ها رو در فصل های بعد ببینیم  22
Fire = Alone 
پاسخ
این طوری من موفات و گتیس رو دار میزنم 22
پاسخ
 سپاس شده توسط Nap
یوهاها

جالب بید ( اون یوهاها یه چیزی تو مایه هایه سلامه زیاد بهش توجه نکنین)
دیگه اینکه استقبال
بعدشم منم از همون اول یه حس مرموزی بهش داشتم
احساس میکنم دس پرورده موریارتیه

چون یه زن که دنبال کشتن شوهرش بوده که پولشو بگیره ( حداقل من اینطور فکر میکنم) نباید انقد یه طورایی خنگ و ساده باشه؟
شاید باورتون نشه ولی
.
.
.
.
.
زمین لکه ای لاجوردی است 22
پاسخ
 سپاس شده توسط Mahdy_nvs

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد