سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام رو میبینی یعنی هنوز تو انجمن بیکر ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کردی، وارد شو.
جهت حمایت از انجمن
کلیک کنید
logo

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسي کنيد ، چرا نام نويسي ؟

بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
شرکت در نظر سنجي کاربر برتر ماه با جوايز ويژه

خرید وسایل شرلوکی >.<
(2017/08/25، 06:12 PM)Molly Hooper نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صفورا چرا با روح و روان من این کارو می کنی2
به نظر خیلی زشته به مامانم بگم کادو تولد برام از اینا بخره؟!2124

نه اتفاقا خیلی کار خوبیه2122
پاسخ
عاقا اصلا از مدیر بخوایم که به عنوان جایزه تاپیک استنتاج ازین پیکسلا بفرستع :21
پ.ن:محروم نشم صلواااات
پاسخ
 سپاس شده توسط تینا ، Safoura
(2017/08/25، 06:12 PM)Molly Hooper نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شاید باورت نشه ولی من از هر ترقندی استقاده کردم راضی نشد22 میگه مسخرس 13 20
ولی تولد خیلی خوبه 4
پاسخ

نه بابا زشت چیه کادو میخوای دیه
 من نقشه کشیدم به هرکدوم از کسایی که میخوام تولدم بیان بگم ازینا برام بیارن
شاید باورتون نشه ولی
.
.
.
.
.
زمین لکه ای لاجوردی است 22
پاسخ
 سپاس شده توسط Safoura
(2017/08/25، 07:05 PM)miss.Rahimi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فکر خیلی خوبیه 21 41 21
_چرا کشتیش؟
+خیلی حرف می زد.
_یعنی چی؟ بیشتر توضیح بده...
+خیلی حرف میزنی
پاسخ
وای خیلی خوبه 8
بزن باران که من هم ابری ام امشب

پاسخ
 سپاس شده توسط Safoura
(2017/08/25، 07:05 PM)miss.Rahimi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
موااااااااااافقم 4
البته اگه کسی استنتاج کنه 22
(2017/08/26، 03:23 AM)SH.B.N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه بابا زشت چیه کادو میخوای دیه
 من نقشه کشیدم به هرکدوم از کسایی که میخوام تولدم بیان بگم ازینا برام بیارن

21 21 21 عالی
(2017/08/26، 07:04 PM)sara 1719 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وای خیلی خوبه 8

8 8
پاسخ
بچه ها سه تا سایت پیدا کردم برا خرید وسایل شرلوکی 4 
این اولیش
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این دومیش
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینم سومیش

فقط چرا تو ایران از این چیزا نیس؟ 20 20 20 20
میدونی اگه از خانوادم نبودی مجبور بودم بدم بچه ها دخلتو بیارن! 
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Nila ، Safoura
resimresimresimresim

صرفا برای بازی با روح و روان شما
پاسخ
 سپاس شده توسط Milad ، Nila ، شرل ، sara 1719 ، Safoura

عرررررررر منم میخواستم بش همینو بگم2124
تازه مگه نمیگه نمیتونیم بخریم؟؟؟
قیمت پیکسل هاش خوب بود ک
تی شرت هاش خیلی گرون بودن://///
لیوانا شم قیمتشون بد نبود ولی مامان من کلا ازش بعید بدونم برام لیوان شرلوکی بخرع22
والا واسه ی تقویم چقدر بش اصرار کردم-_-هیچی ک هیچی-_-پففففففففف حالا نمیشد فن ی قاری قرآنی چیزی میشدیم مامانمون هم دوس داشت باهامون همکاری میکرد212424والا

(2017/12/06، 05:41 PM)Parsa.SH نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها سه تا سایت پیدا کردم برا خرید وسایل شرلوکی 4 
این اولیش

این دومیش

اینم سومیش

فقط چرا تو ایران از این چیزا نیس؟ 20 20 20 20
شتتتتتت 13 
جاست اون ماگ حرارتیاش 202020
منم موخام202020
عاقا بیستو یکم شهریور تولدمع کادو میخواممممممم202121

(2017/12/24، 06:22 PM)Naromi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
resimresimresimresim

صرفا برای بازی با روح و روان شما
نارومی2020202020ب خدا اسک تو چشام حلقه زد2020202020 
دوستم پارسال ک زنگ زده بودم بش میگفت همه وسایل مدرسه شو اکسو ای سفارش داده202020
حالا ما چی؟؟202020آیا ب ما هم میگویند فن؟2220

من فقط کل تهرانو ک گشتم ی پیکسل شرلوکی پیدا کردم2124تنها دارو ندار شرلوکی من همینه21202020
resim
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انجمن بیکراستریت در یازدهم مرداد ماه سال 95 با هدف افزایش دسترسی مخاطبین و طرفداران شخصیت شرلوک هولمز و کارآگاهان دیگر افتتاح شد
و با قــــدرت به فعالیت خود ادامه میدهد